Jump to content

co sadzicie o tej przyczepie??

bodzioklb
 Share

Recommended Posts

jedno okno jest rozbite - przyczepa lewa strona z przodu, tylne okno jest nie oryginalne

brak zaślepki gniazda 230V

i dziwne że w łazience lustra są zaparowane

cena ciekawa ale nie wiem czy taki układ zabudowy przyczepy jest funkcjonalny - nie podoba mi się stałe łóżko - wg mnie przyczepa jest na max 4 osoby

suma sumarum cena jest adekwatna do stanu w jakim jest - szyba, okno - wszystko mozna dokupic...

co do tego ze jest zaparowana to wlasnie z tym problem...

albo byla swiezo myta przed sesja zdjeciowa albo zawilgocona

jak jezdzilem ogladalem przyczepy po komisach to czesto bylo tak ze byly pucowane i myte przed moim przyjazdem - te przyczepy nie stoja bo wiekszosc jest rowniez wypozyczanych - wiec jak ktos pozniej ja pozamyka a slonce dowali to nic dziwnego ze paruja :-]

ale czy paruja bo wentylacja kiepska czy zawilgocone to ciezko sprawdzic - wychodzi dopiero w uzytkowaniu

znalazlem jeszcze jedna - cena wyzsza ale moze stan lepszy

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T712893

tylko akurat tutaj niewiele ze zdjec wynika - poprosilem i szczegolowe zdjecia sprzedawce wiec pozostaje tylko czekac

mam jeszcze pytanko - czy w takich przyczepach jakies zlaczki czy przylacza maja byc na wyposazeniu??

p.s. znalazlem jeszcze takie cos

od prywatnego sprzedawcy w niemczech - i w sumie nniecale 600 km ode mnie wiec moze by bylo warto tam pojechac :-]

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=119030544&__lp=1&scopeId=MH&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=10800&makeModelVariant1.modelDescription=535&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Motorhome&segment=Motorhome&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&adLimitation=ONLY_FSBO_ADS&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1

!!qlqJk!B20~$(KGrHgoH-C4EjlLl0-E2BKYj9CIKyQ~~_27.JPG

no i jeszcze takie...

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=113736155&__lp=1&scopeId=MH&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=10800&makeModelVariant1.modelDescription=535&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Motorhome&segment=Motorhome&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&adLimitation=ONLY_FSBO_ADS&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1

3960_19.JPG

i tutaj "biala" w srodku :-]

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=118742591&__lp=1&scopeId=MH&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=10800&makeModelVariant1.modelDescription=535&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Motorhome&segment=Motorhome&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&adLimitation=ONLY_FSBO_ADS&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1

!!qjfU3wB20~$(KGrHgoOKicEjlLmZB)tBKWJUqOz2!~~_19.JPG

tylko teraz pytanie - czy data w aparacie nie ustawiona czy tak dlugo sprzedac nie moze... :klnie:

raczej wyglada ze to nie byla zima za oknem :hehe:

witam

wezmij ta za 5000 od prywatnego ma wszystko , urwij jeszcze ze 300 do 400 euro i bedziesz zadowolony

mialem taka sama

pozdrawiam DAKOTA

ta od niemca ma klimę

ja swoją kupiłem u niemca i jestem zadowolny ale cena 5800 - to ponad 25 tys pln

a ta za 5000 euro ma dwa pojedyńcze łóżka a nie jedno duże

z pujnktu widzenia użytkownika to wyposażenie ala drewno jest przyjemne w uzytkowaniu

nie wim jak z białym

witam

ma 2 lozka ,(ta za 5 000)ale to lepiej do spania , ma oddzielany pokoj drzwiamy przesuwanymi i wszystkie dodatki , nawet vorzelt, sat anlage i stala zawsze w zimie zadaszona ona jest najprawdopodobnie 2,5 szeroka , nie pisze ale ma duzy odstep po srodku

Ta z bialymi meblami tez ma 2 lozka ,ale to nie bedzie to samo w pielegnacji drzewa i nie ma vorzeltu czyli dodatkowy koszt kupna

ta trzecia za 4950 , nic nie pisze o vorzelcie , miala juz 2 wlascicieli ale tez ma 2 lozka osobne

poza tym te dwie z ciemnym drzewem sa o jedna klase wyzej z wyposazeniem jak ta z bialym

pozdrawiam

DAKOTA

ps.ale kolega niech sobie wybiera na co ma ochote ja tylko napisalem co ja bym wzial, bo juz mialem

a ta za 5000 euro ma dwa pojedyńcze łóżka a nie jedno duże

z pujnktu widzenia użytkownika to wyposażenie ala drewno jest przyjemne w uzytkowaniu

nie wim jak z białym

wiatm ponownie.. ostatecznie padlo ze szukam modelu 535... w przyszlym tygodniu planuje tourne po niemczech wiec teraz wertuje oferty, jak cos ciekawego znajde to tutaj podziele sie info...

pzdr

witam !! ja w ubiegłym tygodniu stałam się posiadaczką hobby de lux 1997 - 440. Na początku też z mężem szukaliśmy od 495 do 560, ale jak zobaczyłam moje obecne cudo to okazało się, że 440 w zupełności nam starczy ( 2+ 2 dużych dzieci) a i cena była korzystna. Chcemy z mężem zainwestować w dobry przedsionek

moja hooby

post-92549-imported-e2fad9d8-36f0-499b-8a0a-fc855a9d37e9_thumb.jpg

post-92549-imported-35dd0e31-f8ac-4f3d-8294-c3de2b4a5868_thumb.jpg

post-92549-imported-12c21ce0-4202-49b3-a1bb-6c45529825d2_thumb.jpg

post-92549-imported-8420fa14-b137-48a9-bb16-b9881a4670d1_thumb.jpg

wiatm ponownie.. ostatecznie padlo ze szukam modelu 535... w przyszlym tygodniu planuje tourne po niemczech wiec teraz wertuje oferty, jak cos ciekawego znajde to tutaj podziele sie info...

pzdr

u niemców jest taka gazeta zweite hande ja dzieki niej kupiłem przyczepę - bo w internecie mojej nie było :ok:

znam te pismo... ale jak dzwonilem na ogloszenia z tej gazety to wiekszosc byla juz nieaktualna :/

no ja kupiłem ją w sobotę rano i koło 9 juz dzwoniłem

pozatym moja przyczepa nie była w okazyjnej cenie dla handlarza :ok:

nie wiem co myslec o tym ogloszeniu

http://www.allegro.pl/item702832102_hobby_excellent_535.html

ktos zna te osobe albo ogladal te przyczepe??

zastanawia mnie fakt ze gosc opisuje ze z przyczepa smigal po swiecie...

ale ostatnio widzialem ogloszenie - przyczepe do sprzedania - zastanawiajacym jest fakt ze miala taka sama kalkomanie nia lustrze- czy to wyposazenie seryjne?? :ok:

i napewno nie bylo to w Czechowicach

znalazlem wiec umieszczam... jednak pamiec mam dobra :ok:

ponizej zdjecie z ebay

!!qm2bzg!20~$(KGrHgoH-CgEjlLl1-OzBKZ-8Hd5Kg~~_27.JPG

hmmm... czy to seryjne wyposazenie???? ta kalkomania??

hmm nie daje mi to spokoju...

• 2 weeks later...

seryjne - tak maja hobbuy w rocznikach 1990 - 1995