Skocz do zawartości

co sadzicie o tej przyczepie??


bodzioklb

Rekomendowane odpowiedzi

jedno okno jest rozbite - przyczepa lewa strona z przodu, tylne okno jest nie oryginalne

brak zaślepki gniazda 230V

 

i dziwne że w łazience lustra są zaparowane

 

cena ciekawa ale nie wiem czy taki układ zabudowy przyczepy jest funkcjonalny - nie podoba mi się stałe łóżko - wg mnie przyczepa jest na max 4 osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suma sumarum cena jest adekwatna do stanu w jakim jest - szyba, okno - wszystko mozna dokupic...

 

co do tego ze jest zaparowana to wlasnie z tym problem...

albo byla swiezo myta przed sesja zdjeciowa albo zawilgocona

 

jak jezdzilem ogladalem przyczepy po komisach to czesto bylo tak ze byly pucowane i myte przed moim przyjazdem - te przyczepy nie stoja bo wiekszosc jest rowniez wypozyczanych - wiec jak ktos pozniej ja pozamyka a slonce dowali to nic dziwnego ze paruja :-]

 

ale czy paruja bo wentylacja kiepska czy zawilgocone to ciezko sprawdzic - wychodzi dopiero w uzytkowaniu

 

 

znalazlem jeszcze jedna - cena wyzsza ale moze stan lepszy

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T712893

 

tylko akurat tutaj niewiele ze zdjec wynika - poprosilem i szczegolowe zdjecia sprzedawce wiec pozostaje tylko czekac

 

mam jeszcze pytanko - czy w takich przyczepach jakies zlaczki czy przylacza maja byc na wyposazeniu??

 

 

p.s. znalazlem jeszcze takie cos

 

od prywatnego sprzedawcy w niemczech - i w sumie nniecale 600 km ode mnie wiec moze by bylo warto tam pojechac :-]

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=119030544&__lp=1&scopeId=MH&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=10800&makeModelVariant1.modelDescription=535&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Motorhome&segment=Motorhome&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&adLimitation=ONLY_FSBO_ADS&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1

!!qlqJk!B20~$(KGrHgoH-C4EjlLl0-E2BKYj9CIKyQ~~_27.JPG

 

no i jeszcze takie...

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=113736155&__lp=1&scopeId=MH&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=10800&makeModelVariant1.modelDescription=535&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Motorhome&segment=Motorhome&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&adLimitation=ONLY_FSBO_ADS&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1

3960_19.JPG

 

i tutaj "biala" w srodku :-]

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=118742591&__lp=1&scopeId=MH&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=10800&makeModelVariant1.modelDescription=535&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Motorhome&segment=Motorhome&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&adLimitation=ONLY_FSBO_ADS&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1

 

!!qjfU3wB20~$(KGrHgoOKicEjlLmZB)tBKWJUqOz2!~~_19.JPG

tylko teraz pytanie - czy data w aparacie nie ustawiona czy tak dlugo sprzedac nie moze... :klnie:

raczej wyglada ze to nie byla zima za oknem :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ma 2 lozka ,(ta za 5 000)ale to lepiej do spania , ma oddzielany pokoj drzwiamy przesuwanymi i wszystkie dodatki , nawet vorzelt, sat anlage i stala zawsze w zimie zadaszona ona jest najprawdopodobnie 2,5 szeroka , nie pisze ale ma duzy odstep po srodku

 

Ta z bialymi meblami tez ma 2 lozka ,ale to nie bedzie to samo w pielegnacji drzewa i nie ma vorzeltu czyli dodatkowy koszt kupna

 

ta trzecia za 4950 , nic nie pisze o vorzelcie , miala juz 2 wlascicieli ale tez ma 2 lozka osobne

 

poza tym te dwie z ciemnym drzewem sa o jedna klase wyzej z wyposazeniem jak ta z bialym

 

pozdrawiam

DAKOTA

ps.ale kolega niech sobie wybiera na co ma ochote ja tylko napisalem co ja bym wzial, bo juz mialem

 

a ta za 5000 euro ma dwa pojedyńcze łóżka a nie jedno duże

 

z pujnktu widzenia użytkownika to wyposażenie ala drewno jest przyjemne w uzytkowaniu

 

nie wim jak z białym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam !! ja w ubiegłym tygodniu stałam się posiadaczką hobby de lux 1997 - 440. Na początku też z mężem szukaliśmy od 495 do 560, ale jak zobaczyłam moje obecne cudo to okazało się, że 440 w zupełności nam starczy ( 2+ 2 dużych dzieci) a i cena była korzystna. Chcemy z mężem zainwestować w dobry przedsionek

 


moja hooby

post-92549-imported-e2fad9d8-36f0-499b-8a0a-fc855a9d37e9_thumb.jpg

 

 

post-92549-imported-35dd0e31-f8ac-4f3d-8294-c3de2b4a5868_thumb.jpg

 

 

post-92549-imported-12c21ce0-4202-49b3-a1bb-6c45529825d2_thumb.jpg

 

 

post-92549-imported-8420fa14-b137-48a9-bb16-b9881a4670d1_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiatm ponownie.. ostatecznie padlo ze szukam modelu 535... w przyszlym tygodniu planuje tourne po niemczech wiec teraz wertuje oferty, jak cos ciekawego znajde to tutaj podziele sie info...

pzdr

 

u niemców jest taka gazeta zweite hande ja dzieki niej kupiłem przyczepę - bo w internecie mojej nie było :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co myslec o tym ogloszeniu

http://www.allegro.pl/item702832102_hobby_excellent_535.html

 

ktos zna te osobe albo ogladal te przyczepe??

 

zastanawia mnie fakt ze gosc opisuje ze z przyczepa smigal po swiecie...

 

ale ostatnio widzialem ogloszenie - przyczepe do sprzedania - zastanawiajacym jest fakt ze miala taka sama kalkomanie nia lustrze- czy to wyposazenie seryjne?? :ok:

 

i napewno nie bylo to w Czechowicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.