Skocz do zawartości

Kalendarz imprez 2010


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No to pięknie tylko uważam , że niepotrzebnie sztucznie powiększa się odległości poprzez narzekanie . Są chęci i możliwości to jedziemy . Jak ich nie ma to nie narzekajmy nakręcając pozostałych na marudzenie .

piomar67, Może to za ostro zabrzmiało . Nie chciałem Cię urazić .

Tak się akurat trafiło , że przyszły sezon wypadnie w miejscach , gdzie jednym bedzie daleko ale kolejne sezony mogą być zgoła odmienne .

W przypadku dalszych odległości płakać nie będę i w miarę możliwości chętnie się spotkam przy :piwko: z przemiłymi ludźmi z tego forum.

wymieniając kilka postów wyżej traski , które przebyłem chciałem jedynie pokazać , że nie są te odległości takie straszne . Nawet z Niewiadką .

Dla mojej załogi zabójczy jest grafik w pracy . :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć piomar67

Ja we wrześniu 2010 organizuję zlot na zakończenie sezonu u siebie w Jeleniej Górze. To może Ty pożegnanie sezonu 2011 zorganizuj u siebie lub w Twoich okolicach. Z kolei ktoś zrobi zlot w 2012 gdzieś w okolicach Rzeszowa i tym sposobem raz wypadnie zlot dalej, innym razem bliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finger -- no to spotykamy się w Sławie lub może dodatkowo na zlocie organizowanym przeze mnie na północy :jump:

bez względu na odległość !!!

 

Chętnie przyjadę na taki zlot organizowany na północy. Pozdrawiam :ok:

 

I ja też bym się wybrał, lecz w terminach nie kolidującymi już z zaplanowanymi zlotami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć piomar67

Ja we wrześniu 2010 organizuję zlot na zakończenie sezonu u siebie w Jeleniej Górze. To może Ty pożegnanie sezonu 2011 zorganizuj u siebie lub w Twoich okolicach. Z kolei ktoś zrobi zlot w 2012 gdzieś w okolicach Rzeszowa i tym sposobem raz wypadnie zlot dalej, innym razem bliżej.

 

nie ma sprawy

Karkonosze the best

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez względu na odległość !!!

OK. Tylko jak pisał wcześniej Boguś Bednarski , żeby nie kolidowało z innymi terminami zlotowymi.

Kto wie , może zmienię plany wakacyjne i mój od lat utarty szlak . Chyba pora na zmiany , :jump::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zorganizowania latem spotkania w Białowieży

 

 

Jak co możecie liczyć na lustrację miejsc z mojej strony i prawdopodobnie przynajmniej odwiedzenie Was podczas spotkania :jump:

 

Do Białowieży warto przyjechać z rowerami... no ale o szczegółach chyba dogadamy się później jak się zdecydujecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam taka odległość, ja mam do Sławy 585 km. :hehe: :hehe: Nie trzeba będzie rozpoczynać sezonu, bo sezon cały czas trwa. :ok:

 

No i tym razem zapraszam na kawę ,po drodze.

Sezon zamykamy w Grudniu ze względu na święta i sylwestra.

Ale zaraz pod koniec stycznia otwieramy. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.