Skocz do zawartości

Dyskusja o "kierowcach"


Trafko

Rekomendowane odpowiedzi

ale przepisy.....

 

Kto tam przepisy przestrzega :-] , w Polsce 75 % kierowców nie umie jeździć , więcej przeszkadzają na drogach niż z tego pożytku jest ( ustąpić , puścić itp)

Niestety kultura jazdy do nas pomału przychodzi z Europy :-] w porównaniu do innych niepotrzebnych rzeczy. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i o „krawacikach” w ich samochodach bardzo często z tablicami zaczynającymi się na „W” :-] a którym zawsze się spieszy w Poznaniu. :ok::nono: czy to zacząć :hehe: bo pewnie zaraz mnie tu zjedzą :pad:

 

:pad: A ja będę pierwszy! Co prawda tablice się u mnie zaczynają na S, ale poza tym jestem typowym przedstawicielem kawacika!!! :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włącza sobie tempomat i maszynka sama utrzymuje prędkość. Teraz przed nim pojawia się "zawalidroga". Jaka by nie była, ale jedzie wolniej. Jeszcze nie daj Boże jest to przed górką,

 

Michalc3, W przypadku o, którym opisałem nie ma usprawiedliwienia, co do Tirów… odcinek tej autostrady jest prosty jak drut kolczasty :nono::hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„krawacikach” w ich samochodach bardzo często z tablicami zaczynającymi się na „W”

Bez złośliwości, ale w Warszawie duża część aut w leasingu ma rejestracje właśnie na PO :hehe:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez złośliwości, ale w Warszawie duża część aut w leasingu ma rejestracje właśnie na PO .

 

 

A nie mówiłem… :nono: jeszcze tematu nie rozwinąłem, a już mnie zaczynają zjadać :hehe::pad: Uderz w stół, a nożyce same się otworzą :]

 

Tomii czy tylko Warszawa zaczyna się na W, a widziałeś tam u siebie jeszcze może na PZ, POZ, bo jak nie to opisz, chociaż tych, co na PO :pad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem… :hehe: jeszcze tematu nie rozwinąłem, a już mnie zaczynają zjadać :ok::pad: Uderz w stół, a nożyce same się otworzą :]

No ale poważnie u nas spora część "krawaciarzy" po Warszawie jeździ na rejestracjach PO. Mi tam oni nie przeszkadzają :-] bo tak jak wcześniej mówiłem to rowerem jeżdżę - po ścieżkach rowerowych :-].

 

Tomii czy tylko Warszawa zaczyna się na W

Jesli chodzi o Polskę to:

Wadowice (woj. małopolskie)

Wałbrzych (woj. dolnośląskie)

Wałcz (woj. zachodniopomorskie)

Warka (woj. mazowieckie)

Warszawa (woj. mazowieckie)

Warta (woj. łódzkie)

Wasilków (woj. podlaskie)

Wąbrzeźno (woj. kujawsko-pomorskie)

Wąchock (woj. świętokrzyskie)

Wągrowiec (woj. wielkopolskie)

Wąsosz (woj. dolnośląskie)

Wejherowo (woj. pomorskie)

Wesoła (woj. mazowieckie)

Węgliniec (woj. dolnośląskie)

Węgorzewo (woj. warmińsko-mazurskie)

Węgorzyno (woj. zachodniopomorskie)

Węgrów (woj. mazowieckie)

Wiązów (woj. dolnośląskie)

Wieleń (woj. wielkopolskie)

Wielichowo (woj. wielkopolskie)

Wieliczka (woj. małopolskie)

Wieluń (woj. łódzkie)

Wieruszów (woj. łódzkie)

Więcbork (woj. kujawsko-pomorskie)

Wilamowice (woj. śląskie)

Wisła (woj. śląskie)

Witkowo (woj. wielkopolskie)

Witnica (woj. lubuskie)

Wleń (woj. dolnośląskie)

Władysławowo (woj. pomorskie)

Włocławek (woj. kujawsko-pomorskie)

Włodawa (woj. lubelskie)

Włoszczowa (woj. świętokrzyskie)

Wodzisław Śląski (woj. śląskie)

Wojcieszów (woj. dolnośląskie)

Wojkowice (woj. śląskie)

Wolbrom (woj. małopolskie)

Wolin (woj. zachodniopomorskie)

Wolsztyn (woj. wielkopolskie)

Wołczyn (woj. opolskie)

Wołomin (woj. mazowieckie)

Wołów (woj. dolnośląskie)

Woźniki (woj. śląskie)

Wrocław (woj. dolnośląskie)

Wronki (woj. wielkopolskie)

Września (woj. wielkopolskie)

Wschowa (woj. lubuskie)

Wyrzysk (woj. wielkopolskie)

Wysoka (woj. wielkopolskie)

Wysokie Mazowieckie (woj. podlaskie)

Wyszków (woj. mazowieckie)

Wyszogród (woj. mazowieckie)

Wyśmierzyce (woj. mazowieckie)

 

:hehe::-]:-]:-]:pad:

 

a widziałeś tam u siebie jeszcze może na PZ, POZ, bo jak nie to opisz, chociaż tych, co na PO :-]

 

No co tu opisywać :nono:. Chłopaki krawaty mają, kratkIE i pod każdy krawężnik dają radę :-].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii czy tylko Warszawa zaczyna się na W, a widziałeś tam u siebie jeszcze może na PZ, POZ, bo jak nie to opisz, chociaż tych, co na PO

 

ale Ty nie pisales o miescie na "W" tylko o tablicach na "W"

 

i o „krawacikach” w ich samochodach bardzo często z tablicami zaczynającymi się na „W”

 

co w polaczeniu z "krawacikami" nasuwa na mysl Wawe :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cichy' date=' sorki za przykre słowa, ale czytanie ze zrozumieniem jest teraz w szkołach wymagane od szkoły podstawowej aż do matury. Nie piszę, że ta prędkość jest obowiązkowa
Napisałem "można by wnioskować"-jak widać niektórzy mają kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem.A napisałem to dlatego że potrzeba większej tolerancji dla innych kierowców .Nie każdy jest asem kierownicy jak np.Ty. Myślę że upowszechnienie CB-radia łagodzi trochę atmosferę na drogach -kierowca przestaje być anonimowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROBICAR napisał:

 

korci mnie :-] pociągnąć temat dalej o taksówkarzach :ok: na miejskich drogach ( miasto można sobie wybrać) i o „krawacikach” w ich samochodach bardzo często z tablicami zaczynającymi się na „W” :-] a którym zawsze się spieszy w Poznaniu.

 

Tomii napisał:

 

Bez złośliwości, ale w Warszawie duża część aut w leasingu ma rejestracje właśnie na PO .

 

 

ROBICAR napisał/a:

Tomii czy tylko Warszawa zaczyna się na W, a widziałeś tam u siebie jeszcze może na PZ, POZ, bo jak nie to opisz, chociaż tych, co na PO

 

 

ale Ty nie pisales o miescie na "W" tylko o tablicach na "W"

 

 

ROBICAR napisał/a:

i o „krawacikach” w ich samochodach bardzo często z tablicami zaczynającymi się na „W”

 

 

co w polaczeniu z "krawacikami" nasuwa na mysl Wawe :hehe:

 

 

Tak- tak pisałem o tablicach na W :-] a nie o miastach na W :hehe: , które tablice sobie można wybrać tu http://pl.wikisource.org/wiki/Polskie_tablice_rejestracyjne :pad::-]

 

 

Koledzy więcej luzu są wakacje :pad: a co się, komu nasuwa na myśl to :nono::-] bo krawaty nosi cała Polska :-] no może nie wszyscy krótkie :-]

 

 

PS. Tomii… Mowa o leasingu i tu trzebaby rozgraniczyć czy tymi samochodami z rejestracjami na PO jeżdżą w Warszawie wasi kierowcy czy też nasi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopatrzyłem się, że Warszawa jest jedynym miastem w Polsce gdzie nie ma oznaczenia tablic W… coś tam.

 

jesteście wybrańcami czy jak bo macie „oznaczenie” *

 

poprostu literki po W oznaczaja dzielnice - widac za mala mapa zeby jeszcze pomiescic wawe podzielona na dzielnice z literkami :hehe:

 

jestem wyluzowany :nono:

 

edit

skasowales posta takze pewnie juz sie dopatrzyles literek pod spodem mapy :pad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu literki po W oznaczaja dzielnice - widac za mala mapa zeby jeszcze pomiescic wawe podzielona na dzielnice z literkami

 

 

Tak dopatrzyłem się tego i nawet znaczek * jest pod mapą, który to wyjaśnia. Chciałem posta usunąć, ale nie mogłem, bo jak się teraz okazuje Ty w tym czasie mnie zacytowałeś.

 

A już myślałem, że jesteście wybrańcami tego kraju :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.