Skocz do zawartości

28. Pol’and'Rock Festival - plac karawaningowy Rock Camp


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.08.2022 o 10:10, TomekKnaus napisał:

... w takim razie poniżej podaję info dot. roku 2023 ... czas planować urlop :-)

TOM

04_pl_fb_29_pnr.jpg

Tomuś co to był za adres ? Ja stałem we wsi pod 7 .... było zajrzeć wysyłałem chyba na "łotsapa" linka z pinezką. Ewakuowałem się w sobotę około 1400

Edytowane przez macieku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

21 minut temu, macieku napisał:

Tomuś co to był za adres ? Ja stałem we wsi pod 7 .... było zajrzeć wysyłałem chyba na "łotsapa" linka z pinezką. Ewakuowałem się w sobotę około 1400

Ja byłem pod nr 34. 

Na 'łotsapa" nie zaglądam, z resztą ja byłem cały wyjazd "służbowo", bardziej w roli obserwatora niż typowego woodstokowicza.

My wracaliśmy w sobotę w nocy.

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My byliśmy na terenie 2x, i o ile w środowy wieczór było spoko, bo młodzież wytrzymała długo, a my żeśmy się też trochę zapędzili i zamknęli nam kemping na noc (taka dodatkowa atrakcja  - spanie w aucie), pierwszego dnia po oficjalnym rozpoczęciu zostaliśmy na tyle na ile dał radę starszy syn, który słońce lubi nawet bardzo, ale niestety za szybko zaczyna się młody krótko mówiąc "gotować" i po około godzinie, godzinie z minutami, mimo parasola do ochrony przed słońcem, czapki na głowie, wybąblowania przez niego 2 butelek 1.5L wody, dosłownego popłynięcia pod kurtyną wodną u Lecha - musieliśmy uciekać, bo dojrzały pomidor nie jest aż w takim stopniu czerwony jak Mikołaj był wtedy :/ 

Ale - chłopaki zaliczyli diabelski młyn, poszaleli chwilę pod główną sceną, spotkali swoje ciotki, które też były, a spotkanie nie było planowane (trafimy na siebie to trafimy, nie to trudno - widzimy się i tak za 10 dni ponownie) i kazali się przywieźć za rok, na co ja nie przepadający za jakimikolwiek imprezami masowymi stwierdziłem, że przyjedziemy :) 


Ale - co do organizacji nie samego festiwalu, przydałoby się więcej kurtyn wodnych, jakichś zadaszeń/cienia mogłoby również więcej być, bo patelnia była przednia. Gorzej z parkingami i dojazdem na nie - my jechaliśmy od Czaplinka i na obrazku niżej musieliśmy jechać po czerwonej strzałce, jadący od Wałcza - po niebieskiej...no ktoś tu się z #$%^&*() na rozumy pozamieniał chyba, bo ja żadnej logiki w tym nie mogę się doszukać...

758663209_PRparking.png.99243590edf141f9e4271420e90e76c3.png

 

i kilka naszych zdjęć:
1.jpg.d4f5eba8afa75ef560784a12c55c7bbe.jpg

2.jpg.ad3b77d1b54913e85509b61571302b5b.jpg

3.jpg.4ca1e48875f15d107a8abe5f418ac31b.jpg

4.jpg.bf54fa69df941c2852f6fec4e3a7095d.jpg

5.jpg.c4ae22e1148ac322c8f0ece6808e4dc7.jpg

6.thumb.jpg.998514ee93d22cef5f827eba2e113783.jpg

7.thumb.jpg.177ce66a7eabf05e14c944d40f229229.jpg

8.jpg.79466acc8a8f55d2f115b579e912c3b3.jpg

- we wnętrzu samochodu podobnie niestety to wyglądało, wystarczyło otworzyć drzwi przy jadącym innym samochodzie, co dzieciory zrobiły jak tylko zaparkowaliśmy i cała chmura wleciała do nas...

Edytowane przez MaciekR4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Szczerze mowiac, uwazam że na rock camp powinien byc wprowadzony zakaz puszczania glosnej muzyki, od godziny 3 rano do godziny 10 rano. Wedlug mnie Ci co puszczają muzę w tym czasie szczegolnie glosno, sa zwyklymi egoistycznymi idiotami, nie majacymi szacunku, dla innych użytkowników pola kampingowego. A jesli maja zamiar, napierdalać decybelami od samego rana, powinni rozbijac się na polach bezpłatnych. Niech ludzie ktorzy zaplacili za pole, maja troche czasu na odpoczynek. Kwestia rozmow to co innego. I nie przeszkadza tak bardzo jak, napierdalanie glosnikow ile fabryka dała, od samego rana. Pare lat temu gdy, jeszcze kazdy nie miał glosnikow bylo w miare cwzglednie cicho i mozna bylo się wyspać, ale teraz to zwykla paranoja i zwykle egoistyczne chamstwo w stosunku do ludzi ktorzy chca nieco odespać i odpocząć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.