Skocz do zawartości

28. Pol’and'Rock Festival - plac karawaningowy Rock Camp


Rekomendowane odpowiedzi

Również byłbym wdzięczny za info.

Ostatni raz byłem na Toi Campie w Kostrzynie. Teraz przegapiłem możliwość rezerwacji na Family Camp, a chętnie bym się z rodziną ponownie wybrał.

 

Jedyne, co znalazłem to:

https://www.olx.pl/d/oferta/poland-rock-festiwal-2022-pole-pod-kampery-namioty-CID-IDQ6Lj0.html

Opis wyjątkowo oszczędny, więc pewnie jedyne co oferują to klepisko.

Edytowane przez marcellos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 6.06.2022 o 09:22, Bombee napisał:

Trochę przegieli z cenami:

    • czyli np. 2 osoby dorosłe za 3 dni - 680 zł

No właśnie:nono: zastanawiamy się, nie byliśmy nigdy na takiej imprezie ale młodzież namawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

693028297. Obdzwoniłem wszystko i to zrobiło wrażenie najbardziej sensownego w znaczeniu organizacji i warunków. Nie wiem, czy będzie jeszcze miejsce, ale próbujcie i dajcie znać. Chętnie się spotkamy na piwko na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, timo69 napisał:

Obdzwoniłem wszystko i to zrobiło wrażenie najbardziej sensownego w znaczeniu organizacji i warunków

Hej. A możesz podać lokalizację? Bo wczoraj rozmawiałem z jednym parkingowym, który miał mieć działkę 400m od sceny... tylko że w linii prostej, ale po drugiej stronie jeziora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. A możesz podać lokalizację? Bo wczoraj rozmawiałem z jednym parkingowym, który miał mieć działkę 400m od sceny... tylko że w linii prostej, ale po drugiej stronie jeziora

Poland Rock Festiwal 2022/ Miejsce na Campingi i Kamperyhttps://m.olx.pl/d/oferta/poland-rock-festiwal-2022-miejsce-na-campingi-i-kampery-CID-IDQ0Ss5.html

 

Tu gościu też pisze ze trzciniec

Noclegi Poland Rock Festiwal

https://m.olx.pl/d/oferta/noclegi-poland-rock-festiwal-CID-IDalEqn.html?reason=ip%7Cmaria

 

Ja mam rezerwację u tego pierwszego :-)

 

 

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy nie ma żadnej infrastruktury na placu (dzwoniłem), a cena taka sama, jak tam, gdzie mamy rezerwację. Drugi jest daleko. 

Ten plac, do którego podałem numer, ma adres Trzciniec 34. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy nie ma żadnej infrastruktury na placu (dzwoniłem), a cena taka sama, jak tam, gdzie mamy rezerwację. Drugi jest daleko. 
Ten plac, do którego podałem numer, ma adres Trzciniec 34. 
A jaka infrastruktura może być na takim zadupiu. :-) ważne że jest woda i być może prąd ... śmieci gościowi zostawię bo nie będę wlekł do domu. Toyke zamówiłem sobie własną.... cena jak cena wiadomo polandrock. Chyba wolę ten ogród niż familycamp (jadę z nieletnimi) . W zasadzie jak mam wodę i kibel to super gdybym mógł kupić dziennie 4kwh prądu bo solary nie dadzą rady przy włączonym necie. Jak prundt będzie słaby to trudno trza będzie bilansować energię jak na dzikusa.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz wybieram się na Pol'and'rock i to właśnie z przyczepą na Rock Campa.

mapa_28pnr_informator_a4.thumb.jpg.f3c5afd970c3f065e3bfe63ea18bb710.jpg

Kilka dni temu ukazała się mapka terenu całego wydarzenia i o ile zaznaczone są na nich wejścia piesze o tyle nikt nie wpadł na pomysł żeby zaznaczyć, którędy wjechać z przyczepą. Planuje być w czwartek skoro świt żeby uniknąć (mam nadzieję) wielkiego tłoku, ale nie bardzo wiem gdzie się kierować. Może ktoś z bardziej doświadczonych podpowie coś? Wjeżdżamy tymi wejściami pieszymi? Będzie ktoś kto będzie kierował ruchem? Logika wskazuje żeby pchać się do tego wejścia poniżej Rock Campu ale wolałbym żeby mnie nikt nie zawrócił, bo wiadomo jak to jest z przyczepą na wąskich dróżkach.

 

Na marginesie jeszcze.

Czy po terenie można jeździć na przykład rowerem lub hulajnogą (analogową)? Z kempingu pod scenę jest spory kawałem, a poza tym patrząc na harmonogram będzie potrzeba często się przemieszczać więc jakiś środek transportu sporo by uprościł. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2022 o 11:27, reflexes napisał:

Czy po terenie można jeździć na przykład rowerem lub hulajnogą (analogową)? Z kempingu pod scenę jest spory kawałem, a poza tym patrząc na harmonogram będzie potrzeba często się przemieszczać więc jakiś środek transportu sporo by uprościł. 

Wracając do tego co się działo na Kostrzynie ..... kilkaset tyś ludzi na danym terenie, za dnia .... jeszcze jeszcze .... ale jak przyjdzie wieczór to się chodzi jak na pielgrzymce, niosąc dary dla "pewnego radia".

Weź ww sprzęty, przydadą się, ale nie w każdym czasie PolAndRock !!!!

...... a odnośnie wskazówek dojazdu, jak dojedziesz to wszedzie jest tyle strzałeczek, drogowskazów, obsługi, że temet ogariesz !!!!

Miłej zabawy życzę ......

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, TomekKnaus napisał:

Wracając do tego co się działo na Kostrzynie ..... kilkaset tyś ludzi na danym terenie, za dnia .... jeszcze jeszcze .... ale jak przyjdzie wieczór to się chodzi jak na pielgrzymce, niosąc dary dla "pewnego radia".

Weź ww sprzęty, przydadą się, ale nie w każdym czasie PolAndRock !!!!

...... a odnośnie wskazówek dojazdu, jak dojedziesz to wszedzie jest tyle strzałeczek, drogowskazów, obsługi, że temet ogariesz !!!!

Miłej zabawy życzę ......

TOM

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2022 o 11:27, reflexes napisał:

Czy po terenie można jeździć na przykład rowerem lub hulajnogą (analogową)? Z kempingu pod scenę jest spory kawałem, a poza tym patrząc na harmonogram będzie potrzeba często się przemieszczać więc jakiś środek transportu sporo by uprościł. 

Po pasie startowym mogą być problemy z uwagi na znaczny ruch, mimo że ten pewnie będzie znacznie mniejszy niż w Kostrzynie, po pierwsze z uwagi na małą frekwencję, a po drugie z uwagi na szerokość pasa. 

Jeśli jednak dopuszczą do ruchu południową drogę kołowania po której będą jeździć Ikarusy, to wówczas rower czy hulaj mogą być dobrym rozwiązaniem. Innym problemem może być brak miejsca do przypięcia. 

Ale nawet jeśli będzie całkowity zakaz używania sprzętów, to warto je wziąć choćby po to aby od rana pojechać sobie na wycieczkę nad któreś z pięknych jezior pojezierza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.