Skocz do zawartości

POŻEGNANIE LATA GACKI 2009 SIERPIEŃ 28-29-30


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pomysl calkiem orginalny ale uprzedzam potrawa posiada wlasciwosci wybuchowe i morze uszkodzic przystawki.Na plus wyzabija wszystkie zyjace komary.

A ta szyszka zadziała dodatkowo jak granat!

OK. Trzeba będzie przystawki zapiąć w pasy sztormowe :klnie::hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądnąłem ten przepis na grochówkę wojskową i spoko,prosta sprawa.Umawiamy się na tą grochówkę.A z tą flagą to coś tam Prezes wymyślił?,co ma być na tej fladze?Ja do dzisiaj nawet naklejki forumowej nie mam bo biedny taki jakiś jestem.Muszę zagadać chyba do Tomiego.Oczywiście pomyślcie o jakimś urlopie ,żeby przedłużyć weekend.Znów się ledwo rozbiję i trzeba będzie dobytek pakować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Achoj!

Będzie prześcieradło ( białe nie po nocy poślubnej) :klnie:

via michelin pokazało 529km przez polskę ludową (czy też dzielnicę jewropy socjalistycznej) i w zasadzie to (pomimo lokalnego patriotyzmu) wymiękam .... 600 km po polskich drogach zabije mnie :-(

wolę zostać z dziećmi w domu na trawniku :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wrócę z Węgier i dojdę do siebie to postaram się tam dojechać.W przypadku Maćka faktycznie nie ma sensu pchać się przez całą Polskę,po to żeby posiedzieć 3 dni w scyzorykowie.

Ale z drugiej strony patrząc ,to czy to normalne żeby ktoś chciał mieszkać w Szczecinie?stamtąd wszędzie jest daleko :klnie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
nie ma sensu pchać się przez całą Polskę,po to żeby posiedzieć 3 dni w scyzorykowie.

no mesert, a ja się pchałem w czerwcu i nie żałowałem. mało tego, scyzorykowo do tej pory kojarzone negatywnie zrobiło na nas bardzo dobre wrażenie i jeżeli będzie okazja, to będziemy tam wracać, również do Gacek

 

no a w ten weekend pchaliśmy się na 3 dni do Ustronia i oprócz kosztów paliwa żadnych niemiłych wrażeń z podróży nie ma

 

Ale z drugiej strony patrząc ,to czy to normalne żeby ktoś chciał mieszkać w Szczecinie?stamtąd wszędzie jest daleko :jump:

za to do Europy blisko. a Wały Chrobrego w nocy nas po prostu zaczarowały :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem od Madziarów i widzę nowe wpisy w temacie .Maciek, mam nadzieję że nie pogniewałeś się za ten Szczecin :) .Affa -Ty to masz zdrowie do tej jazdy,szarpnąłem dzisiaj 350 km.i mi się odechciało kierowania na tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nic się nie zmieni to jestem w czwartek 27 sierpnia przed południem, aa i jeszcze grochówkę trzeba obstukać.Na zwiedzanie okolicy już się nie łapię-leżę jak wór kartofli.Prezes daj cynk Josephowi żeby mu się nie zapomniało.Załoga z Rybnika czyta na bieżąco wpisy,więc powinni być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.