Skocz do zawartości

Borki kempingi i ceny .......


Jawor_ki

Rekomendowane odpowiedzi

byłam z przyczepką

już wróciłam

i tak:

po 1 - ceny takie jak w cenniku ale przyczepa bez względu na to czy z przedsionkiem czy bez - 15 zł

po 2 - owszem , imprezy ze śpiewami do białego rana

po 3 - ciasne miejsca na przyczepki, nasza z autem ledwie zmieściła się a jak wyjeżdżaliśmy minimalnie zajechaliśmy tylni prawy rożek czepki

po 4 - do jeziora strasznie daleko

po 5 - recepcja nie miesci się w bloku a przy samym wiezdzie przed szlabanem - oszustwo nie wchodzi w gre :hehe:

po 6 nie bardzo jest gdzie zjeść bądż wypić:nono: wiec nie ma co się dziwić młodzieży,ze hałasują i piją w namiotach

 

no ale ode mnie to rzut beretem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zalezy ile komisja zjadła i ile :nono::hehe: wypiła to takie pierwsze miejsce a co z imprezami to prawda- impreza co najmniej do północy wiec z rodzina chyba nie pojade tam wiecej. Wielki plus za ochrone terenu, można spokojnie wszystko zostawić i nic nie zmieni właściciela :pad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

recepcja jest w bloku;)

a byłem w czerwcu na zlocie Niewiadów;)

Pozdrawiam

No to co roku zmieniaja, 2 lata temu w bloku, rok temu od tyłu a tyraz ponwonie jak piszesz :-) - jak w kalejdoskopie z tą recepcją tam ....... :hehe:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Wróciłem z swojej pierwszej dziewiczej wyprawy do loch ness Gacki zgodnie z waszymi opiniami, było super pozdrowienia dla właścicieli :ok: Teraz wybieram się w II swoja podroż. Upatrzyliśmy z małżonka miejscowość Borki, zacząłem czytać na temat tego kempingu i mam mieszane uczucia. :? Czy moglibyście mi coś więcej powiedzieć o warunkach jakie tam istnieją. Wybieram z dzieciakiem 6 letnim i żonką w środe .Moze macie inne miejsca sprawdzone przez was godne polecenia :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukpyr, pierwsza podstawowa sprawa w zalewie sulejowskim jest zakaz kąpieli-wykryto jakies bakterie

 

a osrodek jest taki sobie duzo młodziezy sanitariaty do przezycia

 

sa parcele i otwarty teren

http://www.borki.pl/

 

dobra baza wypadowa do zwiedzania okolicy

 

ja osobiscie poszukałbym prywatnego terenu po drugiej stronie zalewu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

askajaworska,

mi (i Żonie) bardziej odpowiada klimat "bardziej dziki" :?

W Barkowicach Mokrych, za stanicą wędkarską, o której była wcześniej mowa, jest od lat (chyba już ponad 20) pole "Na Cyplu". Kilka lat temu zmienił się właściciel, nowy nastawił się głównie na obsługę żeglarzy, ale .... jeżdżę tam jeszcze od czasu gdy nie było tam zorganizowanego pola i po prostu .... ciągnie mnie tam :ok:

strona : http://www.nacyplu.cepede.pl/

Ceny:

samochód 6 zł

przyczepa 16 zł

przedsionek 5 zł

osoba 2 zł

w sumie wyszło nam 31zł/ dobę, ale "dogadaliśmy się" z właścicielem pola na 20 zł

W miejscu, gdzie stałem nie ma prądu (jest w innej części pola), ustawiasz przyczepę gdzie tylko masz życzenie, w lipcu prawie nie było ludzi, czasami dojechali na weekend ale też nie na każdy. Oglądałem kiedyś to pole w stanicy - zraziły mnie wybetonowane miejsca na przyczepy w szczerym polu, bez cienia ... Tu panuje kompletna dowolność ustawienia namiotu czy przyczepy. Mamy "ulubione miejsce" tuz przy wodzie - zwykle mamy to szczęście że jest "wolne" jak przyjeżdżamy więc i na rybki było blisko :?

Acha, nie płaciłem za psy, mam wilka i jamnika - obydwa w okolicy przyczepy biegały luzem.

Jest dostęp do wody z wodociągu, są sanitariaty (w tym roku miałem w przyczepce własny kibelek)

Jest możliwość zjedzenia na miejscu jakiegoś posiłku (niestety, nie umywa się do okresu, gdy byli poprzedni właściciele - Jadzia gotowała wspaniałe flaczki, bywały nawet domowo klejone pierożki :hmm: )

Bardziej polecam naleśniki z Baru Naleśnikowego z Przygłowia - w karcie jest kilkadziesiąt opcji naleśników - na słodko, mięsne, wegetariańskie, do tego kilka rodzajów schabu, kilka zup. Przy zamówieniu na telefon powyżej 50 zł - miły Pan przywoził na miejsce. Ponieważ oprócz naszej dwójki były jeszcze z drugą przyczepą Córka z Zięciem i Wnuczką - Pan odwiedzał nas dość często :?

 

Pozdrawiam serdecznie - Pan Kleks

 


Nasze Hobby ....

post-148972-imported-43f5fe6e-6616-45ec-89db-bc5e6c25453a_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byliśmy w w Borkach jakoś na początku czerwca i wrażenia bardzo pozytywne. Za trzy doby około 160 zł (2+2, auto, buda, przedsionek, prąd) więc całkiem znośnie, parcele nie wielkie ale też nie małe. Wielkim plusem bardzo czyste i przestrzenne kible, sporo cienia na parcelach, i mnóstwo terenów do jazdy rowerkiem. Jest gdzie powędkować. Owszem było dość głośno, bo jakaś firma miała wszystkie miejsca w blokach na imprezę integracyjną i muzyka była do późnych godzin ale "gdzie słyszysz śpiew tam wchodź..." więc to nam to nie przeszkadzało. Dość rzadko spotykaną rzeczą było to że ochroniarze patrolujący kemping, za każdym razem przechodząc mówili "dzień dobry" czy "smacznego" gdy posiłkowaliśmy. O tym że bogatym Angolom też się tam podoba pisałem już http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=6893&start=0

Jedyny wielki zgrzyt to smażalnia ryb na narożniku, gdzie ceny są na poziomie dobrej, a może i bardzo dobrej knajpy, a rybka na poziomie słabego lub wręcz podłego baru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.