Skocz do zawartości

brak przyczep kempingowych


markeczek1234

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, jofracy napisał:

Już znalazłam on tym artykuł: https://samorzad.infor.pl/wiadomosci/5467264,Ukraincy-sciagaja-tansze-o-30-samochody-na-Ukraine-Kolejka-14-km-na-granicy.html

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 

No i bardzo dobrze. Mniej starych aut w PL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jacek00 napisał:

Znów swoją wystwiasz? :D

Tak:D, już leci, tylko proszę nie dzwonić jako tajemniczy klient :lol:

Moja żona o mało by zawału nie dostała jak się dowiedziała:klotnia:, ale powiedziałem jej że to badanie rynku;)

Jednak nie ma się co martwić, nikt jeszcze nie zadzwonił nie to co kiedyś, także jakieś Hobbitki zostaną

37 minut temu, jofracy napisał:

Już znalazłam on tym artykuł: https://samorzad.infor.pl/wiadomosci/5467264,Ukraincy-sciagaja-tansze-o-30-samochody-na-Ukraine-Kolejka-14-km-na-granicy.html

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 

:ok:

Godzinę temu, danielpoz napisał:

Chyba tylko desperat się zgodzi na podłączenie jakiegoś badziewnego kompa do samochodu. ?

Od tego są ASO z legalnym softem.?

Do starego auta, a niech tam se podłącza. Teraz nawet Pan z Autotesto przyjeżdza z kompem, co tam można zepsuć:niewiem:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, peja76 napisał:

Tak:D, już leci, tylko proszę nie dzwonić jako tajemniczy klient :lol:

Moja żona o mało by zawału nie dostała jak się dowiedziała:klotnia:, ale powiedziałem jej że to badanie rynku;)

Jednak nie ma się co martwić, nikt jeszcze nie zadzwonił nie to co kiedyś, także jakieś Hobbitki zostaną

Ale w zasadzie po co to badanie rynku? Jak ktoś będzie chciał kupić to sprzedaż? I co w zamian?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, jacekzoo napisał:

Jakby mi dali taką kase też bym sprzedał i później się martwił ?

 

wygodne jest takie umiejscowienie hebli? Chyba jeszcze nie widziałem w takim miejscu

linka nie dałeś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, jacekzoo napisał:

 

 

wygodne jest takie umiejscowienie hebli? Chyba jeszcze nie widziałem w takim miejscu

Jak dla mnie tak, to jest 12v i przetwornica, używane są tylko jak jestem w przyczepie więc miejsce ok a i nie kolą w oczy, do movera mam w luku żeby nie wchodzi do przyczepy jak jest potrzebny.

20220519_141208.jpg

4 minuty temu, Piotrekm13 napisał:

linka nie dałeś :D

:mlot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też sobie zrobiłem heble w schowku dostępne od zewnątrz. O ile ten od movera jest ok, to ten od włączania budy bym zrobił w innym miejscu, najlepiej gdzieś przy wejściu do przyczepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jacek00 napisał:

Ja też sobie zrobiłem heble w schowku dostępne od zewnątrz. O ile ten od movera jest ok, to ten od włączania budy bym zrobił w innym miejscu, najlepiej gdzieś przy wejściu do przyczepy.

Tak miało być jak w głowie robiłem schemat:) ale w czasie montażu stwierdziłem że tak będzie lepiej ponieważ pod heblem jest aku i blisko energoblok, nie musiałem przez pół przyczepy targać przewodów i jak na moje jest bardziej estetycznie bo go praktycznie nie widać a dostęp jest bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, markeczek1234 napisał:

Witam

Czy to jest prawda a tak mie doleciły słuchy że przyczep kempingowych może braknąc w niedługim czasie ( uzywanych )ze wzgledu na wojne na U krainie ,bo je wykupią????

Nie obraź się ale odbieram ten post jak rozmowę w poradni psychiatrycznej  .... :) 

Panie doktorze  doleciały  do mnie słuchy ....   

a Pan doktor :  wie pan ciężka sprawa ...  , Pan słuchał więc skąd ja mam wiedzieć co pan słuchał , przecież mnie przy tym nie było .     

Ale pomogę w końcu od tego jestem nie takie przypadki miałem w swojej karierze zawodowej :) 

Zacznijmy od tego kto to Panu powiedział ...

Edytowane przez Maras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, markeczek1234 napisał:

miałem na myśli że większosć przyczep zostanie wykupiona  ,co spowoduje brak oraz wzrost cen używanych

To będzie trzeba się na kampera przerzucić.

Ale nie mów nikomu że tak napisałem... 

A tak na poważnie to już teraz mamy taką sytuację. Ewentualnie może być jeszcze trochę "bardziejsza".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, markeczek1234 napisał:

miałem na myśli że większość przyczep zostanie wykupiona  ,co spowoduje brak oraz wzrost cen używanych

myślę, że problem dotyczy też cukru i mąki , o oleju nie wspomnę

dobrych przyczep raczej nie ma na rynku "handlarzy", dobre są w prywatnym obiegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jak wybudzenie z dłuższego snu zimowego czy hibernacji. Taki popyt przy skromnej podaży (dobrych) używek, utrzymuje się od cirka 3 lat, i zdaje się ciągle rosnąć, a z początkiem każdego sezonu wydaje się że ceny biją kolejny rekord i osiągają poziom absurdu. Żadna nowość. Mieszanie do tego wojny w Ukrainie nie ma sensu, raczej potrzebują czegoś solidniejszego niż akurat przyczepy, a jeśli na potrzeby wojny - raczej nie będą przebierać wśród igiełek, bo to stanowczo nie te ceny.

Edytowane przez czyś (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, czyś napisał:

Mieszanie do tego wojny w Ukrainie nie ma sensu, raczej potrzebują czegoś solidniejszego niż akurat przyczepy

Chyba, że przyczepa jest opancerzona: ;)

image.png.765c65636088a13bb0018ef17e3ea7b9.png

 

Mam nadzieję, że właściciel @adamkwiatek się nie obrazi że wrzucam zdjęcie jego projektu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.