Jump to content

toaleta w przyczepie i nne zapytania??

bodzioklb
 Share

Recommended Posts

chce kupic hobby najlepiej model 495

T1183101_3.jpg

lub nieco wieksza

hobby 560

680426630_1

i teraz moje pytanie, czy tam zawsze trzeba uzywac kasety z wc czy mozna odplyw podlaczyc np bezposrednio do kanalu??

czy podrozowanie z przyczepa z napelnionymi zbiornikami jest bardziej komfortowe? - chodzi mi o to jak sie przyczepa zachowuje dociazona o mase wody

i teraz moje pytanie, czy tam zawsze trzeba uzywac kasety z wc czy mozna odplyw podlaczyc np bezposrednio do kanalu??

Ilość ścieków z samej toalety jest niewielka i nie ma możliwości bezpośredniego podłączenia jej pod kanalizację a co za tym idzie trzeba biegać z kasetą. Za to odpływ z umywalki, brodzika i zlewu daje się podłączyć do kanalizacji - oczywiście trzeba być do tego odpowiednio przygotowanym, oraz znaleźć kemping który ma przyłącza kanalizacyjne (nie jest to zbyt popularne).

czy podrozowanie z przyczepa z napelnionymi zbiornikami jest bardziej komfortowe? - chodzi mi o to jak sie przyczepa zachowuje dociazona o mase wody

Wszystko zależy od tego gdzie ulokowany jest zbiornik wody no i masa własna holownika oraz jego moc. Jeśli zbiornik umieszczony będzie blisko osi to nie zauważysz różnicy w prowadzeniu (oczywiście zależy jeszcze jak duży zbiornik ktoś wsadzi).

Szukaj, czytaj potem zdawaj pytania :hehe:

Polecam temat http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=2178