Skocz do zawartości

Hulajnoga el. na Camping


Misio

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jaki mają realny zasięg, bo jakoś daleko nie śmigam, tyle co sobie pojeżdżę po okolicy, może jednorazowo zrobiłem 6-7km. Mam gniazdko w bagażniku i ładują mi się w drodze więc cały czas mam je praktycznie naładowane.  
Zobaczymy może się jeszcze uda potestować taką samą tylko 500W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 303
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

9 minut temu, Commander napisał:

Mnie tam bardziej ciekawi co to za hulajnoga:D jezdził od wsi do wsi musiała mieć dobre baterie :winner: a on to niezły kozak, jedną ręką kierować hulajnogą:lol:

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2022 o 21:52, Voku napisał:

Dostałem do testów teraz Motusy Pro 8.5 lite.
Ma 350W, ale daje radę max 35km/h jest lekka 17kg, i szybko się składa.
Nie mam porównania do innych, ale praktycznie jak mogę to na niej śmigam, do szybkiego zwiedzania okolicy niezastąpiona, super sprawa.
Z minusów raczej na utwardzone nawierzchnie no i przy mojej wadze przydała by się mocniejsza, ale na płaskim 35km/h to nie problem. 


motus-hulajnoga-elektryczna-pro-8-5lite-

czytałem o niej, plusem jest to że stosunkowo niewiele waży i ma dosyć dużą nośność do 120kg.. lecz kółka 8" na niskim balonie za bardzo nie nadają się na drogi szutrowe czy trochę kamieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 29.08.2021 o 11:35, peja76 napisał:

 

Teraz mam składaną hulajnoga elektryczna KUGOO KIRIN M4 PRO 10 Cali 500W 16Ah to całkiem inna hulajnoga jak poprzednia, napęd na tył, dobre resorowanie, hamulce rewelacja,, szerokie koła, odzysk energii przez hamowanie, siodełko z amortyzatorem które myślałem ze nie zda egzaminu a jednak bez siodełka się nie ruszam, prędkość około 45km/h, dystans największy jaki zrobiłem na jednym ładowaniu to 45km niby jeszcze coś baterii było ale podłączyłem do ładowania. Jest dość ciężka dużo cięższa jak poprzednia. Dużym plusem jest stacyjka, masz kluczyk i tak szybko ktoś nią nie odjedzie, w poprzedniej włączasz guzik i jedziesz , jest aplikacja do blokowania ale to zawsze zajmuje czas trzeba połączyć się przez bluetooth.

 

Nigdzie nie mogłem znaleźć wymiarów tej hulajnogi po złożeniu, wszystkie są a mnie chodzi mi o szerokość. Po prostu mam w bagażniku wnękę i nie wiem czy dwie hulajnogi zmieściłyby się obok siebie. Jeżeli możesz sprawdź ten wymiar.

Edytowane przez jjb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jjb napisał:

Nigdzie nie mogłem znaleźć wymiarów tej hulajnogi po złożeniu, wszystkie są a mnie chodzi mi o szerokość. Po prostu mam w bagażniku wnękę i nie wiem czy dwie hulajnogi zmieściłyby się obok siebie. Jeżeli możesz sprawdź ten wymiar.

21cm szeroka:)

20220601_133825.jpg

20220601_133751.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hulajnogi, akumulatory do pontonów ,klimatyzacje, czajniki elektryczne,farelki to nie dziwi że przyłącza do prądu coraz droższe. jedynym sprawiedliwym rozwiązaniem to liczniki prądu indywidualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od chyba 4lat nie podpiąłem się do słupka na kempingu...

Używam Expresu do kawy, odkurzacza 1400W, Suszarki do włosów 1850W, ładowałem dawniej rowery elektryczne, a teraz hulajnogi, do tego laptopy itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Misio napisał:

Ja od chyba 4lat nie podpiąłem się do słupka na kempingu...

Używam Expresu do kawy, odkurzacza 1400W, Suszarki do włosów 1850W, ładowałem dawniej rowery elektryczne, a teraz hulajnogi, do tego laptopy itd...

Masz solar, jaki tak jaki duży i aku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, peja76 napisał:

Masz solar, jaki tak jaki duży i aku?

Teoretycznie 2 aku po 110Ah i 300W panele rozwiąże problem z prądem dla większości użytkowników. Przy słonecznej pogodzie jak wstaję ok 8 rano to aku ma ponad 13,5V - np w poprzedni weekend,  który idealny nie był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, maarec napisał:

Teoretycznie 2 aku po 110Ah i 300W panele rozwiąże problem z prądem dla większości użytkowników. Przy słonecznej pogodzie jak wstaję ok 8 rano to aku ma ponad 13,5V - np w poprzedni weekend,  który idealny nie był.

A jak sytuacja wygląda z panelem 150w i aku 95ah, warto się bawić czy mało, tv 4-5h, lampy led, ładowanie 2 tel, laptopa, expres do kawy 1500w, 6 kaw dziennie. Czy na dwa -trzy dni wystarczy taki solar+aku czy jednak za mało.

Mam jeszcze jedno pytanie, czy lepiej kupić telewizor 12v czy normalny 230v i podłączyć go przez przetwornice.

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.