Skocz do zawartości

Camping Diabla Góra


Rekomendowane odpowiedzi

Camping Diabla Góra

Ośrodek wypoczynkowy i Camping Diabla Góra posiada w swej ofercie pokoje 3-4-osobowe z łazienkami  (kub. 30m2), domki 6-8 dla osób (kub. 70m2), domki dla 8-10 osób (kub. 90m2) oraz pole campingowo-namiotowe o standardzie europejskim dla camperów przyczep campingowych (72 stanowiska) oraz miłośników wypoczynku w namiotach (30 stanowisk). Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy „Diabla Góra” położony jest w sercu Krajobrazowego Parku Gór Słonnych, w miejscowości Tyrawa Solna, zwanej „Północną Bramą Bieszczad”, na jednym z najsłynniejszych w Europie szlaku cerkwi i ikon Podkarpacia. Osadzony jest na zboczu Diablej Góry (354 m n.p.m.)  wzdłuż rzeki San (około 1700 m linii brzegowej)  oraz  potoku Tyrawka (ponad 800 m). Dodatkowo w odległości 2,5km  od Ośrodka znajduje się 54 ha wód stałych , będących rajem dla wędkarzy. 

Namiar GPS : 49*36.913' N 22*16.619' E 


podkarpackie
Tyrawa Solna
Tyrawa Solna 121

38-500 Sanok


Zobacz cały kemping

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 rok później...

Witam. Atmosfera Diabłem Góry legła w gruzach po zmianie właściciela. Czarek dbał o wszystko, goście byli najważniejsi. Nowi właściciele niestety nie wiedzą co to karawaning, dla nich to po prostu biznes. I rozumie to wściekłość, ograniczenia, ceny no i atmosfera to już zupełnie coś innego. Ten kemping umrze śmiercią naturalną z winy właścicieli. Ale cóż ich wybór. Gość traktowany tam jest jako ktoś kto ma zostawić tylko pieniądze. Pozdrawiam i odradzam pobyt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, janusz1777 napisał(a):

Witam. Atmosfera Diabłem Góry legła w gruzach po zmianie właściciela. Czarek dbał o wszystko, goście byli najważniejsi. Nowi właściciele niestety nie wiedzą co to karawaning, dla nich to po prostu biznes. I rozumie to wściekłość, ograniczenia, ceny no i atmosfera to już zupełnie coś innego. Ten kemping umrze śmiercią naturalną z winy właścicieli. Ale cóż ich wybór. Gość traktowany tam jest jako ktoś kto ma zostawić tylko pieniądze. Pozdrawiam i odradzam pobyt

No ale prowadzenie kempingu to jest biznes. Więc może napisz o co dokładnie chodzi, bo na razie piszesz jakieś nic nie znaczące ogólniki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, janusz1777 napisał(a):

Witam. Atmosfera Diabłem Góry legła w gruzach po zmianie właściciela. Czarek dbał o wszystko, goście byli najważniejsi. Nowi właściciele niestety nie wiedzą co to karawaning, dla nich to po prostu biznes. I rozumie to wściekłość, ograniczenia, ceny no i atmosfera to już zupełnie coś innego. Ten kemping umrze śmiercią naturalną z winy właścicieli. Ale cóż ich wybór. Gość traktowany tam jest jako ktoś kto ma zostawić tylko pieniądze. Pozdrawiam i odradzam pobyt

Drogi kolego janusz1777, bardzo jestem ciekaw co tak naprawdę się stało, że tak krytycznie wypisujesz opinie na temat nowych właścicieli? Moim zdaniem starają się z całego serca i myślę że na pewno nie "umrze śmiercią naturalną" jak to napisałeś. 

Z niecierpliwością czekam na więcej informacji i komentarz kolegi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jacek00 napisał(a):

napisz o co dokładnie chodzi, bo na razie piszesz jakieś nic nie znaczące ogólniki. 

Godzinę temu, dawfil napisał(a):

Z niecierpliwością czekam na więcej informacji i komentarz kolegi :)

Ja też z chęcią dowiedziałbym się coś więcej od @janusz1777 bo nie ukrywam, że planowałem się tam "zakotwiczyć" na czas zwiedzania tej części Polski i do tej pory wszystkie informacje skłaniały mnie do wybory właśnie tego miejsca, które było wielokrotnie dobrze oceniane przez użytkowników tego forum więc jeśli masz Januszu jakieś konkretne uwagi to po prostu je tu napisz inni użytkownicy będą mogli się z nimi zapoznać i ewentualnie uwzględnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat byłem nie tak dawno :) z pieskiem na weekendzie zorganizowanym właśnie z myślą o psach, było super, pokazy psiaków tresowanych itp. jazda na quadach, konie. a na koniec ognisko dla wszystkich :), mi się bardzo podobało, ale z chęcią również poczytam o co konkretnie chodzi.

Nie znałem wcześniejszego właściciela, ale ten wydaje się być ok pogada wysłucha itp, jak bylismy to była również tężnia solankowa zrobiona, a chwilę pozniej miał być organizowany dzień dziecka z nowym placem zabaw dla dzieci, dodatkowo rozmawialiśmy że ma być również sauna (już stała) oraz mozliwość wypożyczenia na parcele jacuzzi czy jak to się tam nazywa :), więc coś się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.