Skocz do zawartości

Kupno przyczepki lekkiej z Anglii


Woytekvip85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie jak powinna wyglądać tabliczka znamionowa na przyczepce ściągniętej z Anglii i umowa kupna sprzedaży? Bo mogę tanio kupić przyczepkę ale dziwnie wygląda tabliczka znamionowa jak ktoś by ją sam przynioowal, ilo cyfrowy powinien być vin i gdzie jest wybity on na ramie?. Posiada ktoś jakieś zdjęcia? Żeby nie było że zajdę do urzędu czy na przeglad a tu zonk 

Edytowane przez Woytekvip85 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyj wyszukiwarki - hasła kluczowe „VIN” i „tabliczka”. Napisano już o tym sporo na forum.

U mnie tabliczka w angielce wygląda tak:

54c84d76013c2bbd9905ce5d8b223935.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.