Skocz do zawartości

Spotkałem, widziałem forumowicza


Piotr J

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.06.2022 o 23:00, Misio napisał:

Ja macham i jednym i drugim...

odmachuje...co drugi z każdej z grup... ;)

Ale i tu i tu czasem widać zdziwienie - co ja 

Jedyna z naklejką klubową na Krakowskich blachach na kempingu, czyja ?

IMG_20220628_152703_DRO.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj trochę pomachałem mijanym zestawom, i coś dziwnego bo w większości z wzajemnością.

Godzinę temu mijalem w Gdyni zestaw podobny do @filipert, ale jak czytam wyżej to chyba nie te strony... Jechał Morską w stronę obwodnicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Piotrekm13 napisał:

Godzinę temu mijalem w Gdyni zestaw podobny do @filipert, ale jak czytam wyżej to chyba nie te strony... Jechał Morską w stronę obwodnicy

 

9 godzin temu, lbuster napisał:

Toć to Filipert w dwóch obliczach :D

?

Ale mnie zwęszyliście.

Pytanie jak, bo w Trójmieście będę dopiero dziś i na dodatek... bez budki ?

A tak poważnie, to sporo ludzi holuje MB, sam tydzień temu ustrzeliłem taki zestaw

C63D50A6-A4E2-45DE-A05D-5D58692B37C5.thumb.jpeg.e0ff1abddcf2d3f98b383ebfa117e8cb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, filipert napisał:

A tak poważnie, to sporo ludzi holuje MB, sam tydzień temu ustrzeliłem taki zestaw

Ale Ty masz dodatkowo więcej kół w przyczepie ;)

2 godziny temu, filipert napisał:

Pytanie jak, bo w Trójmieście będę dopiero dziś i na dodatek... bez budki ?

Wpadnij na kawę do Rumi, jak będziesz bardziej z "tej strony Trójmiasta". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zulos napisał:

Czy bardziej kamperowcy, czy cycepowcy nie odmachują nie wiem, ale najgorszy sort to ci namiotowy - oni w ogóle nie odmachowywują! A pozdrawiam każdego na trasie...:P

No to ja powiem tak. Jak jadę dwupasmowka i macham malo ktory odmachuje i wtedy się glupio czuje ze co ja od nich chce bo sie patrza ale reakcji zero. Na bocznych po mignieciu dlugimi to kazdy macha. Hahaa. Aaaa Jedną cepkę na BielskoBialych blachach chyba mitsubishi ciągałnna transfogarskiej widzielismy i jednego kampera.. odmachiwali obydwa zestawy. Obydwu foty walnelismy.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wczoraj tj. 5.08.2022 ok godz. 12:00 podróżując z Elbląga do Stegny, w okolicach miejscowości Tujsk, z powodu bliżej nieokreślonych prac drogowców stworzył się mini (tak lekko określając) korek w dwóch kierunkach. Nadarzyła się więc naturalna sposobność do mijania się z nadjeżdżającymi pojazdami przy nieco mniejszej prędkości. Tych sprzyjających warunków większość z (akurat) pojawiających się karawaningowców (kampery i zestawy) nie wykorzystała do wzajemnego pozdrawiania. Niemniej jednak zdarzały się wyjątki.

W pewnej chwili, na moim pasie ruchu - z powodu omijania oznakowania drogowców - pojawił się zestaw karawaningowy: MPV na tle dużej przyczepy. Wymijając się wymieniliśmy się karawaningowym, zwyczajowym pozdrowieniem. I coż w tym dziwnego?

Mam nieodparte wrażenie, że gdzieś już widziałem taki zestaw.

Jedyne co mi utkwiło w pamięci to VW w kolorze blue a za nim lśniący w południowym słońcu nowiusieńki Knaus z charakterystycznym układem 3 poziomów łóżek na tyle przyczepy.

Coś mi na myśl przychodzi ale pewności nie mam, więc...

Czy któryś z Kolegów akurat tamtędy podróżował ?

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.