Skocz do zawartości

Spotkałem, widziałem forumowicza


Piotr J

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Godzinę temu, ufolz napisał:

Kogoś z Krakowa nosiło dzisiaj po Łodzi. O 16:41 okolice ul.Pomorskiej w Łodzi taka Vectra z naklejką.. kto to...pozdrawialismy jak wyprzedzalem Sharanem ale młody czlowiek twardo jechał..

20210907_164144~2.jpg

To Astra? nic złośliwego jakby co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ufolz napisał:

Kogoś z Krakowa nosiło dzisiaj po Łodzi. O 16:41 okolice ul.Pomorskiej w Łodzi taka Vectra z naklejką.. kto to...pozdrawialismy jak wyprzedzalem Sharanem ale młody czlowiek twardo jechał..

20210907_164144~2.jpg

To mój ale fajnie  go widzieć ?? już sprzedany miesiąc temu właśnie pojechał do Łodzi pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Godzinę temu, Analog82 napisał:

Wlasnie spojrzalem na inne posty i widze ze prawie kazdy zamazuje tablice... Da rade jakos to wyedytowac jeszcze?

możesz moderować tylko do kilkunastu minut od napisania posta, potem może tylko moderator.

jednak chyba nie ma potrzeby

Cytat

Rozpowszechnianie zdjęć samochodu z czytelnym numerem rejestracyjnym nie narusza przepisów RODO ani dóbr osobistych - uznał Sąd Okręgowy w Warszawie.

https://wyborcza.biz/biznes/7,156481,27198036,publikowanie-zdjec-tablic-rejestracyjnych-legalne-nie-lamie.html?disableRedirects=true

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Suzu4x4 napisał:

Oczywiście, że tak. I tak samo jest z nagrywaniem kamerką, choć niektórzy urzędnicy w niektórych krajach mają jakieś dziwne fobie.

Nie narusza RODO zrobienie zdjęcia, czy nagranie filmu i umieszczenie go w internetach, ale tylko wtedy, gdy nie jest zestawione z żadnymi innymi danymi bardziej osobowymi, albo z komentarzem naruszającym dobra osobiste danej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Suzu4x4 napisał:

jednak chyba nie ma potrzeby

Tak czy inaczej  nie kazdemu to pasuje  i mam nadzieje ze wlasciciel nie czuje sie z tym zle. 

 Natomiast dzisiaj wracajac prawie pod domem jakis szaleniec SUVem chcac chyba zwrocic moja uwage wjechal mi przed maske i dzieki temu zauwazylem, ze daje awaryjnymi i naklejka forumowa na klapie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.10.2021 o 09:59, jacekzoo napisał:

Umyłby ją trochę ?

@Analog82 Też nam miło było spotkać. Odmachaliśmy.

@jacekzoo tak wiem wiem... co za wstyd... zaraz lecę na myjkę... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Arloden napisał:

 Też nam miło było spotkać. Odmachaliśmy.

Mozesz jeszcze raz dac namiar, bo mowiles ze zmierzacie na Bialy Brzeg o ile dobrze uslyszalem, ale szukalem i nie wiem do konca gdzie :) A co to za Mazda 6 , bo chyba Suberb byl w uzyciu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Analog82 napisał:

Mozesz jeszcze raz dac namiar, bo mowiles ze zmierzacie na Bialy Brzeg o ile dobrze uslyszalem, ale szukalem i nie wiem do konca gdzie :) A co to za Mazda 6 , bo chyba Suberb byl w uzyciu :)

Byliśmy na grzybobraniu.  

 

 

Ostatnio Superbem ciągnę bo jest mocniejszy. Mazdą rzadziej. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.