Skocz do zawartości

Spotkałem, widziałem forumowicza


Piotr J

Rekomendowane odpowiedzi

strzelam 20 - 30 aktywnych forumowiczów zajmujących głos i może tyle samo logo forum na naszych przyczepkach

Szacujesz że po polskich drogach jeździ 30 oklejonych naszym logo przyczep?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakos tak bardzo nam zalezy, zeby WSZYSCY mieli te nalepki? :look:

 

J.

 

Jestes fajny gosc i sie interesujesz tematem - masz nalepke, nikogo nie zmuszamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROBICAR napisał/a:

strzelam 20 - 30 aktywnych forumowiczów zajmujących głos i może tyle samo logo forum na naszych przyczepkach

 

Szacujesz że po polskich drogach jeździ 30 oklejonych naszym logo przyczep?

 

 

Nie szacuję tylko strzelam i chyba, co do aktywności to się dużo nie pomyliłem.

 

 

Jestes fajny gosc i sie interesujesz tematem - masz nalepke, nikogo nie zmuszamy...

 

 

 

Jeśli te pytanie jest do mnie to odpowiadam, że mam oznakowaną przyczepę, samochód, satelitę i jeszcze coś innego, ale to w nowym temacie zapodam po wakacjach w kąciku „Kącik techniczny - wyposażenie i ekwipunek” :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakos tak bardzo nam zalezy, zeby WSZYSCY mieli te nalepki? :look:

 

Ja myślę że forum osiągnęło wystarczający poziom jeśli chodzi o ilość użytkowników. Jest z kim się na wakacje wybrać, pytania bez odpowiedzi tez nie zostają. Im będzie Nas więcej tym więcej takich przykładów jak kolega z taczką na dachu :] a to niestety psuje klimat i jakość forum. Od dziś naklejki dla wybranych :hehe: . O albo jeszcze inaczej. Kiedyś był taki elitarny klub którego pewnie już nikt nie pamięta. Tam do Pana prezesa trzeba było wysłać list motywacyjny no i 3 zdjęcia swojego pojazdu kempingowego i czekać na pozytywne rozpatrzenie... :hehe: . Oczywiście Ci którzy jeżdzą ponad 80 km/h i nie mają żółtych tablic naklejek nie dostaną :D:D:D:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szacuję tylko strzelam i chyba, co do aktywności to się dużo nie pomyliłem.

Co to znaczy dużo? Co to znaczy aktywny?

 

Ja na samym zlocie w Warce widziałem ponad 100 pojazdów z naszym logo :hehe: więc pomyłka to jakieś + 200% , ale generalnie czy tu o ilość chodzi :niewiem: .

 

Jeśli chodzi o aktywność na forum? Kogo uważasz za aktywnego? Tego co dziennie jednego posta napisze. Tego który codziennie wpadnie i przeczyta to co go interesuje? IMO to lepiej żeby ktoś czytał i jak ma coś mądrego do powiedzenia to dopiero zabierze głos. Bo jak widać na forum "mądry wie co mówi a głupi mówi co wie"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znak to już jest wymyślony tylko myślę, że nie wszyscy go mają lub nie wszyscy chcą się ujawniać.

 

Wiem ,ale mi chodziło o jakiś ręką gest znad kierownicy .

Kiedyś na światłach spytałem z (karawaning.pl) , pokazał środkowy palec i pojechał. :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znak to już jest wymyślony tylko myślę, że nie wszyscy go mają lub nie wszyscy chcą się ujawniać.

 

Wiem ,ale mi chodziło o jakiś ręką gest znad kierownicy .

Kiedyś na światłach spytałem z (karawaning.pl) , pokazał środkowy palec i pojechał. :bzik:

i chyba za takim gestem nie tesknisz juz wiecej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jeszcze nigdy ani w trasie ani na kempingu nie widziałem nikogo z naszym logo :( . Ja mam naklejki na każdej stronie przyczepki, a dodatkowo na tylnym oknie naszą flagę. Na holowniku też jest naklejka, więc jestem raczej rozpoznawalny :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że forum osiągnęło wystarczający poziom jeśli chodzi o ilość użytkowników

 

I tu się z Tobą zgadzam :D ale to nie znaczy, że nie ma już mądrych ludzi, którzy mogliby tu dołączyć i coś nowego pozytywnego wnieść w to forum.

 

pytania bez odpowiedzi tez nie zostają

 

I tu do końca się nie zgodzę :]http://www.forum.karawaning.pl/search.php?search_id=unanswered lecz wiadomo, że na wiele pytań nie można odpowiedzieć :] lub trzeba by po prostu głupio odpowiedzieć :D a nie o to chodzi na tym forum.

 

Kiedyś był taki elitarny klub którego pewnie już nikt nie pamięta. Tam do Pana prezesa trzeba było wysłać list motywacyjny no i 3 zdjęcia swojego pojazdu kempingowego i czekać na pozytywne rozpatrzenie... .

 

Tomii, :blagac: nie wprowadzaj tego, bo Wy admini nie „ogarniecie całego tego forum” :D a i tak macie pełne ręce roboty :D chociażby z tym jak to naprawić :Dhttp://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=4652 :D

 

Oczywiście Ci którzy jeżdzą ponad 80 km/h i nie mają żółtych tablic naklejek nie dostaną

 

:D:-] czuję tu małą aluzję Tomii, Widzisz chciałeś szybko odpowiedzieć, ale o 1 min byłem wcześniej z postem i twoja odpowiedz nie do końca pasuje, więc, po co jacek I głupio to komentuje jako przedstawiciel forum :niewiem::-]

Dobrze, ze juz mam...

 

J,

 

Znaczy nalepki, nie tablice... :]

jacek I tylko uważaj żebyś sobie główki nie odbił :]:-]:]

 

:niewiem: a może wszyscy są tu tacy :]:-] co przepisowo 80 km/h i bez tablic nie wyjadą

:-]

 

Ja na samym zlocie w Warce widziałem ponad 100 pojazdów z naszym logo więc pomyłka to jakieś + 200% , ale generalnie czy tu o ilość chodzi .

 

 

I jak widać z tego tematu i z innych, które były wcześniej jest to kropla w morzu.

 

Jeśli chodzi o aktywność na forum? Kogo uważasz za aktywnego? Tego co dziennie jednego posta napisze. Tego który codziennie wpadnie i przeczyta to co go interesuje? IMO to lepiej żeby ktoś czytał i jak ma coś mądrego do powiedzenia to dopiero zabierze głos.

 

Tomii, wiesz pytając każdego z osobna o odpowiedz na to pytanie każdy zapewne podałby inne kryteria, ale i na pewno kryteria powtarzałyby się tak, więc nie każdy musi odpowiadać na pytanie biorąc pod uwagę kryteria, które podałeś Ty jako admin tego forum :D:-]:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wracając z Sasina (niedaleko od latarni morskiej w Stilo), spotkałem po drodze naszego kolegę Leszka (wracał samym holownikiem na kemping w Białogórze) poznałem auto i zanim sięgnąłem po gruszkę słyszę na CB "jędrek czy to ty" , zawsze miło spotkać kolegę po drodze

dodam że mój holownik i przyczepa jest oznakowany naklejkami forumowymi i naklejkami fanklubu niewiadówek i zawsze kiedy jadę z przyczepą w plener oflagowany trzema flagami k-g.pl , f-n i flagą polski

:przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.