Skocz do zawartości

Buda na pickupa

adi

Rekomendowane odpowiedzi

Buda jest całkowicie samodzielna, z autem czy bez. Całkowicie - mam na myśli prąd wodę, grzanie, lodówkę i to o co pytasz mieszkanie.

Sciąga się prosto a zakłada podobno też (dzisiaj 1sza próba)

Pytając miałem na myśli czy na tych podporach mogę śmiało wejść do budki , moje 105 kg wagi , a te podpory wydają się jakieś małe .

Jest to idealne rozwiązanie coś pośredniego między kamperem, a przyczepką .

Komfort jazdy i na miejscu odpinasz się i masz autko do śmigania , mając kampera rozbijasz sie i po okolicy zostaje Ci rower, z przyczepą masz autko do śmigania i zwiedzania okolicy, ale trzeba ten ogonek ciągnąc za sobą.

Pytając miałem na myśli czy na tych podporach mogę śmiało wejść do budki , moje 105 kg wagi , a te podpory wydają się jakieś małe .
- swobodnie. W budzie było nas 4 osoby (90kg + 60 kg + 80 kg + ok 70 kg) i Może i wyglądają na małe, ale są solidne (tak zapewniał producent). Ja w każdym razie normalnie tm wchodzę niczym się nie przejmując.

Twoje argumenty jak njabardziej słuszne. Ja miałem jako podstawowy jeszcze jeden: wjadę tam gdzie nie wjedzie ni kampiór i cepa :-]

adi, moje gratulacje fajny zestaw.

Na fotkach widać ,że założyłeś dodatkowe lusterka,czy przez tą szerokość komfort jazdy pickupem się pogorszył czy to tylko kwestia przyzwyczajenia .Mam jeszcze jeden argument ,że jak zostawisz samą budę to raczej jest to mało prawdopodobne aby zmieniła właściciela.

adi, do tego zestaw solarny , odpowiedni zapas wody i naprawdę można wjechać w takie miejsca, gdzie nikt nie będzie mógł .

Jeszcze raz gratuluje zakupu i niech się dobrze sprawdza w terenie.

to raczej jest to mało prawdopodobne aby zmieniła właściciela.

Jest ubezpieczona, ale masz rację -trudno ją podnieść. Jest kilka sposobówn na to ale, dla własnego bezpieczeństwa nie podam ich tu - wybaczcie :-)

Na fotkach widać ,że założyłeś dodatkowe lusterka,czy przez tą szerokość komfort jazdy pickupem

Te dodatkowe powodują, że widzę cały bok pickupa, niestety główne trochę są zasłonięte. Jedzie się super (choć niewiele mogę powiedzieć, bo tylko autostradami jechałem jak do tej pory). Dla totalnego komfortu chyba jeszcze dołoże kamerę cofania, bo podczas tego manewru strach przed uderzeniem budą jest spory.

Dziękuję wszystkim i do zobaczenia na trasie - powinniście mnie łatwo rozpoznać, obiecuję, że postaram się odmachać czy odpowiedzieć na CB wszystkim (no chyba, że będę spał obok a poprowadzi moja "M" - ona nie lubi CBka).

:ok:

do tego zestaw solarny , odpowiedni zapas wody

Z solarów świadomie zrezygnowałem: waga i koszty bardzo wysokie. Ale buda ładuje swój akumulator podczas jazdy samochodu (lub po podłączeniu 220V). Akku w środku jest 95 Ah - na kilka dni wystraczrczy a potem i tak w trasę dalej poajdę. Wody jest 80 litrów - to ona pewnie się pierwsza skończy :-)

:biwak: