Skocz do zawartości

Kto jest odpowiedzialny za pogodę?!!! Pocieszcie proszę...

Socale

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni siedzę "na walizkach z podpiętą przyczepką" i oczekuję polepszenia pogody na wybrzeżu by móc się tam wreszcie wybrać. Powstrzymuje nas jednak ta cholerna niestabilna pogoda...

Proponuje wspólnymi siłami uderzyć gdzie trzeba i dać komuś w mordę. Np mi.

Osobiscie mogę przyjąć na siebie kilka ciosów w zamian za kilka dni smażenia na plaży i jeszcze :-] postawię.

A może czas powiedzieć sobie : DOSYĆ PATRIOTYZMU WOBEC BAŁTYKU i czas na południe europy się wybrać?

Sorry że śmiecę tu na forum, to tak ze zniechęcenia wynikło bo ileż mozna czekać na prawdziwe lato? Wybaczcie , już mi na dekiel z nerwów padło.

Czy komuś jeszcze?

A ja urlopu nie przekładam i nad kochany Bałtyk się niebawem wybieram. Wszak dla mnie i żony lato już nastało 22 czerwca.

A prawda dla naszej załogi jest prosta. Potrzebujemy tylko 24 godzinnego pobytu na świeżym powietrzu, ciszy, pełnego relaksu, spacerów (pieszych plażą oraz rowerkami po leśnych duktach) i upały nie są nam do niczego potrzebne (nie plażujemy). Widać każdemu jest potrzebne coś innego by być szczęśliwym.

upały nie są nam do niczego potrzebne (nie plażujemy). Widać każdemu jest potrzebne coś innego by być szczęśliwym.
Tak, mi do 3 tygodni tego szczęścia oprócz rowerów, dłuuuugich spacerów, ciszy, powietrza, jeszcze tylko kilku dni pluskania w morzu i smażenia na plaży trzeba. :-]

Jeśli wierzycie w "teorie spiskowe" to odpowiedzialnymi za pogodę są Amerykanie i ich system HAARP. Tak naprawdę to są już na świecie urządzenia do wywoływania zmian pogody. Co więcej można ją zmieniać w innych częściach globu.

Bez wzgledu na to kto za te deszcze odpowiada i czy wogole odpowiada, proponuje jednoznacznie skierowac dyszelek przyczepki na poludnie i czym predzej przeniesc sie tam, gdzie zawsze niebo jest blekitem spowite i sloneczko usmiecha sie non-stop :-]

Szkoda urlopu na oczekiwanie lepszej pogody u nas.

Szerokosci w drodze na poludnie :-]

oczekuję polepszenia pogody na wybrzeżu by móc się tam wreszcie wybrać. Powstrzymuje nas jednak ta cholerna niestabilna pogoda...

...a mój dziadek powiadał, bądź zadowolony z tego co jest bo zawsze może być gorzej. No w tym przypadku to tylko brakuje np.śniegu w lipcu.

Ciekawe, kto rozlicza z pracy meteorologów za tak bzdurne :hehe::hehe: wpychanie nam medialnych wieści, że już za kilka dni "aura przyniesie korzyści".

No dobrze wiem ....

Gdybym ja w pracy gadała takie głupoty z pewnością szef puściłby mnie na kuroniówkę. :-]:hehe::-]:-]

Od kilku dni siedzę "na walizkach z podpiętą przyczepką" i oczekuję polepszenia pogody na wybrzeżu by móc się tam wreszcie wybrać. Powstrzymuje nas jednak ta cholerna niestabilna pogoda...

Wojtek Chrysler, wybacz i niech mi wybaczą wszyscy, którzy tak samo oczekują na pogodę, ale zawsze się „śmieję” :-]:ok: z takich osób, co wierzą w TV pogodę. Byłem tego roku nad naszym morzem 01.05. – 03.05. / 04.07. – 05.07. / 11.07 – 12.07. Wybieram się jeszcze 18.07. – 19.07., a następnie 25.07. na dwa tygodnie i nie będę oglądał zapowiadanej pogody w TV. Przy drugim wyjeździe tylko 04. 07. trochę popadało może z godzinkę, a potem już słoneczko przygrzewało, a w TV zapowiadali ciągłe opady. Kiedy 11.07. nad ranem godz. 7:30 dojechaliśmy do Sarbinowa też trochę padało, ale było spanko do godz. 10:00 i na nowo do niedzieli 12.07. godz. 18:30 kiedy wracaliśmy do Poznania było ciepełko. Przed drugim wyjazdem, kiedy dzwoniłem do właściciela pola pytając o rezerwacje powiedział mi, że jest dużo miejsca wolnego i, że ma sporo telefonów nie o wolne miejsca tylko o pogodę, jaka jest nad morzem. Był bardzo zdziwiony bo nad morzem od 1,5 tygodnia nie spadła ani jedna kropla deszczu, a tu takie pytania. Powiem krótko będąc, co roku nad naszym pięknym morzem wygrzewając się w słoneczku i wracając do domu wszyscy znajomi i nie tylko pytają się skąd taka opalenizna, bo sądzą, że przyjechaliśmy z jakiejś wycieczki zagranicznej. Swoją droga można się nieźle pośmiać siedząc nad morzem przed wiadomościami pogodowymi TV i tylko współczuć tym, co czekają na poprawienie pogody. Kochani nad morzem może popadać, ale za godzinkę może być tak gorąco, że po deszczu ani śladu i nie wzorujcie się tym, co mówią w TV.

A może czas powiedzieć sobie : DOSYĆ PATRIOTYZMU WOBEC BAŁTYKU i czas na południe europy się wybrać?

Tak tak będzie więcej wolnego miejsca nad naszym morzem :hehe::-] „szerokiej drogi” tylko policz sobie całkowite koszty np. 14 dniowego pobytu tu i tam. Weź jeszcze pod uwagę, że w tych 14 dniach ile czasu stracisz na przejazd. Swego nie znacie, a cudze chwalicie :hehe::-]

PS. :hehe: tylko nie piszczcie, że ceny porównywalne, bo jak by nie kalkulować to nigdy nie wyjdzie tak samo, :hehe: a już na pewno poza granicami nie taniej :-]

ROBICAR, dopłaca się do cieplejszej wody , bo co by nie mówić Bałtyk jednak ma znacznie mniejszą temperaturę wody i to chyba ciągnie większość na południe.

wir57, a co jak ktoś jest „morsem” to ten Bałtyk i tak jest za ciepły do niego. A tak na poważnie to ja morsem nie jestem, ale zapewniam Cię, że amatorów morskich kąpieli w Bałtyku nie brakuje przy niskiej temperaturze wody i nawet w ekstremalnych warunkach przy czerwonej fladze... UWAGA PRZYKRE ALE PRAWDZIWE

http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090709/POWIAT01/120914521

http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090710/POWIAT01/531161020

:-]:-]:-] Czekajcie dalej na pogodę,a ci co nie czekają będą za to mieli sporo wolnego miejsca na kempingach i niezatłoczone miejscowości wypoczynkowe.

My mamy urlop wześniej zaplanowany i jak nadejdzie oczekiwany termin to startujemy.

Również w weekendy deszcz nas nie przeraża,przyczepka na hak i w drogę!

A ja powiem tylko tyle że od dziś mam dwa tygodnie urlopu i pogoda będzie!!

Jak będzie słonecznie i ciepło to super, jak deszczowo to pogoda barowa :-] i też super. Bo w urlopie zamierzam wypoczywać i tyle w temacie.