Skocz do zawartości

Kamper z autobusu


Bunio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mateusz A jaki ty zastosowałeś zbiornik na wodę czystą i szarą? Taki typowy Mauser to 1000 litrów ty masz chyba 500 albo 600 o ile dobrze pamiętam. Polecił byś coś? Ja znalazłem coś takiego na Allegro tanie to nie jest i nie wiem czy by się nadało.

 

https://allegro.pl/oferta/zbiornik-pojemnik-poziomy-na-wode-pitna-400l-9617683971

Edytowane przez Bunio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bunio napisał:

Mateusz A jaki ty zastosowałeś zbiornik na wodę czystą i szarą? Taki typowy Mauser to 1000 litrów ty masz chyba 500 albo 600 o ile dobrze pamiętam. Polecił byś coś? Ja znalazłem coś takiego na Allegro tanie to nie jest i nie wiem czy by się nadało.

 

https://allegro.pl/oferta/zbiornik-pojemnik-poziomy-na-wode-pitna-400l-9617683971

Przy takim potworze to już chyba by trzeba jakąś przegrodę dać bo jak chlupnie przy hamowaniu pełny do połowy to mogło by go chcieć wyrwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Matheus napisał:

Ja mam zbiornik z blachy nierdzewnej, zrobiłem sobie na wymiar jaki potrzebowałem. Mam 500l.

Sam sobie spawałes czy ktoś ci spawał?. Ja nie umiem. ?. Znaczy coś tam sam posmarkam ale nie taki zbiornik

 

Godzinę temu, Tomek515 napisał:

Przy takim potworze to już chyba by trzeba jakąś przegrodę dać bo jak chlupnie przy hamowaniu pełny do połowy to mogło by go chcieć wyrwać.

No racja....   ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Bunio napisał:

Sam sobie spawałes czy ktoś ci spawał?. Ja nie umiem. ?. Znaczy coś tam sam posmarkam ale nie taki zbiornik

Sam robiłem.

Zbiornik na czystą u mnie ma 2 przegrody w środku.

Na brudną wodę jest bez przegród.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Tomek515 napisał:

Przy takim potworze to już chyba by trzeba jakąś przegrodę dać bo jak chlupnie przy hamowaniu pełny do połowy to mogło by go chcieć wyrwać.

Niejaki kapitan przyczepa ma trochę mniejszy 300l i mówił ze czuć bujanie jak się zatrzyma np na światłach. Wyrwać nie wyrwie, ale bujanie jest. Wczoraj stałem na światłach przed cysterna z paliwem i po zahamowaniu tak z 1-2 cm bujał się przez cały postój na światłach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Commander napisał:

https://youtu.be/NXBN4i9YnVM

 

 

 

 

Krok po kroku opisane jak przekształcić autobus na kampera po kątem prawnym.

Polecam.

Tak tak już to oglądałem i słuchałem najbardziej to co martwi to ta niekompetencja ludzi w okręgowych stacjach kontroli pojazdów jedni mówią co innego drudzy co innego Inni się nie zgadzają a w końcu inni się zgadzają ale chodzi o to że kupa jeżdżenia i kombinowania i wręcz proszenia się.. 

 

Mateusz walnął byś mi jakiś rysunek poglądowy jak to ma wyglądać ten zbiornik z tymi przegrodami?.  Ile w ogóle cię taki zbiornik kasy wyszedł jeden i drugi? Ja sam czegoś takiego nie zrobię musiałbym kogoś szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dustera 1.2 tce i pali 11 więc 16 na autobus to wg mnie faktycznie dobry wynik ???.

Mateusz a jak wyglądają wloty, wyloty wody z tych zbiorników?. W sensie w którym miejscu są?... U góry/na dole/ z boku?. Ile ich jest i jakie? To są jakieś rurki 0,5 całą gwint czy jak?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.