Skocz do zawartości

Dethleffs RC 3 A by qulpi

qulpi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Po przyjrzeniu się bliżej kilku przyczepom postanowiłem kupić tą:

Dethleffs RC 3 A długość 5,85m z dyszlem DMC 1000kg 1986r nie jest może zbyt młoda ale pod pasowała mi rozkładem wnętrza,wielkością,wagą i ceną ;) w zasadzie to sam jeszcze nie wiem czy zadowoli mnie w pełni ?Okaże się to już od najbliższego poniedziałku,bo właśnie jadę na urlop (pierwszy raz z przyczepą)

Mam nadzieję że taka forma turystyki mi podpasuję :hop1::ok:;)

Więcej na temat samej przyczepy będę mógł napisać dopiero po powrocie z urlopu,jak już w niej trochę pomieszkam (na pewno wtedy ujawni się nie jedna jej wada) jak na razie całe wyposażenie jest sprawne i niech tak zostanie jak najdłużej.

Parę fotek.

1rry3p.jpg

f20e2v.jpg

54y5a8.jpg

xgl4w.jpg

2wear9e.jpg

21kdv7s.jpg

2q395x5.jpg

14wglr7.jpg

oj0046.jpg

2qbxcfa.jpg

2hwlobm.jpg

2r3xt9z.jpg

25jid1g.jpg

2uzry8k.jpg

157c6rb.jpg

jv3guv.jpg

j7s36h.jpg

o0w5li.jpg

Pozdrawiam.

Dzięki za miłe słowa :klnie:

Właśnie wróciłem z pierwszego wyjazdu z przyczepą (Czaplinek)i jestem z niej bardzo zadowolony,choć nie obyło się bez problemów.

Nie wpadłem na to żeby złożyć stół do jazdy i na jakimś wyboju podskoczył i zrobił dziurę w podłodze beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> (na szczęście tylko w wewnętrznym poszyciu)

Był też problem z namiotem (problemy z zamkiem i w paru miejscach puszczają szwy)

ale poza tymi drobnymi wadami,reszta wyjazdu była super,tylko ta integracja

:-]:-]:-] trochę męcząca :-]:jump::-]

ptaku "to z dyszlem ,a jaka długość samej budki ?" długość od okna do okna wewnątrz równe 4,5metra

Ps.Wiecie gdzie w Gdańsku jest sklep z częściami do przyczep? i gdzie można dać namiot do drobnych poprawek?

Pozdrawiam wszystkich,życzę szerokich dróg i pięknej pogody. :hehe::-]

33a836u.jpg

68cuaa.jpg

Byłbym zdziwiony gdyby nic nie wylazło,zawsze coś się musi zepsuć,coś wylecieć z półki,czegoś człowiek nie domknie-reasumując;jeśli ktoś nie lubi majsterkowania to pozostaje kwatera.Przy tych ścianach w kolorze drewna wnętrze przypomina drewnianą daczę.Dwa oddzielne spania,jest to bardzo niesprawiedliwe bo ja mam tylko 1 spanie :klnie: Ładna przyczepka