Skocz do zawartości

Idzie nowe 3 - czyli Knaus SÜDWIND 580 QS 60Y ;)


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 627
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gratulacje :brawo:.

Przyczepa świetnie się prezentuje. 

ps. I to już powoli staje się zwyczajem, że forumowicze w takim momencie przypominają o edycji danych ;)

zamiana "Brak" na ....

usunięcie " W oczekiwaniu na"

 

Miłego karawaningowania.

:hej:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@borek6 zdjęcia środka jutro wstawię bo Internet tu na wsi tragedia.

@Analog82 bałem się że będzie większa. Na razie przejechałem co prawda niewiele, ale jakoś nie bardzo poczułem przesiadkę z 2,3 na 2,5. Jutro 200 km do zrobienia po krętej Czeskiej drodze nr 4. Będzie też sporo podjazdów. Dmc mojej 1900, ale oś jest wspólna dla 1900 i 2000 kg. 

@dommm80 dzięki. 

@jacekzoo coś trzeba mieć od życia ?. Jak by mi ktoś rok temu powiedział że jeszcze chwila i będę miał taki zestaw to bym nie uwierzył. 

@maarec sprawa trochę bardziej skomplikowana była i okoliczności nie bardzo pozwalały na to żeby zgłosić się do Ciebie ?

Pierwszą noc w nowej przyczepie, oficjalnie uważam za ropoczętą ?

IMG_20220428_185240.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention]Tomii [/mention]a że tak nie skromnie zapytam, łapiesz się z tym DMC 1900 w 1/33 w Sharanie? Ja z moim Kodim musiałbym mieć max DMC 1748…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Prusiak napisał:

Sharan trochę mały się zrobił przy tym kolosie ;)

Właśnie, dopiero przy porównaniu z autem widać jaka ta przyczepa jest duża. 

Zgrabnie ją zaprojektowali, zupełnie odwrotnie niż u mnie gdzie długość całkowita jest tylko o 3 cm większa niż u Tomka.

5 minut temu, borek6 napisał:

łapiesz się z tym DMC 1900 w 1/33

Jak dobrze pójdzie, to ten temat zakopiemy głęboko w czeluściach historii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, podoba mi się ta czarna kolorystyka na 2022

14 godzin temu, Tomii napisał:

Na razie przejechałem co prawda niewiele, ale jakoś nie bardzo poczułem przesiadkę z 2,3 na 2,5.

Nie ma wielkiej różnicy i przy węższej i przy 2.5 trzeba tak samo uważać. I chyba dla mnie wiekszą różnicę robi długość i myślenie jak tył zachodzi niż ta demonizowana szerokość (mam wrażenie że 2.5 straszą najbardziej tacy który nigdy nie jeździli 2.5 :) ).

14 godzin temu, Tomii napisał:

Pierwszą noc w nowej przyczepie, oficjalnie uważam za ropoczętą ?

IMG_20220428_185240.jpg

W zderzaku pod tablicą jest odblask czy przeciwmgielne?

Edytowane przez golob (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, filipert napisał:

Gratulacje!

Bardzo fajna przyczepa i cały zestaw. 
?

Dzięki! 

14 godzin temu, szary11 napisał:

????

:piwo:

14 godzin temu, Prusiak napisał:

Gratulacje i powodzenia w podróżowaniu. Sharan trochę mały się zrobił przy tym kolosie ;)

:ok:

Powiem po pierwszych 200 km, że wielkość jest jeszcze akceptowalna, aczkolwiek na małym przydomowym campie w Pradze ledwo się mieszczę w parceli. 

IMG_20220429_133822.jpg

14 godzin temu, polo63 napisał:

Gratuluję :)

Dzięki! 

14 godzin temu, borek6 napisał:

[mention]Tomii [/mention]a że tak nie skromnie zapytam, łapiesz się z tym DMC 1900 w 1/33 w Sharanie? Ja z moim Kodim musiałbym mieć max DMC 1748…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Z 1,33 mam 30 kg zapasu.

13 godzin temu, dudek_t napisał:

Bardzo ładna przyczepa, bardzo ładna i w odpowiednim rozmiarze. Do zobaczenia jak najszybciej :) I udanej majówki! :) 

Do zobaczenia! 

10 godzin temu, tokyo napisał:

Gratulacje, kto wie czy nie pójdę w Twoje ślady, z zakupem w De

No dziś z czystym sumieniem mogę polecić Dilera z Arnsberg  https://wohnwagen-kemper.de/ 

W Jadelsbrunie jest jeszcze jeden diler Krieg. Też ma dobre ceny na przyczepy. 

Bałem się że tańszy odbiór w okolicach fabryki to będzie jakieś nieporozumienie, a na prawdę byłem miło zaskoczony. Fajnie jest odwiedzić sam Jandelsbrunn. Choćby dla zdjęcia pod fabryką ?

IMG_20220429_092854.jpg

IMG_20220429_092916.jpg

8 godzin temu, golob napisał:

Gratulacje, podoba mi się ta czarna kolorystyka na 2022

Nie ma wielkiej różnicy i przy węższej i przy 2.5 trzeba tak samo uważać. I chyba dla mnie wiekszą różnicę robi długość i myślenie jak tył zachodzi niż ta demonizowana szerokość (mam wrażenie że 2.5 straszą najbardziej tacy który nigdy nie jeździli 2.5 :) ).

W zderzaku pod tablicą jest odblask czy przeciwmgielne?

Dzięki! Powiem nieskromnie że też mi się to malowanie podoba. 

Pierwsze wrażenia po przesiadce z 2,3 na 2,5 mam dobre. Nie jest to skok na głęboką wodę, aczkolwiek chyba pierwszej budki od razu o szerokości 2,5 chyba bym nie chciał. 

Co do świateł ? - jeszcze nie wiem. Będę podłączał to sprawdzę i dam znać. 

Miały być zdjęcia ze środka, ale powiem że Praga wyciągnęła że mnie sporo energii. Na razie detal oświetlenia i drzwi. Sporo rzeczy jeszcze pozabezpieczanych taśmami ochronnymi. 

IMG_20220429_204602.jpg

IMG_20220429_204625.jpg

Uchwyt drzwi na prawdę robi robotę. Pomaga przy wysiadaniu a i przy samykaniu człowiek się nie boi że coś urwie. 

Postaram się jutro pokazać więcej środka, tylko dzieciarnia musi wyjść. No chyba że pośpią jutro dłużej i rano mi się uda pofocić. 

 

23 godziny temu, Tofel napisał:

Gratulacje :brawo:.

Przyczepa świetnie się prezentuje. 

ps. I to już powoli staje się zwyczajem, że forumowicze w takim momencie przypominają o edycji danych ;)

zamiana "Brak" na ....

usunięcie " W oczekiwaniu na"

 

Miłego karawaningowania.

:hej:

Pozdrawiam

Dzięki! Profil poprawiony! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.