Skocz do zawartości

Pytanie o PFCC


greyg

Rekomendowane odpowiedzi

pozatym jak odwiedziłem zlot, to pierwsze co mi się narzuiło to przyczepy poustawiane jak śledzie w puszcze i odnosze wrażenie że jak kichne to pół campingu odpowie mi na zdrowie.

strasznie "duszno" na tych zlotach, te przyczepy ciasno stoją,

 

 

 

przyjdzie nam zatem żyć w spokoju i odpoczywać w niezmąconej ciszy żadnych z federacji, związków, strwazyszeń, kół itp.

 

Wiesz co do ciasnoty to są zloty ogólnopolskie to czego się spodziewałeś 10 przyczep, no a teren dla tylu to trudno znależć tak aby mozna było stanąc gdzie sie chce.A co do stowarzyszeń to my to robimy po to aby sie wspólnie spotkac napić piwka zrobic grila,jak na razie dzieki naszemu klubowi to mam tylko wiele nowych znajomych ,z którymi mimo różnic wieku mozna porozmawiac normalnie ,bo carawaning skupia ludzi bardzo normalnych i pozytywnie zakręconych :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja rowniez nie jestem zwolennikiem zlotow itp. spraw w duzym gronie. Zawsze sa jakies "ale". Preferuje spokojne miejsca nad jeziorami, gdyz stamtad pochodze. Brak mi tylko informacji o kempingach i prywatnych osobach, u ktorych mozna sie zatrzymac. Czy bedzie na kempingu prad, woda itp. jest mi bez roznicy. Majac 2 dzieci zabezpieczylem sie tak na 99%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniano o Ustroniu-Lipowcu, to bardzo fajne miejsce polozone nad rzeka. Zgadza sie w 100%, ze wyjechanie po deszczu wymaga nie lada wyczynu. Jutro jak bede w domu po pracy to zapodam fotografie wykonane na zlocie w 2004 roku kiedy to po oberwaniu chmury trwajacym 10 minut jeden z klubow poprostu utonal. Na calym ich sektorze stala woda ok 7cm, chodzili po paletach. Nic tylko :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Co do PFCiC jestem takiego samego zdania jak Wy. Nie odpowiadają na pytania i uwagi pod ich adresem. Wszystkie wiadomości przez nich podawane są spóżnione (np. kalendarz imprez na 2007 r, powinien już się ukazać - planowanie urlopu). Oferownae znizki są bardzo problematyczne. Zgadzam się również z tym, że "spędy" są okropne, tam nie ma wypoczynku, zazwyczaj teren takiego "spędu" jest zupełnie nieprzystosowany. Poza tym u nas jakoś dziwnie tak się dzieje, że jak coś ujmie się w ramy organizacyjne to zaczyna się rozwalać. Nie ma jak działanie na zasadzie dobrowolności. Na codzień mamy tyle sytuacji przymusowych, że jako hobbyści chcemy być wolni. Przykłde może być klub którego nazwy nie wymienię. Był bardzo fajny, może zbyt elitarny, ale ....

Dobrze, że spotykamy się na forum, wymieniamy poglądy, wiadomości, fotki, plany, ale jesteśmy nadal wolni i nikt nas do niczego nie zmusza. W przeciwnym razie nie będzie to hobby, a .... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do członków Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu-byłych i obecnych.

Jakie są Wasze doświadczenia związane z członkostwem-rozczarowania,pozytywy itp?Przejrzałem sobie dokładnie stronę PFCC i zastanawiam się czy złożyć swoją deklarację,czy raczej sobie odpuścić.Może uważacie,że "nie wiem co czynię" mając jakiekolwiek wątpliwości dotyczące akcesu,ale jak do tej pory obywałem się bez zrzeszania się w jakichkolwiek organizacjach. Jeśli miało by to sens to dlaczego nie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Moje członkostwo rodziło się w bólach - czekałem na kartę, no ja wiem 4 m-ce. Dostałem kartę i mapę polski - no taka sobie. Regulamin uczestnictwa w zlotach dla członków - imprezy krajowe - 4 osobowa rodzina, 2 muszą posidać kartę (chyba, że coś źle przeczytałem). Mieszane uczucia i chyba nie przedłuże jej ważności o kolejny rok. Zniżki na kampingach około 5 %, ale tylko na nielicznych.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam; skoro do tej pory obywałeś się bez PFCC,to tak zostań.Podobno jak podaje PFCC masz prawo do zniżki na kempingu,tylko gdzie,na jakim?Ja celowo pytałem na kempingach o zniżki PFCC to widziałem tylko :]:] Nikt z zapytanych nie udzielał,żadnych zniżek!!!!W którymś poście napisałem jak to czekałem 2 lata na tegoroczny światowy zlot PFCC we Wrocławiu.I się BARDZO rozczarowałem (ceną pobytu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytam to PFCC to pikuś. Jak już powstanie nasz klub to sobie wypracujemy takie zniżki że ho ho. Sami będą nas zapraszać do korzystania z ich kempingów. W końcu drugiej takiej ekipy nigdzie nie znajdą :]:]:]

Pozdrawiam - Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.