Skocz do zawartości

Usuwanie winiet autostradowych


patman

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!
Z góry przepraszam, jeżeli mój post nie jest zbytnio związany z Waszym forum, ale uznałem, że właśnie forum karawaningowe może okazać się trafnym miejscem dla mojego zapytania.
Zbieram hobbystycznie winiety autostradowe a prawdopodobnie część z Was takowe nadal ma lub w dalszym ciągu tkwią na szybach przednich Waszych aut. :) Jeżeli ktoś chciałby się nimi ze mną podzielić, byłbym bardzo wdzięczy. Znalezienie obecnie winiet jest dosyć karkołomnym zadaniem. Jak wiecie coraz to bardziej zawęża się krąg państw, które pozostają przy winietach w formie naklejek. Czeskie, Słowackie, Bułgarskie czy Słoweńskie winietki ucieszyłyby mnie najbardziej.
Jeszcze raz przepraszam, jeżeli mój post nie trafił na właściwe forum.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie z Wielkopolski,

Patryk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zrywałem po kilkanaście szt z szyb  2 aut - masakra , zapomnij , że da się je odkleić bez uszkodzeń  i wątpię żeby ktoś jezdził z wineką w schowku tak że marne szanse na całe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, janm napisał:

Ostatnio zrywałem po kilkanaście szt z szyb  2 aut - masakra , zapomnij , że da się je odkleić bez uszkodzeń  i wątpię żeby ktoś jezdził z wineką w schowku tak że marne szanse na całe ;)

Mam specjalny przyrząd do tego właśnie. Kleju troszkę co prawda zostaje, ale winietki są całe. Po zdjęciu winietki wystarczy przeczyścić szmatką z alkoholem i śladu nie ma. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, filipert napisał:

Ogłoś zatem, że w promieniu x km od x miejsca, przyjedziesz i w zamian za pozyskany materiał usuniesz bezinwazyjnie starą winietę.

Jeżeli mogę to chętnie wstawię takie ogłoszenie. Wskazówka w której sekcji najlepiej? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, patman napisał:

Jeżeli mogę to chętnie wstawię takie ogłoszenie. Wskazówka w której sekcji najlepiej? :)

Niech mnie jakiś admin albo mod pogoni, ale chyba jak tu napiszesz, to nikt się nie obrazi i regulaminu nie złamiesz, w końcu nic nie kupujesz, ani nie sprzedajesz. Chyba, że to ogłoszenie firmowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, filipert napisał:

Niech mnie jakiś admin albo mod pogoni, ale chyba jak tu napiszesz, to nikt się nie obrazi i regulaminu nie złamiesz, w końcu nic nie kupujesz, ani nie sprzedajesz. Chyba, że to ogłoszenie firmowe.

Oki, dzięki. Wrzucę taki post jak dojadę do domu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Jak pisałem we wcześniejszym poście, kolekcjonuję winietki autostradowe (takie specyficzne hobby). Jeżeli ktoś chciałby się ich pozbyć z szyby, chętnie w tym pomogę. Mam specjalny przyrządzik do tego celu, który nie powoduje zarysowań na szybie. Po ściągnięciu winietki usunę resztki kleju i pozostawię czystą szybę. :)
Jestem z Poznania/Leszna, ale nie określam limitów kilometrowych. Z uwagi na specyfikę mojej firmy - dużo podróżuję.

Jeżeli ktoś chciałby powiększyć moją kolekcję kosztem swojej czystej szyby - proszę o wiadomość. :)

Pozdrawiam,
Patryk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Cześć, czy jest może ktoś jeszcze, kto zechciałby poszerzyć moją kolekcję i mieć czystą szybę?:rolleyes: Odwiedziłem już dwóch forumowiczów (Sebastian i Tomek) i myślę, że mogą potwierdzić, że moje zapytanie nie jest jakimkolwiek żartem a szyba czysta!:)

Pozdrawiam, Patryk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.08.2022 o 19:01, patman napisał:

Cześć, czy jest może ktoś jeszcze, kto zechciałby poszerzyć moją kolekcję i mieć czystą szybę?:rolleyes: Odwiedziłem już dwóch forumowiczów (Sebastian i Tomek) i myślę, że mogą potwierdzić, że moje zapytanie nie jest jakimkolwiek żartem a szyba czysta!:)

Pozdrawiam, Patryk.

@patman mam szwajcarię 2021r, okolice wrocławia. Jak coś to pisz priv ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.