Jump to content
KONZIO

Jak rozłożyć przedsionek?

Recommended Posts

Kevin
W dniu 11.09.2019 o 18:55, jacek00 napisał:

W przypadku np takiego mojego podróżowania przedsionek to byłaby dla mnie jakaś kara emoji3.png

to po pierwsze, a po drugie 

W dniu 11.09.2019 o 15:36, SpongeBob napisał:

Roleta tego nie zapewni, no i trzeba ją zwijać przed każdą nadchodzącą burzą bo nie wiadomo jaka będzie.

Wiało, grad, deszcz, prawie można było popływać po wyjściu z cepki, a markiza ani rusz, tylko trzeba ją dobrze rozstawić. 

Rozmawiałem kiedyś z parą na campie w międzybrodziu żywieckim, mieli sporą cepkę, i przeogromną markizę. Widać, że doświadczeni karawaningowcy. Mówili mi, że nigdy nie składają, nigdy żaden wiatr nie porwał i porwać według nich nie może. 

nawałnica.jpeg

Jerzy i Beata
W dniu 12.09.2019 o 20:16, Kevin napisał:

to po pierwsze, a po drugie 

Wiało, grad, deszcz, prawie można było popływać po wyjściu z cepki, a markiza ani rusz, tylko trzeba ją dobrze rozstawić. 

Rozmawiałem kiedyś z parą na campie w międzybrodziu żywieckim, mieli sporą cepkę, i przeogromną markizę. Widać, że doświadczeni karawaningowcy. Mówili mi, że nigdy nie składają, nigdy żaden wiatr nie porwał i porwać według nich nie może. 

nawałnica.jpeg

Z całą pewnością zabezpieczają na maxa, ale są wiaterki zrywające dachy więc ryzyko na pewno jest.

SpongeBob

Czytaliście ten wątek??? 

Kevin
Godzinę temu, SpongeBob napisał:

Czytaliście ten wątek??? 

Dzięki, teraz już tak. Mnie kiedyś przedsionek porwało na dach, zapomniałem o śledziach i szpilach. Wiadomo, że wiatr wiatrowi nie równy, ale miałem na tyle szczęścia, że moja markiza (Thule) sprawdza się rewelacyjnie. 

Niestety ostatnio przez klimat i zmiany, czy też z innych nieznanych nam powodów, wariacje pogody są coraz częstsze.