Skocz do zawartości

RELACJA Ekipa Commandera znów rusza w Polskę w 2021 roku


Commander

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Misio napisał:

mogę sobie gdzieś z tyłu przycupnąć...

Chyba nie mamy wyjścia. Z przodu już wszystko zajęte :D

36 minut temu, vrs napisał:

Pierwszy rząd już zajęty… sorry :]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bardzo miło Was wszystkich widzieć ?....

Dla tych którzy jeszcze tam nie byli wrzucę posiadane zdjęcia z Sandomierza. Miał być jeden nocleg a spędziliśmy 3 dni. Miasteczko jest wspaniałe. Ma niesamowity klimat i wszędzie blisko, wszędzie spacerkiem. Ludzi czyli turystów w sam raz. Spotkałem się że strony moich znajomych z opinią że jest drogo, ale uważam , że ceny są bardzo umiarkowane.

I jeszcze jedno...nie odniosłem wrażenia, że miasto kręci się wokół księdza Mateusza. W rozmowie z tubylcami dowiedziałem się że boom był na to z 10 lat temu i istotnie miasto zawdzięcza temu serialowi rozwój turystyczny. Teraz miasto promuje inna osoba, ale o tym później....

 

 

IMG_20210727_121337.jpg

IMG_20210726_212624.jpg

IMG_20210727_131651.jpg

IMG_20210726_203532.jpg

IMG_20210726_204159.jpg

IMG_20210726_203256.jpg

IMG_20210726_203150.jpg

IMG_20210727_132202.jpg

IMG_20210727_130525.jpg

IMG_20210726_205855.jpg

IMG_20210726_203239.jpg

IMG_20210727_132152.jpg

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Commander napisał:

Bardzo miło Was wszystkich widzieć ?....

Dla tych którzy jeszcze tam nie byli wrzucę posiadane zdjęcia z Sandomierza. Miał być jeden nocleg a spędziliśmy 3 dni. Miasteczko jest wspaniałe. Ma niesamowity klimat i wszędzie blisko, wszędzie spacerkiem. Ludzi czyli turystów w sam raz. Spotkałem się że strony moich znajomych z opinią że jest drogo, ale uważam , że ceny są bardzo umiarkowane.

Zgadzam się. Bardzo fajne miejsce na weekendowy wypad. Jedyny minus wg mnie to brak dobrych "jadłodajni" - odnieślismy wrażenie, że właśnie wszystko jest byle jakie pod turystów jedzących w biegu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Misio napisał:

Spóźniony, ale melduję się również :D

mogę sobie gdzieś z tyłu przycupnąć...i tak zobaczę co @Commander zaprezentuje :D

 

3 godziny temu, adje napisał:

Ja to nawet w gdzieś w kąciku mogę przycupnąć  :rolleyes:

No to widzę że z tyłu też się zbiera fajna ekipa ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy oprócz mnie ktoś w tym Kraju jeszcze pracuje:niewiem: wszystko się porozsiadało a pracować nie ma komu:D

Sandomierz i Kazimierz Dolny w tym roku chcemy zrobić więc relacja jest w punkt:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, peja76 napisał:

Ja nie wiem czy oprócz mnie ktoś w tym Kraju jeszcze pracuje:niewiem: wszystko się porozsiadało a pracować nie ma komu:D

Na zdalnym są, więc mają w tle odpalone forum ;) Dla mnie, robola, pozostaje miejsce stojące pod ścianą, bo już nawet drugi rząd zajęty :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja z ciekawością poczytam i pooglądam...jeśli można:) My byliśmy na tym campingu tuż po powrocie z Grecji, na koniec lata tego roku...Ale @Commandertam nie ma 1500 schodów:):) A poza tym wszystko się zgadza - fajna miejscówka na kilka dni żeby dokładniej zwiedzić Sandomierz i jego interesujące okolice albo nawet na jedną nockę w czasie jakiegoś przejazdu przez Polskę. Nam tez się podobało!

239832082_6016297088442276_443204050919749785_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, filipert napisał:

No to mi ulżyło ;)

Mam nadzieję, że z kempingu da się jakimś "objazdem" dostać na wózku do centrum.

Autem da się wjechać. Z wózkiem pod tą górę i to po kocich łbach to raczej nie polecam ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.