Jump to content
Commander

RELACJA Ekipa Commandera znów rusza w Polskę w 2021 roku

Recommended Posts

filipert

Się rozmarzyłem... 

Aż poczułem chrzęst rozgrzanego piasku pod stopami ;)

lukpyr

No dobra zaraz a gdzie druga część opowieści. To było " TAM " a gdzie z "POWROTEM " :lol:

A tak na poważnie super relacja fajnie tak poczytać i pomarzyć o lecie już ;)  

Maras

I ja podziękuję za fajne pisanie i jeszcze fajniejsze fotki z tej całej wycieczki .

adamkwiatek

Wspaniała, ilustrowana relacja , kosztująca zapewne sporo pracy ! Przyjemnie się czyta i ogląda częściowo znane mi klimaty, a wspomnienie lata ułatwia przeżycie kiepskiej pogody :winner:

maarec
W dniu 1.02.2022 o 21:17, vrs napisał:

To jest miejsce które musimy odwiedzić. 

W zeszłym roku tez tam byliście prawda?

Tam dobra knajpa jest w centrum. 15 minut spacerkiem. Camping położony średnio. Samo centrum ale takie przemysłowe.

Bardzo fajnie wyszło Jacek. Hel  to fajnie podsumowanie. My z Martą byliśmy z namiotem gdzieś tak w 2009r. Od tej pory na hasło Hel, nie tylko półwysep ale też miasto jak tylko usłyszę to myślę ile mam czasu i paliwa. 

Ostatnio chyba w październiku... 

Odnośnie przygód, osób potrzebujących prądu,  paliwa czy wyciągnięcia z rowu- zawsze ich wypatruje, zawsze pomagam. Mam linę 5t, kable i prostownik w osobówce.

20211029_164557.jpg

20211030_120633.jpg

Commander

Dziękuję wszystkim za bardzo miłe słowa.

@lukpyr 

Jak zawsze Hel i Bałtyk tak skrada nasze serca, że nigdy nie było trasy powrotnej 😁.W planach była Bydgoszcz.

A powrót na jeden strzał był morderczy. Wyjechaliśmy w niedzielę o 8 z Helu a o 19 byliśmy dopiero w Warszawie. W Krakowie o 23. Remonty , korki, zwężenia, objazdy. Mam nadzieję że kiedyś się te wszystkie budowy skończą i da się jeździć na luzie.

@maarec 

Hel jest prawdziwie magiczny. Każdy coś dla siebie znajdzie. Ale wyjazd w sezonie to męka. I żadnej alternatywy.

Hihi. Jest i pas do holowania i u mnie, bo myślę podobnie. Zawsze się zatrzymam i zapytam czy coś pomóc...

Fajnie słyszeć że dobrych ludzi jest całkiem sporo. 😁

pawel1966

@CommanderSuper się oglądało i czytało. Jeżdżenia na luzie, bez pośpiechu po Polsce to jedna z rzeczy, które lubię najbardziej w naszej turystyczno- karawaningowej przeszłości i teraźniejszości. Miejmy nadzieję, że dzięki budowie naprawdę wielu ekspresówek i autostrad, przemieszczanie się na drugi koniec Polski będzie za jakiś czas o wiele szybsze, łatwiejsze i bezpieczniejsze,  bo tanio to już nie będzie....:):)

Dlatego zawsze z przyjemnością oglądam miejsca znane i takie, których jeszcze odwiedziliśmy. Wielkie dzięki!!!!

Misio
2 godziny temu, Commander napisał:

.... Remonty , korki, zwężenia, objazdy. Mam nadzieję że kiedyś się te wszystkie budowy skończą i da się jeździć na luzie.

Jak jechaliśmy w styczniu - to już widać że zaraz...zaraz...i będzie fajnie :brawo:

Mandrol

Jacku, :dzieki::brawo::winner:

Commander

Dziękuję za dobre słowa raz jeszcze.

Teraz kolej na Was 😁