Skocz do zawartości

Poszerzenie drzwi wejściowych


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, jacek00 napisał:

 

 

 

 

 

Wiesz, u nas takich przyczep praktycznie nie ma, więc w zasadzie ktoś kto szuka takiej budy to nie wyboru. Zresztą nie muszę Tobie tego tłumaczyć emoji6.png Najważniejsze, że ktoś z niej faktycznie korzystał i nawet osoba z niepełnosprawnością może się cieszyć pobytem na kempingu.

 

Swoją drogą polecam kemping w Kozienicach bo jest w całości dostosowany dla osób na wózkach, nawet można zjechać na pomost. W osobnym temacie Commander wrzucił kilka fotek z plaży.

 

Gdyby więcej było takich kempingów, to pewnie nie miałbym takiej motywacji :)

Ale dobrze wiedzieć :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wydaje mi się cały czas, że jednak najsensowniejszy wariant z pomocą dla żony...czyli że ktoś jej drzwi otworzy i później zamknie...

Co do przyczep z...są też przyczepy gdzie przewozi się w środku np motocykl...ale to temat raczej przy zakupie innej przyczepy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu  ten sam problem miał  nasz kolega kielczanin. Pomógł mu, też forumowicz, andrewa z Częstochowy. Pogadaj z nim to dobry fachowiec i ma dostęp do części. Z tego co wiem drzwi zostały zakupione na Śląsku i szybko wymienione. Nie znam ceny drzwi a ni robocizny. Może warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Misio napisał:

Co do przyczep z...są też przyczepy gdzie przewozi się w środku np motocykl...ale to temat raczej przy zakupie innej przyczepy...

To też rzadkość, myśleliśmy np. o Knausie Deseo,

image.png.2bdcdef961931ecad0acb2323e6851e9.png

rozwiązania wnętrza nawet by pasowały, ale jednak w środku za mało przestrzeni.

Gdybym miał tylną ścianę prostą do podłogi, to bym myślał o dodatkowym wejściu dla wózka.

30 minut temu, ed napisał:

Kilka lat temu  ten sam problem miał  nasz kolega kielczanin. Pomógł mu, też forumowicz, andrewa z Częstochowy. Pogadaj z nim to dobry fachowiec i ma dostęp do części. Z tego co wiem drzwi zostały zakupione na Śląsku i szybko wymienione. Nie znam ceny drzwi a ni robocizny. Może warto.

Z robotą sobie poradzę. Wątek założyłem aby posłuchać Waszych pomysłów, w myśl zasady "co dwie głowy..." :)

Oczywiście jak już zdecyduje się na rozwiązanie, to będzie tu relacja z robót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@filipert a jakby olać te drzwi które są. Tzn zostawić je w spokoju i wyciąć gdzieś z boku nową dziurę. Coś jak garaże w kamperach czy takie duże schowki. 
 

Są już pod to gotowe mechanizmy.

Albo zrobić takie drzwi w większych drzwiach. Coś jak wejście do garażu

Co sądzisz?

Edytowane przez vrs (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, vrs napisał:

@filipert a jakby olać te drzwi które są. Tzn zostawić je w spokoju i wyciąć gdzieś z boku nową dziurę. Coś jak garaże w kamperach czy takie duże schowki. 
 

Są już pod to gotowe mechanizmy.

Albo zrobić takie drzwi w większych drzwiach. Coś jak wejście do garażu

Co sądzisz?

Dzięki za pomysł, temat analizowany i w tym układzie odpada. Jak pisałem, tylna ściana jeszcze by może zagrała na dodatkowe wejście, ale nie jest prosta. 

3 godziny temu, BIGL napisał:

Teraz mnie olśniło - zadzwoń lub napisz do firmy Niewiadów . Produkują wszystkie rodzaje przyczep wiec napewno coś wymyślą ?

Podpytam, dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chyba drzwi takie jak by ci przypasowały, wiem cena zabija ale może zadzwonisz i chodż zdjęcia zrobią jak to rozwiązali.
https://www.otomoto.pl/oferta/adria-alpina-663-pt-2022-nowa-6os-fv23-lipiec-2022-wersja-zimowa-ogrzewanie-alde-klimatyzacja-truma-ID6EorIL.html?
No ale to jest przecież fabryczne rozwiązanie. Drzwi są te same co w Astelli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jacek00 napisał:
29 minut temu, peja76 napisał:
Tu chyba drzwi takie jak by ci przypasowały, wiem cena zabija ale może zadzwonisz i chodż zdjęcia zrobią jak to rozwiązali.
https://www.otomoto.pl/oferta/adria-alpina-663-pt-2022-nowa-6os-fv23-lipiec-2022-wersja-zimowa-ogrzewanie-alde-klimatyzacja-truma-ID6EorIL.html?

No ale to jest przecież fabryczne rozwiązanie. Drzwi są te same co w Astelli

Ja to wiem, ale może kolega nie widział, pytał jak by coś wpadło to żeby pokazać to proszę, jak ci to przeszkadza to przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to wiem, ale może kolega nie widział, pytał jak by coś wpadło to żeby pokazać to proszę, jak ci to przeszkadza to przepraszam.
Nie przeszkadza, nie o to chodzi. Chodzi o to, że te drzwi to cały moduł. A działają jak normalne drzwi. Po prostu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jacek00 napisał:
21 minut temu, peja76 napisał:
Ja to wiem, ale może kolega nie widział, pytał jak by coś wpadło to żeby pokazać to proszę, jak ci to przeszkadza to przepraszam.

Nie przeszkadza, nie o to chodzi. Chodzi o to, że te drzwi to cały moduł. A działają jak normalne drzwi. Po prostu.

To się nie zrozumieliśmy :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, peja76 napisał:

Tu chyba drzwi takie jak by ci przypasowały, wiem cena zabija ale może zadzwonisz i chodż zdjęcia zrobią jak to rozwiązali.

https://www.otomoto.pl/oferta/adria-alpina-663-pt-2022-nowa-6os-fv23-lipiec-2022-wersja-zimowa-ogrzewanie-alde-klimatyzacja-truma-ID6EorIL.html?

Nie no super… okno na całą ścianę w niby zimowej przyczepie. :lol:

Sorry za offtop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.