Skocz do zawartości

Grecja 2022


Dariusz55

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.02.2022 o 13:05, maarec napisał:

Ciekawi mnie czy ok 20.06 wjadę na Orange beach i czy nie będzie tam już tłumów ? jak myślicie.

Uważam że orange beach jest przereklamowana. Jedziesz z przyczepką wiec jak zakotwiczysz gdzieś w pobliżu to możesz sobie jednodniowy wypad zafundować, a uwierz mi że wystarczy. Wjazd i sam teren jest słaby, nierówny. Nie ma wydzielonego parkingu więc każdy stawia auto gdzie popadnie.

Sama plaża.. a jest jej odrobinka, jest zastawiona szczelnie leżakami z parasolami. Jak nie chcesz korzystać to rozbijasz się na skałkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 534
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

1 godzinę temu, Prusiak napisał:

Uważam że orange beach jest przereklamowana. Jedziesz z przyczepką wiec jak zakotwiczysz gdzieś w pobliżu to możesz sobie jednodniowy wypad zafundować, a uwierz mi że wystarczy. Wjazd i sam teren jest słaby, nierówny. Nie ma wydzielonego parkingu więc każdy stawia auto gdzie popadnie.

Sama plaża.. a jest jej odrobinka, jest zastawiona szczelnie leżakami z parasolami. Jak nie chcesz korzystać to rozbijasz się na skałkach.

od 2 lat jeździmy kamperem, zajadę tam po drodze. Bardziej interesuje mnie plaża kawałek dalej na północ, liczę, że uda się tam zaparkować na godzinkę czy może na jedną noc.

obraz.png.6e25539fde350d1b715f11c3a74322b5.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Już maj  - i taka cisza na forum - Wrzucajcie kiedy ruszacie w droge do ukochanej Hellady. Ja jak co roku chętnie dołączę do "karawany". Myślę o starcie w okolicach 23 lub 24 Lipiec 2022. Chciałby przekraczać przejście graniczne Węgry / Serbia w tygodniu, bo ubiegłoroczne doświadczenie pokazuje, że sobota-niedziela to jakies nieporozumienie:'(. Wrzucajcie jakie macie plany. Fanie jest poczytać przed wyprawa o naszych ukochanych miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kacperek1 napisał:

Wrzucajcie kiedy ruszacie w droge do ukochanej Hellady

Mój kalendarz podpowiada, że będzie to po 10 sierpnia :D

9 godzin temu, kacperek1 napisał:

Wrzucajcie jakie macie plany

Miejsce bez planu konkretnego póki co. Ale na pewno skosztować kilku plaż i cieplutkiej wody :rolleyes:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2022 o 17:43, Dariusz Czarnecki napisał:

Nasz wyjazd prawdopodobnie lipiec-sierpień . Oczywiście docelowo Peloponez -Mani z wycieczką na plażę Elafonisos

@Dariusz Czarnecki Meltemi zaliczasz? My jedziemy, może gdzieś tam zawitamy z początkiem sierpnia. Ogólnie w tym roku na spokojnie bez planów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się pod temat. W tym roku nie mamy sprecyzowanych planów, ale czytając ten wątek zrodziła się myśl... a może do Grecji? :hmm: Do lektury wątków z poprzednich sezonów dopiero się przymierzam. Raczej w grę wchodzą u nas kempingi więc podbijam prośbę o wrzutkę namiarów na jakieś sprawdzone. Kilka wymienionych tutaj już spisałem. Na ten moment nie mam pomysłu jaki region byśmy ewentualnie zwiedzali, ale może właśnie śladami kempingów uda się opracować jakiś zgrabny plan. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chcesz kemping z bliskimi odleglosciami zwiedzania to kemping Isthimia Beach. Piekna plaza obfita w muszelki. W kręgu 150km duzo atrakcji a po drodze cos mozna przycupnac na obiadek pod atrakcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Voku napisał:

@Dariusz Czarnecki Meltemi zaliczasz? My jedziemy, może gdzieś tam zawitamy z początkiem sierpnia. Ogólnie w tym roku na spokojnie bez planów. 

Meltemi planujemy jako trzecią bazę że względu na wypad na Elafonisos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Marcin_G napisał:

Podłączam się pod temat. W tym roku nie mamy sprecyzowanych planów, ale czytając ten wątek zrodziła się myśl... a może do Grecji? :hmm: Do lektury wątków z poprzednich sezonów dopiero się przymierzam. Raczej w grę wchodzą u nas kempingi więc podbijam prośbę o wrzutkę namiarów na jakieś sprawdzone. Kilka wymienionych tutaj już spisałem. Na ten moment nie mam pomysłu jaki region byśmy ewentualnie zwiedzali, ale może właśnie śladami kempingów uda się opracować jakiś zgrabny plan. 

Jak sobie obejrzysz to kilka kempingów w Grecji odwiedziliśmy od tanich po drogie. Zazwyczaj tam gdzie były jakieś atrakcje. 
https://www.youtube.com/playlist?list=PLPCJrMAouz5S998vPi_oRMIFVI3PjRwtk 

  

4 godziny temu, Dariusz Czarnecki napisał:

Meltemi planujemy jako trzecią bazę że względu na wypad na Elafonisos

To może uda się spotkać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.