Jump to content

Edit History

Marcin T

Marcin T

4 godziny temu, maarec napisał:

Ciekawe jak przy hamowaniu awaryjnym zachowa się ta lodówka na wino. Dziwna koncepcja montażu.

Myślę, że  nawet przy drobnej stłuczce butelki nie bacząc na drzwiczki lodówki, obrałyby jeden kierunek :unsure:
Wczoraj zwróciłem na to uwagę producentowi. Pracują nad rozwiazaniem. Niestety to Dometic musi to rozwiazanie dostarczyć bo każda ingerencja w lodówkę wyłącza gwarancje
Układ nieco inny. Ciekawy.

Marcin T

Marcin T

Ciekawe jak przy hamowaniu awaryjnym zachowa się ta lodówka na wino. Dziwna koncepcja montażu.

Myślę, że  nawet przy drobnej stłuczce butelki nie bacząc na drzwiczki lodówki, obrałyby jeden kierunek :unsure:
Wczoraj zwróciłem na to uwagę producentowi. W seryjnym modelu ma być jakieś zabezpieczenie,  które ma dostarczyć producent lodówki-Dometic.

Marcin T

Marcin T

Wczoraj zwróciłem na to uwagę producentowi. Przyznał, że chęć wyeksponowania tego oświetlonego gadżetu przysłoniła im aspekt ew. zagrożenia  i w seryjnym modelu ma być jakieś zabezpieczenie.

Marcin T

Marcin T

3 godziny temu, maarec napisał:

Wczoraj zwróciłem na to uwagę producentowi. Przyznał, że chęć wyeksponowania tego oświetlonego gadżetu przysłoniła im aspekt ew. zagrożenia  i w seryjnym modelu ma być jakieś zabezpieczenie.

• Create New...