Jump to content

Recommended Posts

Zulos
10 godzin temu, lbuster napisał:

Zulos, Chorwacja już wcześniej była droga i na pewno nie będzie taniej, raczej w drugą stronę :(

Dlatego ja szukam innych, nowych kierunków ;)

Oczywiście, że tak - mam dość dobry rys historyczny, bo pierwszy raz byłem tam zaraz po wojnie i od tamtej pory co najmniej kilkanaście razy, a czasem nawet 2x w roku - zarówno karawaningowo, jak i żeglarsko i motocyklowo. Chorwacja ewoluuje niestety w wiadomym wszystkim kierunku, a lipiec/sierpień to niestety masakra... Ale wciąż można tam spędzić urlop tanio, tylko trzeba trochę poszukać.

Nie twierdzę, że Chorwacja is the best - f... the rest:-) i zdradzam ją czasem, a od przyszłego sezonu już definitywnie kieruję się w stronę Grecji...

10 godzin temu, mirmar napisał:

Ceny niestety nie sa zeszłoroczne. Wzrost jest bardziej niż zauważalny. W sklepach 20-30% to co najmniej

Tak coś czułem w kościach, że trzeba będzie w tym roku bardziej zacisnąć zęby i pasa:(

To już nie to co najwspanialszy od wielu lat sezon 2020...

Socale
W dniu 16.06.2022 o 08:42, Zulos napisał:

To już nie to co najwspanialszy od wielu lat sezon 2020...

No ale w czym problem?

Ogłosimy 2024 coś co wystraszy społeczeństwa europy i... mamy powtórkę. 

Mój pomysł jest taki:

"Okazuje się że Małpia Ospa ewoluuje do odmiany Małpi Rozum u osób zaszczepionych, ba, atakuje przede wszystkim osoby zaszczepione na Covid, gdyż substancja anty covidowa jest silnie sprzyjająca dla wirusów Małpiej ospy i ichnego rozumu".

Jeśli wystarczająco głupio brzmi to puść to w TV i załatwione :yes:

dudek_t

W Primostenie ciepło, bardzo ciepło ;-) 

Socale

Pozdrawiamy z Novigradu. Zachwycające widoki zjeżdżając z Velebitu na Zadar i z powrotem zapewne znacie. Mam to teraz na wyciągnięcie wzroku. Mosty, autostrada, góry, totalna cisza i pustki na kampie AdriaSol. Trochę brakuje powiewów wiatru ale jest znośnie.

3CC3E3B5-0B0D-4BD9-8A2C-96D5E0654276.jpeg

B311C313-33A9-4F19-8664-1486165CDF1C.jpeg

Zulos
11 godzin temu, Socale napisał:

Pozdrawiamy z Novigradu. Zachwycające widoki zjeżdżając z Velebitu na Zadar i z powrotem zapewne znacie. Mam to teraz na wyciągnięcie wzroku. Mosty, autostrada, góry, totalna cisza i pustki na kampie AdriaSol. Trochę brakuje powiewów wiatru ale jest znośnie.

No i piyknie! My będziemy za nieco ponad dobę też w Novigradzie ino tym inksym;)

Zulos

Właśnie mi zaraportowano, że ON w Austrii przy autobanie 2,39 eur czyli zaledwie 11 zł…

lbuster

Pogoda dla bogaczy :D

Zulos
12 minut temu, lbuster napisał:

Pogoda dla bogaczy :D

To jest opcja budżetowa. Dla bogaczy jest premium za 2,59 eur👌

dudek_t

Nie sprawdzalem jak w A poza autostradami ale w SLO mniej niz 2.1 przy autostradzie. 

Sebeb
Posted (edited)

9 czerwca w Słowenii tankowałem ON po 1,668....22 czerwca już było po 2,04 Euro. Wczoraj Austria 2,39-2,5 Euro, Czechy 49-50 CZK - ceny na stacjach przy autostradach.

Edited by Sebeb (see edit history)

Zulos

W Słowenii Petrol 1.895 a OMV 2.024. Oczywiście dojechałem na maxa i już nie miałem wyboru i na OMV musiałem… Prawie 70 zł na baku w plecy🤬

Sebeb
Posted (edited)

Właśnie na Petrolu tankowałem za 2.04 i na innym za 2.02….może na weekend obniżyli cenę

Edited by Sebeb (see edit history)

Zulos
8 minut temu, Sebeb napisał:

Właśnie na Petrolu tankowałem za 2.04 i na innym za 2.02….może na weekend obniżyli cenę

Taka promocja😁 No w porównaniu do 2,399 w Austrii to nawet 2,024 biorę w ciemno, a 1,895 to już czyste szaleństwo😁

Addiko wypłata kun z wielowalutowego - póki co blokada na rachunku czystej gotówki, więc teoretycznie jakąś prowizję może naliczyć, ale nie sądzę - w zeszłym roku było tak samo.

Kackub
Posted (edited)

W Austrii 2,33 e, Slowenia 1,68e, Chorwacja 13,08 kun. Ceny z poniedzialku.

Edited by Kackub
Ceny przy autostradzie. (see edit history)

Sebeb

Słowenia z poniedziałku nieaktualna, tak jak pisałem 2.02-2.04 euro było w czwartek….