Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, lbuster napisał:

Zulos, Chorwacja już wcześniej była droga i na pewno nie będzie taniej, raczej w drugą stronę :(

Dlatego ja szukam innych, nowych kierunków ;)

Oczywiście, że tak - mam dość dobry rys historyczny, bo pierwszy raz byłem tam zaraz po wojnie i od tamtej pory co najmniej kilkanaście razy, a czasem nawet 2x w roku - zarówno karawaningowo, jak i żeglarsko i motocyklowo. Chorwacja ewoluuje niestety w wiadomym wszystkim kierunku, a lipiec/sierpień to niestety masakra... Ale wciąż można tam spędzić urlop tanio, tylko trzeba trochę poszukać.

Nie twierdzę, że Chorwacja is the best - f... the rest:-) i zdradzam ją czasem, a od przyszłego sezonu już definitywnie kieruję się w stronę Grecji...

10 godzin temu, mirmar napisał:

Ceny niestety nie sa zeszłoroczne. Wzrost jest bardziej niż zauważalny. W sklepach 20-30% to co najmniej

Tak coś czułem w kościach, że trzeba będzie w tym roku bardziej zacisnąć zęby i pasa:(

To już nie to co najwspanialszy od wielu lat sezon 2020...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 698
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 16.06.2022 o 08:42, Zulos napisał:

To już nie to co najwspanialszy od wielu lat sezon 2020...

No ale w czym problem?

Ogłosimy 2024 coś co wystraszy społeczeństwa europy i... mamy powtórkę. 

Mój pomysł jest taki:

"Okazuje się że Małpia Ospa ewoluuje do odmiany Małpi Rozum u osób zaszczepionych, ba, atakuje przede wszystkim osoby zaszczepione na Covid, gdyż substancja anty covidowa jest silnie sprzyjająca dla wirusów Małpiej ospy i ichnego rozumu".

Jeśli wystarczająco głupio brzmi to puść to w TV i załatwione :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiamy z Novigradu. Zachwycające widoki zjeżdżając z Velebitu na Zadar i z powrotem zapewne znacie. Mam to teraz na wyciągnięcie wzroku. Mosty, autostrada, góry, totalna cisza i pustki na kampie AdriaSol. Trochę brakuje powiewów wiatru ale jest znośnie.

3CC3E3B5-0B0D-4BD9-8A2C-96D5E0654276.jpeg

B311C313-33A9-4F19-8664-1486165CDF1C.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Socale napisał:

Pozdrawiamy z Novigradu. Zachwycające widoki zjeżdżając z Velebitu na Zadar i z powrotem zapewne znacie. Mam to teraz na wyciągnięcie wzroku. Mosty, autostrada, góry, totalna cisza i pustki na kampie AdriaSol. Trochę brakuje powiewów wiatru ale jest znośnie.

No i piyknie! My będziemy za nieco ponad dobę też w Novigradzie ino tym inksym;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 czerwca w Słowenii tankowałem ON po 1,668....22 czerwca już było po 2,04 Euro. Wczoraj Austria 2,39-2,5 Euro, Czechy 49-50 CZK - ceny na stacjach przy autostradach.

Edytowane przez Sebeb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Sebeb napisał:

Właśnie na Petrolu tankowałem za 2.04 i na innym za 2.02….może na weekend obniżyli cenę

Taka promocja? No w porównaniu do 2,399 w Austrii to nawet 2,024 biorę w ciemno, a 1,895 to już czyste szaleństwo?

Addiko wypłata kun z wielowalutowego - póki co blokada na rachunku czystej gotówki, więc teoretycznie jakąś prowizję może naliczyć, ale nie sądzę - w zeszłym roku było tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.