Jump to content
lukpyr

Zimowy kemping propozycje

Recommended Posts

lukpyr

Witajcie . jestem w trakcie poszukiwania i wyjazdu zimowego w miejsce ??? Właśnie miejsce jakie ?? Nie jesteśmy narciarzami , dużo ofert jest dla narciarzy albo miejscowości w których nie ma co robić ,  szukamy kempingu miejsca na pobyt paro dniowy kamperem aby była możliwość cos zobaczyć , zwiedzić może większe miejscowości  . Szukamy z podpięciem do prądu ale ze dwa dni wytrzymamy bez. 

Suzu4x4
Witajcie . jestem w trakcie poszukiwania i wyjazdu zimowego w miejsce ??? Właśnie miejsce jakie ?? Nie jesteśmy narciarzami , dużo ofert jest dla narciarzy albo miejscowości w których nie ma co robić ,  szukamy kempingu miejsca na pobyt paro dniowy kamperem aby była możliwość cos zobaczyć , zwiedzić może większe miejscowości  . Szukamy z podpięciem do prądu ale ze dwa dni wytrzymamy bez. 
A coś więcej ? Europa, Polska , góry, morze, miasta ?
Tu masz link do katalogu kempingów całorocznych :

https://forum.karawaning.pl/topic/30583-katalog-kemping%C3%B3w-ca%C5%82orocznych-ca%C5%82oroczne-miejsca-serwisowe/#comment-675771

Jak lubicie góry to zapraszam na Dolny Śląsk,
Camp66 w Karpaczu lub Kemping nr 166 w Polanicy.

W okolicy masa atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych jak sprecyzujesz oczekiwania to mogę coś podpowiedzieć.

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

lukpyr

Dzięki za podanie spisu lokalizacji. Co do wyjazdu to polska jestem otwarty na każdą propozycję . 

Edited by lukpyr (see edit history)