Skocz do zawartości

Okolice Warszawy co i gdzie zobaczyć


kamperycentr

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Commander napisał:

Dokładnie. Dzwoniłeś????

Tak dzwoniłem , chyba właściciel mowie ze faktycznie jest gdzies zapisane jako całoroczny. Maja wyłączone wszystko  strasznie przepraszał, może na następny sezon ale tez musi sie zastanowić przeliczyć.

Cóż trzeba dalej szukać choć sa w WAWIE  kempingi ale okropnie drogie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, lukpyr napisał:

Tak dzwoniłem , chyba właściciel mowie ze faktycznie jest gdzies zapisane jako całoroczny. Maja wyłączone wszystko  strasznie przepraszał, może na następny sezon ale tez musi sie zastanowić przeliczyć.

Cóż trzeba dalej szukać choć sa w WAWIE  kempingi ale okropnie drogie

Drogie i tak wszędzie daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo za prostotę cennika w Rozalinie !!!

Brawo !!!!! ..... 3 linijki i jest wszysko .... a nie wyliczenia typu długość, szerokość, daszek, przedsionek, pawilon ogrodowy, parcela .... prąd mały .. duży ... itd .. itp....

TOM

Screenshot_20220111-192517_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wszystko Panie Gładki ??? Jakie wszystko ???

Napisane jest wyraźnie, że płacidz od 100 zł a górnych widełek brak...

...czyli płacisz za swoją paszczu - jak ona wygląda, się prezentuje... znaczy sprzet jak sie prezentuje...

...to my za swoje starocie po 100wce byśmy fikali za dobę z prądem i ani zeta więcej... toż to tanio jak barszcz...

Jadziem Panie Gładki zamiast ponownie na Maltę to do Wawy... !!!

A mały prad i duży prąd są na polu namiotowym pod Ińskiem w Linówku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.google.com/maps/place/Parking+strzeżony+ZTP+Bugaj/@52.2515001,21.0123043,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x471ecc6edb4659a3:0x11a9aefd40c54d5c!8m2!3d52.2514968!4d21.014493

A co wy na to, Parking  ?  Może ktoś z warszawy jest i wie coś na temat. Interesuje mnie czy jest mozliwość prądu podpiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, lukpyr napisał:

https://www.google.com/maps/place/Parking+strzeżony+ZTP+Bugaj/@52.2515001,21.0123043,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x471ecc6edb4659a3:0x11a9aefd40c54d5c!8m2!3d52.2514968!4d21.014493

A co wy na to, Parking  ?  Może ktoś z warszawy jest i wie coś na temat. Interesuje mnie czy jest mozliwość prądu podpiecie

Zawsze tam w lecie kilka kamperów stoi. Świetna lokalizacja, ale o prąd i możliwość zrzucenia ścieków się nigdy nie dowiadywałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2022 o 21:30, Tomii napisał:

Zawsze tam w lecie kilka kamperów stoi. Świetna lokalizacja, ale o prąd i możliwość zrzucenia ścieków się nigdy nie dowiadywałem. 

Na tym parkingu nie ma zmian od lat 70. Jedyna elektryka to farelka w budce dozorcy. Ale czasy sie zmieniają... wiec próbować trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 . Co nam potrzeba do szczęścia, jest parking strzeżony przez ochronę jest woda,prąd ,zrzut nieczystości. Ciasno bo jest to ma terenie sprzedaży kamperów . My że swoim 25 latkiem w towarzystwie najmłodszych ? ale jest ok. Obsługa bardzo miła i pomocna . Jak na przycupnięcie w Warszawie to polecam . Cena 50 zł za wszystko za dobę . Oczywiście wygody prysznicowe i WC w własnym zakresie A wszystko to w Warszawskim Centrum Caravaningu , są tylko dwa stanowiska . Ilość dni postoju jest do dogadania się .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.