Jump to content
Cezarr

Nowy rok 2022 nowy taryfikator ;)

Recommended Posts

Suzu4x4
29 minut temu, Zulos napisał:

Ale oni sami się pogubili bo nie mówili o tym jako o zbiegu czynów tylko o jakiejś bliżej nieokreślonej kumulacji, która miałaby niby wynikać z nowych przepisów.

na początku z nowym taryfikatorem będzie jak z podatkami w nowym bezładzie. Policjant na podstawie własnego widzi mi się zadecyduje na jaką kumulację trafisz .

WhatsApp Image 2022-01-11 at 19.41.26.jpeg

pjetko

Cathay
5 godzin temu, lbuster napisał:

Z tego co pamiętam, to Ty Cathay chyba nie pijesz, więc raczej nie zrozumiesz mnie - biednego głupiego polaczka (celowo z małej) 

Od czasu grzebania we łbie to i owszem, ale przedtem trochę w życiu wypiłem.

4 godziny temu, Commander napisał:

Chyba nie znam małżeństwa, w którym kobieta nie miała by PJ. Jeśli kobieta też pije do spodu, to może lepiej niech zostanie z dziećmi w domu....

Czyli facet pijacka morda jedzie się bawić, a baba pijacka morda zostaje z dziećmi. Pewni autorzy nigdy nie zaskakują, są zawsze przewidywalni.

3 godziny temu, Zulos napisał:

Panowie sami byli w szoku i ostatecznie skończyli na pouczeniu, ale skąd wzięli taką kumulację??

. Gdyby byli dobrzy z matematyki, to by nie byli policjantami. 

Cezarr

Dobra to kto zasilił już budżet Państwa mandatem po  nowych stawkach :jump:  :policja:

Zulos
3 godziny temu, Cezarr napisał:

Dobra to kto zasilił już budżet Państwa mandatem po  nowych stawkach :jump:  :policja:

Ja póki co zasiłkiem Skarb Państwa pouczeniem, a razem z kumplem naraziliśmy go na straty w wysokości 12.000,- zł🤣🤟

czyś
1 godzinę temu, Zulos napisał:

Ja póki co zasiłkiem Skarb Państwa pouczeniem, a razem z kumplem naraziliśmy go na straty w wysokości 12.000,- zł🤣🤟

Brzmi tak samo, jakbyście nakarmili głodnego nadzieją :)

jacekzoo
4 godziny temu, Cezarr napisał:

👋 melduję się wywołany do odpowiedzi 😂

Commander
Godzinę temu, jacekzoo napisał:

Uwaga Pirat

maarec

Ja melduję dalej czyste konto i w tym tygodniu przynajmniej 8 kontroli laserem. Zdecydowanie staram się trzymać bezpiecznego poziomu mandatu czyli +/- 20 ponad znak :).

jak widać robim co tylko się da dla bezpieczeństwa  oczywiście 

Cezarr
7 godzin temu, jacekzoo napisał:

Exelent 👌 😝😝😝

Cathay
40 minut temu, BUMERANG napisał:

Dla  takiego idioty  3.5 tysia to zdecydowanie mało

Ale to jak zarekwirowanie samochodu, bo pewnie więcej wart nie jest. 

filipert

Wczoraj robiłem trasę z Poznania na Pomorze i powiem Wam, że nowy taryfikator wpływa korzystnie na stan portfela i atmosfery. Trasę tą robię dość często, wiec znany jest mi wynik spalania, dzięki nowemu taryfikatorowi (tak sadzę) S5 i A1 jechało się zdecydowanie płynniej, nie było co chwilę jakiegoś wariata, który siedział na ogonie i migał długimi, żeby mu szybko zjechać między dwa TIRy, bo się spieszy. Chociaż na odcinkach S5, co jeszcze są placami budowy i jest 80, wielu nerwy nie wytrzymywały, ale z nimi radziły sobie nieoznakowane patrole.