Skocz do zawartości

Nowy rok 2022 nowy taryfikator ;)


Cezarr

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Zulos napisał:

Ale oni sami się pogubili bo nie mówili o tym jako o zbiegu czynów tylko o jakiejś bliżej nieokreślonej kumulacji, która miałaby niby wynikać z nowych przepisów.

na początku z nowym taryfikatorem będzie jak z podatkami w nowym bezładzie. Policjant na podstawie własnego widzi mi się zadecyduje na jaką kumulację trafisz .

 

 

WhatsApp Image 2022-01-11 at 19.41.26.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 305
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

5 godzin temu, lbuster napisał:

Z tego co pamiętam, to Ty Cathay chyba nie pijesz, więc raczej nie zrozumiesz mnie - biednego głupiego polaczka (celowo z małej) 

Od czasu grzebania we łbie to i owszem, ale przedtem trochę w życiu wypiłem.

4 godziny temu, Commander napisał:

Chyba nie znam małżeństwa, w którym kobieta nie miała by PJ. Jeśli kobieta też pije do spodu, to może lepiej niech zostanie z dziećmi w domu....

Czyli facet pijacka morda jedzie się bawić, a baba pijacka morda zostaje z dziećmi. Pewni autorzy nigdy nie zaskakują, są zawsze przewidywalni.

 

3 godziny temu, Zulos napisał:

Panowie sami byli w szoku i ostatecznie skończyli na pouczeniu, ale skąd wzięli taką kumulację??

. Gdyby byli dobrzy z matematyki, to by nie byli policjantami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Cezarr napisał:

Dobra to kto zasilił już budżet Państwa mandatem po  nowych stawkach :jump:  :policja:

Ja póki co zasiłkiem Skarb Państwa pouczeniem, a razem z kumplem naraziliśmy go na straty w wysokości 12.000,- zł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zulos napisał:

Ja póki co zasiłkiem Skarb Państwa pouczeniem, a razem z kumplem naraziliśmy go na straty w wysokości 12.000,- zł??

Brzmi tak samo, jakbyście nakarmili głodnego nadzieją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja melduję dalej czyste konto i w tym tygodniu przynajmniej 8 kontroli laserem. Zdecydowanie staram się trzymać bezpiecznego poziomu mandatu czyli +/- 20 ponad znak :).

jak widać robim co tylko się da dla bezpieczeństwa  oczywiście 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cathay napisał:

Dla  takiego idioty  3.5 tysia to zdecydowanie mało :zlo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj robiłem trasę z Poznania na Pomorze i powiem Wam, że nowy taryfikator wpływa korzystnie na stan portfela i atmosfery. Trasę tą robię dość często, wiec znany jest mi wynik spalania, dzięki nowemu taryfikatorowi (tak sadzę) S5 i A1 jechało się zdecydowanie płynniej, nie było co chwilę jakiegoś wariata, który siedział na ogonie i migał długimi, żeby mu szybko zjechać między dwa TIRy, bo się spieszy. Chociaż na odcinkach S5, co jeszcze są placami budowy i jest 80, wielu nerwy nie wytrzymywały, ale z nimi radziły sobie nieoznakowane patrole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.