Skocz do zawartości

Wigilia i Swięta 2021 czy ktoś, gdzieś -Polska południowa?


Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, jackas napisał:

Myślimy nad Chorwacja lub Włochami po 25 grudnia. Ktoś ma doświadczenie gdzie jechać , gdzie coś będzie otwarte? Raczej północ, wyjazd na pięć dni 

Cikat, impreza sylwestrowa też będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 13.12.2021 o 10:39, maarec napisał:

Odnośnie Cieszyna- nie campingu, bo nie byłem. Obejrzyj odcinek Makłowicza na yt. Da się zainspirować.

W święta będzie tam dziki tłum.

Ja byłem tydzień temu. Jest spoko sanitariaty bardzo dobre. do Cieszyna okolo 1,5km, można robić spacerek wzdłuż olzy. 
Co do Sylwestra 50zł wpisowego bezzwrotnego i coś koło 100 albo 150zł za osobę, w tej cenie jakieś atrakcje i jedzenie trzeba dzwonić i pytać. 
W weekend może poskładam vloga to będzie z kempingu.
Jak byłem to już były telefony z pytaniami o sylwestra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, adamdiver napisał:

Cikat, impreza sylwestrowa też będzie.

Tylko dzisiaj wprowadzili obowiazkowe testy lub kwarantanna jak ktoś z poza shengen przyjedzie.. ktoś na testach musi zarobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, ufolz napisał:

Tylko dzisiaj wprowadzili obowiazkowe testy lub kwarantanna jak ktoś z poza shengen przyjedzie.. ktoś na testach musi zarobic.

Ok, jak spoza Shengen jedziesz to spoko. Myślałem, że z Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, jackas napisał:

Włochy testują wszystkich. Jak spoza Schengen, to nas Chorwaci nie będą testować? To zostaje Chorwacja

Czyli paszportem mozna sobie dupe wytrzeć jadac do Wloch. :( 

I po co to wszystko bylo oszukali ludzkosc, zrobili zaszczepionych w bambuko ze rok czasu szczepienie warte. EKSPERYMENT jak dla mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ufolz napisał:

Czyli paszportem mozna sobie dupe wytrzeć jadac do Wloch. :( 

Nie tylko do Włoch. Inne kraje powoli wprowadzają to samo. Kwestia czasu jak się okaże, że na nic to wszystko

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2021 o 15:33, jackas napisał:

Włochy testują wszystkich. Jak spoza Schengen, to nas Chorwaci nie będą testować? To zostaje Chorwacja

Ale skąd ta informacja? Jak czytam na stronach rządowych to od 16.12 wystarczy mieć paszport + wypełnić wniosek? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Voku napisał:

Ale skąd ta informacja? Jak czytam na stronach rządowych to od 16.12 wystarczy mieć paszport + wypełnić wniosek? 

https://www.gov.pl/web/wlochy/informacje-dla-podrozujacych-do-wloch
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.12.2021 o 15:23, ufolz napisał:

I po co to wszystko bylo oszukali

Szczepienia okazały się fiaskiem, jak widać po wykresach, obostrzeniach i statystykach. A jeszcze bardziej widać po kręgu znajomych: wygląda na to, że szczepienia nie chronią, obecnie z 7 znanych mi osobiście osób pozytywnych, 5 było w pełni zaszczepionych, paradoksalnie te dwie niezaszczepione przechodzą najlżej :)
No można by wnioskować, że to taki przypadek, tak się statystyka ułożyła. Ale to tak jakby trafić 7 razy w totka pod rząd. Takich przypadków raczej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam inne doświadczenia. Zarówno wśród znajomych jak i klientów...

W ciągu tej jesieni słyszałem o około 30 przypadkach pozytywnych - tylko 1 osoba była szczepiona, chociaż też słyszałem o osobie (ale to już nie z mojego kręgu) co była zaszczepiona i niestety nie przeżyła...

Tak samo niedawno widziałem się z krakowskim kierowcą karetki - zaszczepionych od 3 miesięcy jako pacjenta podobno nie miał żadnego...

W Krakowskich restauracjach już 3x byłem zapytany czy bym pokazał swój paszport covidowy...a bez niego w listopadzie na Słowacji bym nie wszedł na termy...

 

Ale Kraków jak tu było widać jest inny niż reszta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.