Skocz do zawartości

Wigilia i Swięta 2021 czy ktoś, gdzieś -Polska południowa?


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, lbuster napisał:

Mam wrażenie, że z jakichś przyczyn ludzie odbierają te same miejsca w inny sposób. I nie wiem, od czego to zależy, ale chyba od bardzo wielu czynników, takich jak okres wypoczynku, towarzystwo, pogoda, nastawienie, ciasnota, aktualne kłótnie w rodzinie itp. itd.

 

Mam takie same odczucia jak ty, też nie raz opisuję miejsce że mi się podoba a  ktoś inny zaraz neguje daną miejscówkę i szuka dziury w całym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

4 godziny temu, peja76 napisał:

Mam takie same odczucia jak ty, też nie raz opisuję miejsce że mi się podoba a  ktoś inny zaraz neguje daną miejscówkę i szuka dziury w całym.

Jak pani w recepcji nie miło odburknęła, że ognisko nie, wiata nie bo nie było rezerwacji, drewno nie. Opłata za wiatę 500zl doba.

Jakość obsługi na recepcji i w knajpie równa do PRL,  tylko ceny aktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maarec napisał:

Jak pani w recepcji nie miło odburknęła, że ognisko nie, wiata nie bo nie było rezerwacji, drewno nie. Opłata za wiatę 500zl doba.

Jakość obsługi na recepcji i w knajpie równa do PRL,  tylko ceny aktualne.

Chyba ta sama Pani nas obsługiwała , dokładnie takie samo wrażenie miałem po wizycie na tym kempingu w listopadzie tego roku. Lat temu kilka całkiem inaczej tam było....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Focus napisał:

Chyba ta sama Pani nas obsługiwała , dokładnie takie samo wrażenie miałem po wizycie na tym kempingu w listopadzie tego roku. Lat temu kilka całkiem inaczej tam było....

W recepcji, na zmianę, pracują dwie panie, grające w złego i dobrego policjanta...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.12.2021 o 14:24, lbuster napisał:

Zgadzam się, ale do pola kempingowego to jej daleko ;) Po prostu kawałek pola w fajnym miejscu ;) 

(...)

Wiesz jeden się cieszy jak stoi na zamkniętym kempingu z wydzielonymi parcelami a inny jak na klepisku z fajnym widokiem czy w "klimatycznym " miejscu ;)

W dniu 10.12.2021 o 14:24, lbuster napisał:

Mam wrażenie, że z jakichś przyczyn ludzie odbierają te same miejsca w inny sposób. I nie wiem, od czego to zależy, ale chyba od bardzo wielu czynników, (...)

dokładnie  każdy ma inną percepcję ,  ja nie narzekam "polana sosny" po prostu nas nie ujęła,  kemping jakich wiele szkoda tylko że nie ma ani sosen ani polany :-]

A może nałożyło się to że dzień wcześniej spaliśmy  w Sromowcach Niżnych przy rzece z takim widokiem:

IMG-20211111-WA0003.thumb.jpg.02fc67abb334fac7c3ce289116b28a97.jpg

 

korony.thumb.jpg.9dc5d35281c7173cd9567a2b520ea938.jpg

20211111_093454_resized.thumb.jpg.aaccc4aef7f86242b66cea086fe89d92.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałam kemping w Cieszynie. Jest to najlepszy przykład jak można różnie odbierać.

Powyżej była opinia rekomendująca a dla nas to zupełnie nie to.

W mieście,  więc nie mamy właściwie co robić, brak za ogrodzeniem pól i lasów dla psa ale też dla nas bo to lubimy.  Za miastami nie przepadamy , pies się dużym ruchem stresuje.

Czasem na rowerach zaglądamy do małych miasteczek z ryneczkiem , kawiarnią z tarasem żeby wpaść na gałkę lodów jako nagrodę po przejechanej trasie.

12 godzin temu, Suzu4x4 napisał:

Wiesz jeden się cieszy jak stoi na zamkniętym kempingu z wydzielonymi parcelami a inny jak na klepisku z fajnym widokiem czy w "klimatycznym " miejscu ;)

dokładnie  każdy ma inną percepcję ,  ja nie narzekam "polana sosny" po prostu nas nie ujęła,  kemping jakich wiele szkoda tylko że nie ma ani sosen ani polany :-]

A może nałożyło się to że dzień wcześniej spaliśmy  w Sromowcach Niżnych przy rzece z takim widokiem:

IMG-20211111-WA0003.thumb.jpg.02fc67abb334fac7c3ce289116b28a97.jpg

 

korony.thumb.jpg.9dc5d35281c7173cd9567a2b520ea938.jpg

20211111_093454_resized.thumb.jpg.aaccc4aef7f86242b66cea086fe89d92.jpg

 

Zaglądnęliśmy na ten kamping ok. 10 lat temu. Nie zrobił wrażenia schludnego ale też były inne preferencje bo był to czas z namiotem i sanitariaty były dla nas kluczowe.

Czy coś się zmieniło na korzyść.?

Muszę sprawdzić czy teraz jest czynny.

Znalazłam Kamper Park w Kluszkowcach i aż się wierzyć nie chce.

Ładowanie kosztuje 1zł/10 nim.

Po obliczeniu wyszło, że naładowanie akumulatora kosztowałoby nas ok. 120 zł.

Chyba że coś źle zrozumiałam.

Czy ktoś zna to miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, bozka napisał:

Oglądałam kemping w Cieszynie. Jest to najlepszy przykład jak można różnie odbierać.

Powyżej była opinia rekomendująca a dla nas to zupełnie nie to.

W mieście,  więc nie mamy właściwie co robić, brak za ogrodzeniem pól i lasów dla psa ale też dla nas bo to lubimy.  Za miastami nie przepadamy , pies się dużym ruchem stresuje.

Czasem na rowerach zaglądamy do małych miasteczek z ryneczkiem , kawiarnią z tarasem żeby wpaść na gałkę lodów jako nagrodę po przejechanej trasie.

Zaglądnęliśmy na ten kamping ok. 10 lat temu. Nie zrobił wrażenia schludnego ale też były inne preferencje bo był to czas z namiotem i sanitariaty były dla nas kluczowe.

Czy coś się zmieniło na korzyść.?

Muszę sprawdzić czy teraz jest czynny.

Znalazłam Kamper Park w Kluszkowcach i aż się wierzyć nie chce.

Ładowanie kosztuje 1zł/10 nim.

Po obliczeniu wyszło, że naładowanie akumulatora kosztowałoby nas ok. 120 zł.

Chyba że coś źle zrozumiałam.

Czy ktoś zna to miejsce.

Odnośnie Cieszyna- nie campingu, bo nie byłem. Obejrzyj odcinek Makłowicza na yt. Da się zainspirować.

W święta będzie tam dziki tłum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bozka napisał:

Oglądałam kemping w Cieszynie. Jest to najlepszy przykład jak można różnie odbierać.

Powyżej była opinia rekomendująca a dla nas to zupełnie nie to.

W mieście,  więc nie mamy właściwie co robić, brak za ogrodzeniem pól i lasów dla psa ale też dla nas bo to lubimy.  Za miastami nie przepadamy , pies się dużym ruchem stresuje.

Czasem na rowerach zaglądamy do małych miasteczek z ryneczkiem , kawiarnią z tarasem żeby wpaść na gałkę lodów jako nagrodę po przejechanej trasie.

oczywiście. każdy ma inny odbiór i inne oczekiwania , dlatego ja lubię czytać wszystkie opinie.

my mamy podobnie. miasta raczej omijamy za to ciągnie nas na łono przyrody, czy to góry czy morza czy jeziora czy lasy.

dlatego naszym okiem pole namiotowe ze słabym zapleczem będzie czasem  lepiej odebrane  niż wypasiony kemping z marmurami w łazienkach  z parcelami z żywopłotem przystrzyżonym od linijki ;)

  

58 minut temu, bozka napisał:

Zaglądnęliśmy na ten kamping ok. 10 lat temu. Nie zrobił wrażenia schludnego ale też były inne preferencje bo był to czas z namiotem i sanitariaty były dla nas kluczowe.

Czy coś się zmieniło na korzyść.?

pewnie masz na myśli pole namiotowe "OSP Sromowce Niżne"  ale jak  byliśmy to było zamknięte. Spaliśmy na parkingu "Trzy korony"

https://goo.gl/maps/guzSpsptpAWm1D7g9

nad samą rzeką, w nocy cisza spokój, cena 12 zł za dobę za kampera.

zaplecza sanitarnego brak.

Godzinę temu, bozka napisał:

Znalazłam Kamper Park w Kluszkowcach i aż się wierzyć nie chce.

Ładowanie kosztuje 1zł/10 nim.

Po obliczeniu wyszło, że naładowanie akumulatora kosztowałoby nas ok. 120 zł.

pokaż jakiś link do tego camperparku bo nie mogę znaleść.

cena za prąd kosmiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Suzu4x4 napisał:

Wiesz jeden się cieszy jak stoi na zamkniętym kempingu z wydzielonymi parcelami a inny jak na klepisku z fajnym widokiem czy w "klimatycznym " miejscu ;)

:ok:

13 godzin temu, Suzu4x4 napisał:

kemping jakich wiele szkoda tylko że nie ma ani sosen ani polany :-]

Oj, polana jest - i to fajna, szkoda tylko, że nie pozwalali się tam rozbić :( 

13 godzin temu, Suzu4x4 napisał:

A może nałożyło się to że dzień wcześniej spaliśmy  w Sromowcach Niżnych przy rzece z takim widokiem:

IMG-20211111-WA0003.thumb.jpg.02fc67abb334fac7c3ce289116b28a97.jpg

Sam sobie odpowiedziałeś :) Jak się wejdzie na szczyt, to potem można już tylko spoglądać w dół :( Ja miałem odwrotną kolejność, pierw Wyżne potem Niżne ;) 

Btw. Ze zdjęć wygląda mi, że staliście na parkingu dla wchodzących na 3 Korony - dobrze zgaduję?

4 minuty temu, Suzu4x4 napisał:

Spaliśmy na parkingu "Trzy korony"

Oooo, odpowiedziałeś w tym samym czasie :) Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Suzu4x4 napisał:

  

pewnie masz na myśli pole namiotowe "OSP Sromowce Niżne"  ale jak  byliśmy to było zamknięte. Spaliśmy na parkingu "Trzy korony"

https://goo.gl/maps/guzSpsptpAWm1D7g9

nad samą rzeką, w nocy cisza spokój, cena 12 zł za dobę za kampera.

zaplecza sanitarnego brak.

pokaż jakiś link do tego camperparku bo nie mogę znaleść.

cena za prąd kosmiczna.

Czy jest możliwość podłączenia do prądu na kilka godzin?

Znalazłam na park4night. Później podam link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, bozka napisał:

Czy jest możliwość podłączenia do prądu na kilka godzin?

Znalazłam na park4night. Później podam link.

raczej wątpię.

po drodze mijaliśmy jeszcze pole namiotowe "Laskowscy" , miejsca nie znam ale wyglądało jakby mieli jeszcze agroturystykę więc prąd powinien być, może zapytać u nich ?

https://goo.gl/maps/GM1KCfY1z3FB9fPu9

nie mniej jednak jak potrzebujecie prąd i zaplecze sanitarne to z obiektów całorocznych w tej okolicy to chyba tylko Polana Sosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jackas napisał:

Myślimy nad Chorwacja lub Włochami po 25 grudnia. Ktoś ma doświadczenie gdzie jechać , gdzie coś będzie otwarte? Raczej północ, wyjazd na pięć dni 

Istria , camp Porto sole. Z acsi 66zl doba. Knajpa w kapitanacie portu godna polecenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.