Skocz do zawartości

Wigilia i Swięta 2021 czy ktoś, gdzieś -Polska południowa?


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Szukam inspiracji lub tematu o spotkanie forumowiczów w czasie najbliższych Świąt i nic nie znajduję.

Czy ktoś  planuje wyjazd  np.gdzieś w góry w niezbyt zatłoczone miejsce?

Oczywiście mając nadzieję, że jakiś ostrych  ograniczeń nie będzie.

Myśleliśmy o 2 dniach na dziko gdzieś koło wyciągu lub tras górskich lub biegowego narciarstwa  np Klikuszowa a później np. Polana Sosny z zamówieniem kolacji wigilijnej i wyżywienia w czasie świąt w knajpie kempingowej  na 2 dni  i żeby się doładować. Nie chce nam się gotować w kamperze.

Dzwoniłam dzisiaj ale było zastępstwo i informacje niepewne więc nie powtarzam. Jutro ponowię telefon.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie widzę zainteresowania tematem ale obiecałam, że napiszę jaki jest wynik rozmowy z Polaną.

Praktycznie nie ma możliwości zamówienia kolacji czy obiadu strikte świątecznego.

Tylko to co w karcie. Restauracja 24.12 i pozostałe dni świąt czynna jest od 12-17.

Kamping  czynny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, vrs napisał:

@bozka na tą restaurację na Polanie bym się nie napalał bo jedzenie tam jest bardzo przeciętne. 

Chyba że coś się ostatnio zmieniło. 

Nic się nie zmieniło, jak całość tego campingu oceniam słabo. Bardzo zmarnowany potencjał. 

Na plus ciepłe zimowe łazienki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maarec napisał:

Nic się nie zmieniło, jak całość tego campingu oceniam słabo. Bardzo zmarnowany potencjał. 

Na plus ciepłe zimowe łazienki.

 

potwierdzam,  może nastawiałem się na zbyt wiele bo czytałem  pochlebne opinie , ale mnie to miejsce nie urzekło.

tzn   warunki sanitarne dobre,   miejsce OK,  ale "bez klimatu" . liczyłem na coś więcej.    Nie wiem czy mnie rozumiecie :rolleyes:

taka Brandysówka dajmy na to ma w sobie "to coś" ... no i dobre żarcie przy okazji  :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Suzu4x4 napisał:

potwierdzam,  może nastawiałem się na zbyt wiele bo czytałem  pochlebne opinie , ale mnie to miejsce nie urzekło.

tzn   warunki sanitarne dobre,   miejsce OK,  ale "bez klimatu" . liczyłem na coś więcej.    Nie wiem czy mnie rozumiecie :rolleyes:

taka Brandysówka dajmy na to ma w sobie "to coś" ... no i dobre żarcie przy okazji  :-]

Tak. Brandysowka to dobry przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Voku napisał:

Pewnie w Cieszynie Coś będzie organizowane, mogę dopytać. 

Gdzie w Cieszynie i jaki charakter, Żeby nie w samym mieście bo pies potrzebuje lasy i łąki zresztą my też . Taki nasz priorytet :tuptup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bozka napisał:

Gdzie w Cieszynie i jaki charakter, Żeby nie w samym mieście bo pies potrzebuje lasy i łąki zresztą my też . Taki nasz priorytet :tuptup:

Pod Czarnym Bocianem, raczej poza miastem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę stronę. Dzięki

Nas też sam kamping Polana nie zachwyca ale w pobliżu trasa narciarstwa biegowego i wyciągi w Klikuszowej. Kamping potrzebny nam żeby się doładować po 2 dniach na dziko i ułatwić gastronomię świąteczną.  Po rozeznaniu to z restauracją porządną a w dodatku dietetyczną będzie problem. Rozważamy też zamówienie na wynos.

Szukam dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Suzu4x4 napisał:

a Camp66 ? miejsce fajne, żarcie dobre, jest kominek, świetlica ,  fajny widok na Karkonosze  tyle że obawiam się że na święta mogą być tłumy :rolleyes:

Rok temu byliśmy tylko my ;) Ale może to za sprawą tego, że zaraz po świętach zamykali campingi i hotele.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Suzu4x4 napisał:

taka Brandysówka dajmy na to ma w sobie "to coś"

Zgadzam się, ale do pola kempingowego to jej daleko ;) Po prostu kawałek pola w fajnym miejscu ;) 

A Polana to pole kempingowe, na którym nie ma się do czego przyczepić a i okolica baaardzo fajna. A klimat :hmm:  Jacy ludzie i pogoda taki klimat :) 

Mam wrażenie, że z jakichś przyczyn ludzie odbierają te same miejsca w inny sposób. I nie wiem, od czego to zależy, ale chyba od bardzo wielu czynników, takich jak okres wypoczynku, towarzystwo, pogoda, nastawienie, ciasnota, aktualne kłótnie w rodzinie itp. itd. Tak samo mogę powiedzieć o zachwalanej Aleksie, gdzie jak nie staniesz jak najbliżej skarpy z widokiem na morze to klimatu masz ZERO. Na Polanie jak staniesz sobie nad rzeczką, to jest fajnie (choć krzaki przesłaniają większość).

Natomiast porównanie Brandysówki do Polany to jak porównanie Mazdy MX5 do Range Rovera - to nie ta klasa ;) Śmiem twierdzić, że im bardziej na dziko tym lepszy klimat, co nie oznacza, że pola kempingowe są "be".

Oczywiście szanuje Wasze zdanie @maarec i @Suzu4x4, ale szczerze mówiąc to mnie zdziwiliście :blink: Ja bym obstawił to pole w pierwszej dziesiątce polskich pól kempingowych, na których byłem (za całokształt). Może dla Was, osób, które mają bardzo blisko do gór, odbiór jest inny a dla cepera takiego jak ja, zupełnie inny :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.