Skocz do zawartości

Vlog Karawaningowy na YT


MARKON

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Gizbern napisał:

A propo Kikiego. Ja miałem akurat przyjemność osobiście poznać gdyż na jednym z Kempingów staliśmy koło siebie kilka dni. To mu muszę oddać że ani przez chwilę nie odczułem tego że jest jakąś gwiazdą z youtube. Nawet bym powiedział że sąsiad z pełną etykietą...jak przychodził to się witał, jak ktoś się zakopał autem to przyszedł z pomocą. Do dzisiaj nawet nie wiem czy coś nagrywał w czasie pobytu czy  nie...także nie wchodził z kamerą do sąsiadów. A z mojego osobistego doświadczenia to nie jest standard. Czy się zgadzam z jego poglądami? oczywiście że nie i nie biorę go jako wyroczni w kontekście rozwiązań technicznych...ale nie ma to znaczenia bo moja córka lat 7 nie może się doczekać kolejnego odcinaka i jak tylko się pojawi muszę z nią oglądać. A czy robię to na siłę?...nie bo jednak jest to nakręcone na wysokim poziomie jak na standardy tego co znajdziecie na Youtuba u konkurencji (nie obrażam tutaj konkurencji). Ta oglądalność jednaka z czegoś wynika.

Mam podobnie, bo mały go często (przynajmniej jakiś czas temu) ogląda. Sam też zerkałem, bo sam mu to pokazałem. No i trzeba przyznać że pomogło mi to wejść w karawaning, bo jak od kilku lat mnie do tego ciągnęło, tak oglądając Kikiego trochę bardziej mnie to zmotywowało no i jest przyczepa od zeszłego roku. Ale przyznam że wolę starsze odcinki, jak jeździł starą Vectrą i ciągał angielkę. Teraz zrobiło się zbyt komercyjnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Niewątpliwie robi dobrą robotę w kierunku popularyzacji karawaningu. Poza tym uważam go za zupełnie pozytywnego gościa ze zdrowym dystansem do życia. Dobrze że takie kanały są. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Piotrekm13 napisał:

Ale przyznam że wolę starsze odcinki, jak jeździł starą Vectrą i ciągał angielkę. Teraz zrobiło się zbyt komercyjnie. 

No właśnie ja tego nie rozumiem. Często się spotykam z opinią, że jak jeździł starą przyczepą to był "normalny".  Co jest nie tak z nowymi przyczepami? Czy źle się czujemy w obecności kogoś kto ma lepszy sprzęt? Komercyjność? Wcześniej jej nie było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Tomii napisał:

No właśnie ja tego nie rozumiem. Często się spotykam z opinią, że jak jeździł starą przyczepą to był "normalny".  Co jest nie tak z nowymi przyczepami? Czy źle się czujemy w obecności kogoś kto ma lepszy sprzęt? Komercyjność? Wcześniej jej nie było?

Wtedy jego karawaning był bardziej zbliżony do mojego. Były inne problemy, inne rozwiązania itp. No i teraz częściej obserwuje rzeczy typu lokowanie produktu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Piotrekm13 napisał:

 Teraz zrobiło się zbyt komercyjnie. 

Ale czemu zbyt komercyjnie? Sam kiki powiedział, że zrezygnował ze wszelkich współprac, aby nikt mu nie zarzucał reklamy czy "komercajlizacji" kanału. Więc komercjalizacji tam nie ma raczej żadnej obecnie. 

6 minut temu, Piotrekm13 napisał:

Wtedy jego karawaning był bardziej zbliżony do mojego. Były inne problemy, inne rozwiązania itp. No i teraz częściej obserwuje rzeczy typu lokowanie produktu. 

A teraz nie jest podobny do Twojego? Patrzysz przez pryzmat sprzetu czy sposobu spędzania czasu? Sprzęt to tylko półśrodek. Jeden ma sprzęt Y drugi X. To przecież niczego nie zmienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie np. u Kikiego (kilka odcinków widziałem) nie podoba się to, że są to odcinki z mojej perspektywy niewiele wnoszące jeśli chodzi o treść i coś co mogłoby mi się przydać. Mogę jedynie przyznać, że na pewno ogląda się to dobrze jeśli ktoś lubi tego typu kontent o życiu. Merytorycznie dużo bardziej podoba mi się co robi @Voku bo porusza istotne kwestie logistyczne, cenowe itp miejsc, które odwiedzają i które można brać pod uwagę przy planowaniu swojego odpoczynku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nawet jeśli się zrobiło komercyjnie, to jeśli o tym szczerze mówi to nie ma żadnego problemu. Prowadzenie vloga na tą skalę wymaga sporo pracy. Jeśli zaczyna się to traktować zarobkowo to w pewnym momencie musi dojść czynnik lokowania produktu. Dla mnie to jest normalne. Byłoby dziwne gdyby nie skorzystał z takiej możliwości. Byle zachować jakieś zdrowe proporcje i uczciwie mówić, że tak jest, a to chyba akurat Kiki robi. 

Godzinę temu, Tomii napisał:

Często się spotykam z opinią, że jak jeździł starą przyczepą to był "normalny".  Co jest nie tak z nowymi przyczepami? Czy źle się czujemy w obecności kogoś kto ma lepszy sprzęt? Komercyjność? Wcześniej jej nie było?

Pewnie, jakby mu w starej angielce strzeliła szyba w piekarniku lub wylał kibelek to by się rozeszło w formie ciekawostki. Ale że się zdarzyło w przyczepie za kilka stówek to jakoś tak lepiej się robi na sercu avatars-000618273024-j84woe-t500x500.jpg.669a20566bc406dbd0e2dac008be1cc2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomii napisał:

 Często się spotykam z opinią, że jak jeździł starą przyczepą to był "normalny"

Bzdury, to nie tak:mlot:, poprawnie jest jak jezdził z przyczepą to był normalny ale jak przesiadł się na kampera to :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, jacek00 napisał:

Ale czemu zbyt komercyjnie? Sam kiki powiedział, że zrezygnował ze wszelkich współprac, aby nikt mu nie zarzucał reklamy czy "komercajlizacji" kanału. Więc komercjalizacji tam nie ma raczej żadnej obecnie. 

To widocznie dlatego że ostatnio nie oglądam...

6 godzin temu, jacek00 napisał:

A teraz nie jest podobny do Twojego? Patrzysz przez pryzmat sprzetu czy sposobu spędzania czasu? Sprzęt to tylko półśrodek. Jeden ma sprzęt Y drugi X. To przecież niczego nie zmienia. 

Nie wnikam o co chodzi. Po prostu wtedy mi się lepiej oglądało. Strony w które jeździł też mi się bardziej widziały (Hiszpania, Portugalia). Jak by jeszcze do Włoch trochę więcej pojeździł to pewnie bym bardziej śledził. A może chodzi o to że oglądałem głównie jak nie miałem przyczepy, to był to bardziej efekt wow.  Ale na pewno, jak już pisałem, zmotywowało mnie to że to już ten moment i chcę mieć przyczepę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie znam tego Pana  Kiki  i kompletnie nie mem nic przeciwko aby coś nagrywał ,ale niech to ma ręce i nogi ,,,

To naprawdę jest normalne i przydatne ...

 

Butla gazowa 11 kg. Sadki • OLX.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.