Jump to content
Sign in to follow this  
Andrzejax

Hobby 420 De Luxe czy warto?

Recommended Posts

peja76

Nie dziwie się Darkowi że wymaga numer dowodu, pesel i takie tam żeby się zarejestrować 😁

Hipis2020

Ok przyjęłam do wiadomości. Będzie 1 konto. Dziękuję za informację 😉

3 minuty temu, peja76 napisał:

Nie dziwie się Darkowi że wymaga numer dowodu, pesel i takie tam żeby się zarejestrować 😁

Dowód a tym bardziej PESEL odpada. Co najwyżej numer buta😋

Mandrol

Dobra, macie mnie :(

Faktury lewe (wiadomo, papier wszystko przyjmie), zdjęcia remontu ściągnięte z netu no i remont wykonany w Słupsku a nie w Bieruniu. Żałuję, że nie zapodałem lustra z ledami na suficie i ten zbiornik wody mogłem z bakisty przenieść do górnej szafki na tyle przyczepy, żeby moje Disco mogło lepsze fale łapać z Hobbitką przy prędkości maksymalnej 90km/h :lol:

8_1.jpg.8b0fa43a9c7fd80950aa03976659e03e.jpg IMG-20210209-WA0007.thumb.jpg.5ccfe1805beeb098c41295429dfe4269.jpg

15 godzin temu, Piotrekm13 napisał:

Przede wszystkim klimy brakuje. Za to należało by opuścić ze dwa tysiące 😉 No i ta bakista brzydko wygląda.  Malowanie trochę kosztuje, więc kolejny tysiąc. Więc dobra @Mandrol, za 8 tyś mogę ją od ciebie wziąć. :hej:

A jak pokrowce. Nie ma plam, bo może jeszcze coś bym z ceny "uszczypnął" 😉

PS, rozumiem że przedsionek, przedłużacze itp w komplecie?

Pakuj 4 litery i dymaj przez całą Polskę do mnie na Śląsk. Kasy nie musisz brać bo Ci jeszcze dopłacę ze 2 koła, no chyba, że jeszcze więcej utargujesz. A co, nie stać mnie? Pokrowce usunę i dam takie ze skaja- będziesz miał ze skóry piątego gatunku do pierwszego wytarcia swoimi 4 literami. Tylko daj znać wcześniej, żebym jeszcze tę bakistę pomalował. Różowy czy beżowy? :bevil:

Żarty żartami ale tak żeście mnie zmobilizowali i z ciekawości podliczyłem te faktury- wyszło mi ponad 6000zł z czego naprawa małej łazienki zabolała najbardziej (kosztowała 2 razy więcej niż przednia ściana 4 lata temu :(). Przez ten okres czasu udało się może wynająć za połowę tej kwoty więc nawet silnego zera nie ma :( Tak więc 11 koła to zdecydowanie za mało. Chcieliście 15 to będzie piętnaście. Pewnie i tak nikt nie kupi więc zostaje 11 dla forumowiczów a na olx (o ile wystawię w najbliższym czasie) zapodam 15 bo wyjdzie podejrzanie z tą jedenastką a handlarze i tak zbiją do 13. Zresztą, stała 5 lat to i może postać kolejne. Szkoda, że pod chmurką ale może w końcu na wiosnę zapodam tę wiatę dla Adrii, Hobby, Hinomoto, Iseki i całego rolniczego szpeju :yay:

P.S. @vrs, @jacekzoo, @filipert, @Piotrekm13- po ewentualnej sprzedaży podajcie numery kont- przeleję Wam kasę za reklamowanie mojego towaru :lol::lol::lol:

jacekzoo

@Mandrol nie trzeba od razu kasy, wystarczy jakiś gadżet do auta, klucz jakiś czy coś. Np szklana pięćdziesiątka 😂😂😂

Piotrekm13
Godzinę temu, Mandrol napisał:

P.S. @vrs, @jacekzoo, @filipert, @Piotrekm13- po ewentualnej sprzedaży podajcie numery kont- przeleję Wam kasę za reklamowanie mojego towaru :lol::lol::lol:

Co mi po kasie jak inflacja tak za....la. I tak będę niedługo milionerem i kasy będę miał pełne szuflady:niewiem:. Mogę ewentualnie przyjąć jakiś drobny przelew (ale nie gotówki) jak się kiedyś spotkamy gdzieś na kempingu. :) Chyba w końcu muszę się naklejki forumowej dorobić. Dość ukrywania ;)

vrs
3 godziny temu, Mandrol napisał:

zapodam 15

To miałem wczoraj napisać ;)

Myślę że wiosną za 15k na otomoto pójdzie. :]