Skocz do zawartości

Przyczepa do 15 tys zł


Początkująca

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

1 godzinę temu, AnScarlett napisał:

Nawet kibelka nie ma. 

1 godzinę temu, AnScarlett napisał:

. Chodzi mi o słuchawkę prysznicowa i podłogę z brodzikiem. Wcześniej myślałam, że wszystkie tak mają, ale z tego co widzę, to nie.

Podłoga brodzikowa to 99%, ale słuchawka prysznicowa to różnie, natomiast nie problem przerobić, gorzej jak cieplej wody nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Marek4791 napisał:

A w opisie jest, że WC wciągana kaseta z zewnątrz, tylko którędy? Podłogą? :mlot:

Poza tym uszkodzony prawy/tylny/górny narożnik i takie tam - ogólnie nie warto

Właśnie dla kogoś kto się nie zna, to ciężko ogarnąć. Mało kto pisze szczegółowe opisy. Uczciwie by było, gdyby wymieniali wyposażenie, ale tego nie robią i wprowadzają w błąd ?

 

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy uważacie, że w tym przedziale da się kupić co przyzwoitego? Czy lepiej jest darować sobie i dołożyć kasę? Widzę, że ceny bardzo poszły do góry i praktycznie poniżej 20 tysięcy nic nie ma. Oglądając jakieś filmiki widzę przyczepy po 15 tysięcy, które dzisiaj kosztują już 20 ? Lata mijają a przyczepa drożeje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Początkująca napisał:

Ja w sobotę właśnie jadę oglądać hobby taka sama jak Mandrol pokazał 

To może jedź do Mandrola i będzie po sprawie ;)
 

@Mandrol za takie naganianie musisz mi jakiegoś procenta odpalić :]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, AnScarlett napisał:

 

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy uważacie, że w tym przedziale da się kupić co przyzwoitego? Czy lepiej jest darować sobie i dołożyć kasę? Widzę, że ceny bardzo poszły do góry i praktycznie poniżej 20 tysięcy nic nie ma. Oglądając jakieś filmiki widzę przyczepy po 15 tysięcy, które dzisiaj kosztują już 20 ? Lata mijają a przyczepa drożeje ?

Miałem podobnie jak ty. Jeszcze przed pandemią były plany aby kupić coś za 10tyś., co po obejrzeniu paru placów okazało się ciężkie, później pojawiła się pandemia i okazało się że nawet 15 tyś to mało. Ostatecznie wyszło ponad 20tyś za 25 letnią hobby, ale liczy się to że jest i mogę jeździć.

Musisz tez liczyć że wydasz trochę kasy na jakieś wyposażenie. U mnie, choć przyczepa była dość wyposażona, również w przedsionek to po podliczeniu wyszło mi prawie 5 tyś dodatkowych wydatków. Wydatki "okołoprzyczepowe" :D

Moja rada. Nie odpuszczaj, ani się nie napalaj. Oglądaj regularnie ogłoszenia, a od czasu do czasu jedź obejrzeć. Może żeby się nie zniechęcić to nie jeździj za daleko. Może się coś trafi, a jeśli nie to za rok będziesz miała większy budżet. Teraz idzie wiosna więc za jakiś czas powinien się zrobić większy ruch w interesie. Ja tez zaczynałem rok temu przeglądanie ogłoszeń od jesieni i zimy, i mam wrażenie że w marcu się zaczęło dopiero więcej ogłoszeń pojawiać. Kupiłem w połowie kwietnia, i było w sam raz na wypad majowy, jeszcze nie do końca przygotowaną przyczepą, ale już była. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.