Skocz do zawartości

Ford Explorer 4x4 2004 4,0l. 216 KM automat


pawel1966

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, pawel1966 napisał:

G - 1862  (MW masa własna pojazdu)

Bardzo lekki ten samochód, może mi się pomylił z Expedition.  
 

Tam jest rama i napęd 4x4?

Może z cienkiej blachy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

3 minuty temu, danielpoz napisał:

Dobra już wiem o jakie gniazda chodzi. Powinny być dwa gniazda. Od świateł i hamulca.

Ja miałem je pod zderzakiem schowane a normalne 7pin przy haku. Później przerobiłem na 13 pin.

jutro rano zrobię fotkę bo mam to auto na jeszcze jeden dzień do testów -  ale generalnie gdybym to kupił to z przerobieniem z wiązki chyba nie ma problemów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, danielpoz napisał:

Żadnych problemów.? To zupełnie normalne auto bez elektronicznych udziwnień.

No własnie o normalne auto mi chodzi...:) kupiłem jeszcze jedno normalne niedawno do szybkiego przemieszczania się  po Krakowie ale to coś zupelnie innego:)

20211030_130020.jpg

20211030_173121.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W internetach co strona to inne dane.

Na Autocentrum 4,6 lżejszy od 4,0 ?

Najlepiej podjechać na wagę dla samego siebie.

SsangYonga ważyłem to było ponad 2100 a Explorer jest większym autemScreenshot_2019-04-19-16-47-46-081_com_1584053553722.android.browser.thumb.jpg.94f995e110b11e691938bb75dafee84d.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, danielpoz napisał:

Prawie Toyota?

prawie...:) ten mój ma już nawet logo...Daihatsu cuore "by toyota" na tylnej klapie. ale muszę przyznać, że porusza się bardzo sprawnie. Syn mi go wynalazł. Zrobiliśmy mu full serwis i wygląda na to, że był to mało uzywany egzemplarz - rocznik 2006  101 tys przebiegu. No ale to tak na boku zakupu "normalnych samochodów" chociaż ten mały akurat chyba przyczepę może ciągnąć bardzo malutką:) . A teraz cegła poszła na przedzimowy przegląd. ona ma DMC holowanej przyczepy 1500 kg:)

256485909_498652135010155_6212340804017414985_n.jpg

20211029_135218.jpg

256204220_1301220126992068_2627084113318979038_n.jpg

20211030_164340.jpg

35 minut temu, Pjoter napisał:

W internetach co strona to inne dane.

Na Autocentrum 4,6 lżejszy od 4,0 ?

Najlepiej podjechać na wagę dla samego siebie.

Pewnie tak, zawsze warto wiedzieć żeby się niemile nie rozczarować...:) ja podałem dane z dowodu i na ich się po prostu opieram przy dopasowaniu do naszej cepki, która ma DMC 1300 kg

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pawel1966 napisał:

a jakie miałeś gniazdo przy haku???holowałeś nim przyczepę?

Tak holowałem. Gniazdo i hak dorabiałem  w Polsce. Pamietam, że w zderzaku było zagłębienie na kule haka- popularne w USA.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli podłączysz nowe gniazdo do wiązki od lamp i tyle.

Z racji że to na pewno wersja US to z tyłu możesz mieć na jednej żarówce stop/pozycyjne/kierunkowskaz i to na żarówce z jednym włóknem.... Chyba że już to ktoś jakoś przerobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, danielpoz napisał:

Czyli podłączysz nowe gniazdo do wiązki od lamp i tyle.

Z racji że to na pewno wersja US to z tyłu możesz mieć na jednej żarówce stop/pozycyjne/kierunkowskaz i to na żarówce z jednym włóknem.... Chyba że już to ktoś jakoś przerobił.

No to dziękuję za pomoc! Jesli będę zakładał gniazdo to raczej w jakimś serwisie. A tak swoją drogą to gniazdo, które teraz jest ma też podłączenie hamulców tak jak to jest w USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.