Skocz do zawartości

Narty za granicą 2021/2022


w79

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, vrs napisał:

Kurka, Włochy tez testy dla wszystkich.

Coś czuje że te narty poszły znowu w €&@du…

a nawet jak pojedziesz to nie ma pewności że wrócisz :(

Zieleniec i Tylicz  chętnie przyjmie narciarzy  :-]

 

a na poważnie to lipa ...

jak mam testować dzieci przed wyjazdem to odpuszczam Włochy.

Może Austria będzie w zasięgu , na razie wszystko się zmienia z dnia na dzień ...

https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-w-europie,austria-znosi-lockdown--ale-tylko-dla-zaszczepionych,artykul,22210566.html

https://www.skiinfo.pl/news/koronawirus-narty-w-austrii-zasady-i-bezpieczenstwo/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

20 minut temu, danielpoz napisał:

Z jakiego powodu można nie wrócić? 

Coś załapiesz i Cię Szwajcarzy albo Niemcy nie wpuszczą z powrotem.

Ja tam tym swoim taborem w 24h nie dojadę… a jeszcze zimą różnie może być. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, vrs napisał:

Coś załapiesz i Cię Szwajcarzy albo Niemcy nie wpuszczą z powrotem.

Ja tam tym swoim taborem w 24h nie dojadę… a jeszcze zimą różnie może być. 
 

Zamykają na siłę w szpitalach? bo jeśli nie to poprostu wracasz do domu. Oczywiście nie mówię o sytuacji jak jesteś obłożnie chory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, danielpoz napisał:

Zamykają na siłę w szpitalach? bo jeśli nie to poprostu wracasz do domu. Oczywiście nie mówię o sytuacji jak jesteś obłożnie chory.

Być może ja to jakoś źle interpretuję ale jeżeli na wjazd do Szwajcarii będziesz musiał mieć test to co za problem żeby na granicy Wlosko-Szwajcarskiej to sprawdzili. Po prostu Cię nie wpuszczą i tyle.

Jest to być może jakiś czarny scenariusz ale zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, vrs napisał:

Być może ja to jakoś źle interpretuję ale jeżeli na wjazd do Szwajcarii będziesz musiał mieć test to co za problem żeby na granicy Wlosko-Szwajcarskiej to sprawdzili. Po prostu Cię nie wpuszczą i tyle.

Jest to być może jakiś czarny scenariusz ale zawsze.

To wracasz nie przez Szwajcarię ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po za tym samo testowanie dzieciaków to dla nich też  nic przyjemnego + ryzyko że niech któryś test wyjdzie pozytywny to jesteś całą rodziną uziemiony (przecież nie zostawisz dzieciaka) .

o kosztach nie wspomnę nie wiem jakie są teraz ceny ale jak się ostatnio testowaliśmy to płaciliśmy po 150 pln.

generalnie ja jak mam się gdzieś ruszyć z dziećmi za granicę  to wolę jechać tam gdzie nie wymagają testów 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Suzu4x4 napisał:

po za tym samo testowanie dzieciaków to dla nich też  nic przyjemnego + ryzyko że niech któryś test wyjdzie pozytywny to jesteś całą rodziną uziemiony (przecież nie zostawisz dzieciaka) .

o kosztach nie wspomnę nie wiem jakie są teraz ceny ale jak się ostatnio testowaliśmy to płaciliśmy po 150 pln.

generalnie ja jak mam się gdzieś ruszyć z dziećmi za granicę  to wolę jechać tam gdzie nie wymagają testów 

 

Testy w Austrii, Włoszech to ok 15-20euro. Wróciłem niedawno z nart i w Polsce na narty się nie wybieram, jak widzę tych ludzi mających gdzieś wszystkie obostrzenia...

Za granica przynajmniej tego pilnują i nikt niema z tym problemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, w79 napisał:

Testy w Austrii, Włoszech to ok 15-20euro

cena to jedno ale jak mam wybór to wolę żeby moim dzieciom nikt bez potrzeby nie grzebał patykiem w nosie

12 godzin temu, w79 napisał:

Wróciłem niedawno z nart i w Polsce na narty się nie wybieram, jak widzę tych ludzi mających gdzieś wszystkie obostrzenia...

na stokach i w sylwestra wirus nie działa ;)

już się nie mogę doczekać Zenka

https://wiadomosci.wp.pl/tvp-sylwester-marzen-z-dwojka-wroci-do-zakopanego-6695620647918176a

w końcu prezes jacek podjął słuszną decyzję :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Suzu4x4 napisał:

po za tym samo testowanie dzieciaków to dla nich też  nic przyjemnego + ryzyko że niech któryś test wyjdzie pozytywny to jesteś całą rodziną uziemiony (przecież nie zostawisz dzieciaka) .

o kosztach nie wspomnę nie wiem jakie są teraz ceny ale jak się ostatnio testowaliśmy to płaciliśmy po 150 pln.

generalnie ja jak mam się gdzieś ruszyć z dziećmi za granicę  to wolę jechać tam gdzie nie wymagają testów 

 

Moje we wtorek już będą po pierwszej dawce:D

No ale druga jeszcze po 21 dniach i status zaszczepionego po kolejnych 14 dopiero...:mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Zulos napisał:

Moje we wtorek już będą po pierwszej dawce:D

No ale druga jeszcze po 21 dniach i status zaszczepionego po kolejnych 14 dopiero...:mellow:

tylko że jeśli chcecie jechać do Włoch to od dnia dzisiejszego to ze dzieci są zaszczepione nie zwalnia ich od gmerania patykiem w nosie  przed wjazdem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Suzu4x4 napisał:

tylko że jeśli chcecie jechać do Włoch to od dnia dzisiejszego to ze dzieci są zaszczepione nie zwalnia ich od gmerania patykiem w nosie  przed wjazdem ;)

I tak mamy jeszcze min. 6 tygodni czasu - może się coś zmieni... Możliwe, że będą na tyle spadki, że na drugą część sezonu zluzują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Zulos napisał:

I tak mamy jeszcze min. 6 tygodni czasu - może się coś zmieni... Możliwe, że będą na tyle spadki, że na drugą część sezonu zluzują...

Może to tylko na święta i nowy rok. 
Nadzieja nie chce mnie opuścić. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.