Skocz do zawartości

Relacja - Węgry w swięto Niepodległości


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, lbuster napisał:

i teleportowaliście się do domu?

Nie :laugh:. Kurde wreszcie ktoś odpowiedział :yay:. Wszyscy w :pupa: mieli, więc nie pisałem :].

Co poza basenami. Było smażenie wołowinki na smalczyku z węgierskiej mangalicy w kempingowej kuchni (co by przyczepy nie zasmrodzić)
IMG_20211111_174834.jpg

IMG_20211111_174845.jpg

Do tego keto śniadania - jajo i tuńczyk (kurde chyba jutro sobie taką zrobię)
IMG_20211112_093924.jpg

Jak już wreszcie wszystko przejedliśmy, wymoczyliśmy dupska w basenach, i większość liści opadła z drzew, to trzeba było wracać.
IMG_20211113_101316.jpg

Mała przerwa na jedzenie na MOPie.
IMG_20211113_122358.jpg

IMG_20211113_121150.jpg

IMG_20211113_121536.jpg

No i kto by wtedy pomyślał, że 7 miesięcy później na tym MOPie będę parkował już inny zestaw.
IMG_20220717_083050.jpg

Właśnie się zorientowałem, że przyczepę zmieniłem szybciej niż telefon :hmm:.

@lbuster Sebastian boję się że wygrzebiesz jeszcze inne, moje niepokończone relacje :]

PS. Fotka z cenami na stacji w Dukli, jak i sam tekst o kosztach paliwa można ocenić jako trafione prognozy. Kurde może bym się przebranżowił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Tomii napisał:

Nie :laugh:. Kurde wreszcie ktoś odpowiedział :yay:. Wszyscy w :pupa: mieli, więc nie pisałem :].

Jak piszesz i przerywasz, ludzie zapominają, bo nie mają powiadomień :(

13 godzin temu, Tomii napisał:


@lbuster Sebastian boję się że wygrzebiesz jeszcze inne, moje niepokończone relacje :]

Niestety, ostatnio skasowałem sobie nieprzeczytane posty, więc ciężko będzie trafić. Ale ostatnio mam fazę na relacje, więc ...

Co do Węgier, to ja mam zaliczone tylko trzy i pół pola kempingowego na Węgrzech w tranzytach, więc takie relacje dużo mi dają, bo w tym kraju dobrze się czuję i być może w końcu to będzie cel a nie "via".

Pisz, pisz, ludzie czytają tylko mało się odzywają, co jak wiemy, (nie) dopinguje ;) Dla mnie fajna relacja, trochę egzotyczna ze względu na termin i odległość. Ale może i ja sobie wezmę tydzień urlopu np. w listopadzie :niewiem: 

Dzięki :dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, lbuster napisał:

Co do Węgier, to ja mam zaliczone tylko trzy i pół pola kempingowego na Węgrzech

Ja niby 4dni ale tylko na 1 "kempingu" ;)

Za każdym razem jadąc za granicę, nie podoba mi się to że jadę sam... :(

Ale też zaczynamy dojrzewać do tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Misio napisał:

Za każdym razem jadąc za granicę, nie podoba mi się to że jadę sam... :(

Ja też wolę wyjazdy z innymi ekipami, ale nie zawsze wychodzi.

Trzeba się będzie zgadać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.