Skocz do zawartości

Narty w Polsce 2021/2022


Zulos

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, janekorka napisał:

Peja, te moje krótkie wyjazdy to chyba trudno nazwać karawaningiem?. Tak krawiec kraje jak mu materii staje ??. Dwoje się troję aby jak najwięcej nacieszyć się moim fordzikiem. Teraz pracuję nad żoną, aby dała się porwać wariactwu i w zimie gdzieś na nockę się wybrać ?

Powiedz mi , byłeś gdzieś na nartach w tym sezonie, czy nie było okazji. Bo w zeszłym roku Twój wyjazd do Zieleńca mi zaimponował i miło było widzieć Twój zestaw pod stokiem, a w tym roku ani widu ani słychu o Peji na nartach?

 

To jak nazwać takie wyjazdy  :niewiem:,  teraz to możesz żonę zabrać, jak na palisz w piecu to kolego :>

Nie byłem na nartach bo jakoś mi nie przypasowały, chcieliśmy teraz jechać do Zakopanego ale czasowo nie możemy się ogarnąć. Fajny zlot/imprezę wyczailiśmy na FB ale właśnie ten czas no i trochę daleko bo w jedną stronę mamy 600km :(, było by coś bliżej to na pewno na weekend byśmy skoczyli.

Byliśmy na sylwestra na Alexie może będzie czas to małą relację zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, peja76 napisał:

Janek ty jesteś ale pociecha, wielu się marzy taki karawaning jak ty uprawiasz, wież mi.

Podpisuje się pod tym. Spotkałem ludzi, którzy mają sporo kasy i sprzęty wypasione, jednak takiej radośći jaką Ty masz z klimatu - to im brakuje. Rób dalej to co robisz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ponownie dzwoniłem do hotelu biathlon w Jakuszycach, pan potwierdził że w cenie jest prąd ale od zmroku do świtu bo zalezny od czujnika światła oraz zrzut i dostęp do kranu. To już daje możliwość stania dłużej niż dwa dni


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peja76 te moje wyjazdy bardziej chyba podchodzą pod van life, z tym że jeszcze nie mieszkam w moim fordzie??

Dzisiaj byliśmy z żoną i dziećmi w Klikuszowej na nartach biegowych. Młodszy oczywiście nie biegał, ale założyłem mu narty zjazdowe i znalazłem jakąś górkę z której zjeżdżał. Gdy żona że starszym synem pobiegała, poszliśmy wszyscy do kampervana, zrobiliśmy herbatę, zagrzali biedronkowe pierogi z serem. Fajna sprawa, że można nim praktycznie wszędzie jechać i korzystać z niego. Taki dziading karawaning, pierogi 5zł chyba kosztowały, herbata prawie za darmo. Na takich wyjazdach to na jedzeniu możemy zaoszczędzić ?. Teraz ja poszedłem pobiegać tak na pół godzinki. Było fajnie, ale kondycja kiepska?. Zapomniałem dodać jedną rzecz: wjeżdżając już na parking było trochę sypkiego śniegu i zacząłem buksowac. Dobrze, że dwie biegaczki, które szły do swojego samochodu pokochały mnie trochę to te parę metrów do zaparkowania dojechałem??. Pan z ośrodka widząc to zaczął odśnieżać parking pługiem przytwierdzonym do kosiarkowego traktorka. Bałem się trochę jak zjadę później, ale udało się. 

Podsumowując, kampervan dał nam ciepłe schronienie i dzięki niemu wszyscy mogliśmy aktywnie spędzić czas w ośrodku narciarstwa biegowego. Ciasno bo ciasno , ale przy odrobinie organizacji i cierpliwości da się to ogarnąć. Może kulminacją tych kilkugodzinnych wyjazdów będzie w końcu zimowy wyjazd ze spaniem całą rodziną?.

Pozdrawiam

P.S.

Podsyłał link do filmiku zmontowanego na smartfonie?

IMG_20220126_212548.jpg

IMG_20220126_171918.jpg

IMG_20220126_171925.jpg

IMG_20220126_172324.jpg

IMG_20220126_174643.jpg

Edytowane przez janekorka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, janekorka napisał:

zagrzali biedronkowe pierogi z serem. Taki dziading karawaning, pierogi 5zł chyba kosztowały, herbata prawie za darmo.

 

Czy coś masz do pierogów z Biedry:D, my chyba wszyscy uprawiamy taki dziading karawaning:rolleyes:

 

image.thumb.jpeg.b7e745d26e7d78bf34b07f2888bc7763.jpeg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, peja76 napisał:

Czy coś masz do pierogów z Biedry:D, my chyba wszyscy uprawiamy taki dziading karawaning:rolleyes:

 

image.thumb.jpeg.b7e745d26e7d78bf34b07f2888bc7763.jpeg

 

 

 

Dlatego masz na przyczepę :lol: Zawsze można mówić, że karawaning jest takim drogim hobby że trzeba jeść pierogi z biedry.

No ale pierogi pierogami - ale czemu pijesz wosk ze świeczki? :hmm:

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się: "From dusk till dawn"
Wiadomo - cwaniaki udostępniają tylko w trzeciej taryfie...

Chyba nie o to chodzi. Gniazdka są na latarniach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, miloszb napisał:

prąd ale od zmroku do świtu bo zalezny od czujnika światła 

Znaleźć czujnik, zaślepić/zasłonić i prąd będzie całą dobę -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.