Skocz do zawartości

Narty w Polsce 2021/2022


Zulos

Rekomendowane odpowiedzi

Ale zgrabnie (choć nie do końca udolnie) ukryłeś zaznaczeniem niewygodny fakt - zużycie 18,9 l...
Wiem, wiem - to pewnie tylko chwilowe:-)
Nie no, spalanie jest jakie jest. Kampery dużo palom

Szkoda że nie zostaliście na wieczorne, warunki były wyborne.
A my zrobilismy przeskok do Tylicza, kamperplac pełen, webasto funguje temperatura na zewnątrz spada

867b26e701b6a7aa41803e10fa14c33e.jpg5fbf3eba56b0b238e8cdac32fb858926.jpg691cc0d823a117eb2e5540c38091787b.jpg

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie krótka fotorelacja z Zieleńca. Kampery obsługa zagania do jednego miejsca, koło hoteliku bida z nędzą. Warunki kamperowe spoko. Można skorzystać z kibelka na parkingu w godzinach pracy obsług do opróżnienia swojego i nabrania czystej wody.

Stoki niektóre trochę zlodzone, ale można poszaleć. 

Dziś pogoda nie rozpieszcza, wieje wieje wieje ....

 

20211226_234223.jpg

20211227_065846.jpg

20211227_102302.jpg

20211227_122032.jpg

20211227_171535.jpg

20211227_173540.jpg

20211227_200409.jpg

20211227_191156.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Suzu4x4 napisał:

Nie no, spalanie jest jakie jest. Kampery dużo palom emoji1787.png

Szkoda że nie zostaliście na wieczorne, warunki były wyborne.
A my zrobilismy przeskok do Tylicza, kamperplac pełen, webasto funguje temperatura na zewnątrz spada emoji56.png
 

Wiem jak to jest wieczorem, bo dawniej tak właśnie jeździliśmy - po robocie, na wieczór - i to wtedy jest jazda.

Co ciekawe - Jurek z dziećmi pojechał dzisiaj na 12 na Słotwiny i wrócili z niczym, bo ludzi było tak zadźgane, że ponoć nawet do 45 min. stania w kolejce na wyjazd i w ogóle bez szans na parking na żadnym parkingu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o północy dowlokłem się do Słotwin, aby na chwilę spotkać się z Suzu4x4. Wariacji wyjazd, ale jakże fajny no i oczywiście kampervanem. Jak fajnie było spotkać w realu kilka osób z zacnego grona. Wszystkich nie zapamiętałem, ale Wersowa, Fokus, utkwili mi w głowie, Waldek i  oczywiście Suzu4x4. Co mi się spodobało, to Wasze "ognisko" na "miednicy"?. Super pomysł. Warto było podjechać i te parę minut z Wami spędzić. Taki mały zlocik był, w Tyliczu zresztą też?( co widać było na zdjęciach). Superowo jest wstać rano przy stoku. Rano o 8.00 wyjechałem i udało mi się jeszcze zajechać do domu i pożegnać z ciotką, która u nas przebywała. Teraz siedzę w domku i opiekuję się młodszym synem, a żona wyrwała się na zakupy ??

Pozdrawiam.

IMG_20211229_000512.jpg

IMG_20211229_000535.jpg

IMG_20211229_072739.jpg

IMG_20211229_072812.jpg

IMG_20211229_072818.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.12.2021 o 14:14, janekorka napisał:

Dziś o północy dowlokłem się do Słotwin, aby na chwilę spotkać się z Suzu4x4. Wariacji wyjazd, ale jakże fajny no i oczywiście kampervanem. Jak fajnie było spotkać w realu kilka osób z zacnego grona. Wszystkich nie zapamiętałem, ale Wersowa, Fokus, utkwili mi w głowie, Waldek i  oczywiście Suzu4x4. Co mi się spodobało, to Wasze "ognisko" na "miednicy"?. Super pomysł. Warto było podjechać i te parę minut z Wami spędzić. Taki mały zlocik był, w Tyliczu zresztą też?( co widać było na zdjęciach). Superowo jest wstać rano przy stoku. Rano o 8.00 wyjechałem i udało mi się jeszcze zajechać do domu i pożegnać z ciotką, która u nas przebywała. Teraz siedzę w domku i opiekuję się młodszym synem, a żona wyrwała się na zakupy ??

Pozdrawiam.

 fajnie że przyjechałeś nas odwiedzić  :ok:

Zapraszamy teraz w nasze rejony  Zieleniec, Czarna Góra, Jakuszyce , Karpacz , Szklarska czy Świeradów.

Jak będziesz się wybierał to daj znać , jak tylko będzie to możliwe to z chęcią znów się spotkamy "pod stokiem" :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Suzu4x4.

Może uda się w ferie ( zaczynam od 17 stycznia). Fajnie było zobaczyć tyle kamperów i radość jaką czerpiecie z podróży nimi. Ja często jak rozmawiam ze znajomymi i w rodzinie to widać całkiem inne podejście do życia. Dlatego wielki szacun dla tych , którzy nie szczędzą dużych pieniędzy na swoje pasje?. Przecież równie dobrze zamiast kupować kampera moglibyście kupić mieszkanie na wynajem, czy w inny sposób  zainwestować. Jeszcze byście na tym zarobili?

Forum to forum, ale wielu z Was i bez niego świetnie się kontaktuje i umawia na kolejne wyjazdy. Fajnie było Was poznać i widzieć tą radość jaką czerpiecie z kamperowania.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vrs napisał:
Jest ktoś teraz w Zieleńcu? Jakie tam teraz panują warunki?
Bo z tego co widzę na kamerach to dość słabo to wyglada.

Znajomi są. Chcieliśmy do nich dojechać i spędzić sylwestra na stoku ale zrezygnowaliśmy, kolega powiedział mi że nie ma sensu jechać.
To co widać na kamerkach nie oddaje stanu faktycznego, jest dużo gorzej

Filmik od kolegi dzisiaj z Nartoramý :


Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
 

9 godzin temu, janekorka napisał:

Forum to forum, ale wielu z Was i bez niego świetnie się kontaktuje i umawia na kolejne wyjazdy. Fajnie było Was p

Nie ważne gdzie,  nie ważne czym,  ważne z kim :ok:

Do następnego :hej:

Edytowane przez Suzu4x4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Suzu4x4 napisał:

Filmik od kolegi dzisiaj z Nartoramý :

O kurczę, to do poniedziałku w ogóle śniegu nie będzie. 

Może pojedziemy do Polanicy i tam połazimy albo gdzieś nad morze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, vrs napisał:
O kurczę, to do poniedziałku w ogóle śniegu nie będzie. 

Może pojedziemy do Polanicy i tam połazimy albo gdzieś nad morze. 

Niestety u nas wczoraj niemal 15 stopni , w Zieleńcu 8, i do tego co chwilę pada deszcz.
Trzeba wstrzymać się z nartami do czasu aż spadnie temperatura i przyjdą kolejne opady śniegu. Jednak trochę już udało się pojeździć, oprócz Zieleńca byliśmy w Wiśle, Słotwinach , Tyliczu i na Jaworzynie Krynickiej.
Miłym zaskoczeniem były Słotwiny ( miejscówka przyjazna kamperom, fajna knajpa z pyszną pizzą z pieca opalanego drewnem, fajny parking z widokiem na stoki, rewelacyjnie przygotowane stoki , bardzo dobra organizacja np. jak powiedzieliśmy obsłudze parkingu (darmowego zresztą) że będziemy ruszać kamperem to tak ustawiali inne auta żeby nikt nas nie zastawił a podczas naszego wyjazdu kierowali ruchem komunikując się przez radia żebyśmy mogli swobodnie przejechać przez wąski wyjazd) a lekkim rozczarowaniem Tylicz ( parking dla kamperów zabity do granic możliwości osobówkami, żeby dostać się na stok trzeba przejść spory kawałek z czego dużą część podejść pod górę po metalowych schodach , mniejsza przepustowość wyciągów co powodowało spore kolejki )

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
 

20211228_143452.jpg

20211228_143105.jpg

20211228_125432.jpg

20211227_103018.jpg

20211228_092120.jpg

20211226_122956.jpg

20211226_112107.jpg

Edytowane przez Suzu4x4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie nart w Polsce. Mała prywata, bo dużo czytających będzie w tym roku w Zieleńcu. My niestety ze względów rodzinnych nie damy rady wykorzystać wszystkich karnetów kupionych przed sezonem. 

Mam wolne 4 sztuki karnetów na 3 dowolne ( nie muszą być kolejne) dni. W skrócie 12 osobodni. Wychodzi 105 za osobę za dzień. Bez znaczenia wiek- karnet normalny. 

P.s. 

Uważajcie na siebie na stokach.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.