Skocz do zawartości

Narty w Polsce 2021/2022


Zulos

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.12.2021 o 19:55, patriks napisał:

 

Szkoda, że nie było info szerszego...

 

Oj szkoda szkoda, ale najważniejsze że się udało i jest. Gratulacje dla darczyńców i obdarowanego:winner:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2021 o 17:25, janekorka napisał:

Wersowa, VRS, danielpoz, maarec, jacek00, jacekzoo, zulos, Focus, pawel1966 no i oczywiście suzu4x4 jeszcze raz dziękuję za prezent mikołajkowy. Teraz powoli przymierzam, gdzie by go zamontować. Najchętniej bym go dał przy wejściu przy drzwiach przesuwnych - chyba najmniej kombinacji. Pod siedzeniem kierowcy też by było miejsce, tylko zaraz za nim jest plastikowy bak więc nie byloby jak rury że spalinami umieścić. Kwestia tylko gdzie zbiornik z paliwem umieścić. W sumie na moje wyjazdy tonie musi być 10 litrów, może kanister 5 litrowy mógłby posłużyć za bazę, tylko gdzie go umieścić, może na miejscu hotelowego akumulatora w komorze silnika? I czy to dobry pomysł. Może gdzieś pod podłogą. Jak będę miał czas to bede się zastanawiał.

 

Dioblik, każdy wyjazd to na wariackich papierach , wszystko w ostatniej chwili. Ale mam taką zajawkę na kampervaning, że brnę w to ??.  Poszerzają się możliwości, mogę spać gdzie chcę nie rzucając się zbytnio w oczy. Jestem w gorącej wodzie kąpany. Cieszę się , że kampervan może mi służyć jako samochód użytkowy. Tym bardziej się z tego cieszę, bo jak w nim zasiadam i jadę to już jestem mega szczęśliwy. Dziś też w pracy nim byłem i za chwilę znów nim pojadę ?.

Pozdrawiam Wszystkich gorąco

IMG_20211221_162304.jpg

IMG_20211221_161737.jpg

Czekamy na relacje z montażu i pierwszego uruchomienia ?

Niech służy i daje bezpieczne ciepełko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janku tak jak gadaliśmy na Jasnej Górze zbiornik obowiązkowo na zewnątrz auta, jeszcze na pielgrzymce zażekałeś się że webasto to już napewno nie do tego "trupa" a tu zoonk "trup" ożył. Jeszcze raz gratki dla darczyńców a tobie ciepłych chwil w kampervanie ( teraz to i żonka spojży na niego łaskawszym okiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peja76, Focus, Baltazar dziękuję za dobre słowo. Temat kontynuuje w dziale instalacje sanitarne, żeby tego nie zaśmiecać.

Co do nart to fajnie by było jakby każdy kto był chociaż krótką relację ( nawet jednym zdaniem gdzie , kiedy?) z jakimś zdjęciem umieścił. 

Jakby ktoś z Was widział gdzieś przy stoku narciarskim mojego kampervana, to ja chętnie bym chciał kogoś osobiście poznać. Mój nr to 606 889 364. Ja raczej trochę nieśmiały jestem i jak widzę jakieś kamperki ( gdziekolwiek) to nie podchodzę pytać się czy to ktoś z forum,  bo to tak głupio się narzucać, a tak możnaby parę zdań czasami wymienić?. Byłoby mi miło.

P.S. 

Postanowiłem w środę wieczór (22 grudzień) przetestować jak się leży w moim śpiworze do -11st.C. Jeśli chodzi o ciało od stóp do szyji to było w miarę ok, ale nie jestem jeszcze na tyle zahartowany w boju aby przy -10st. C oddychać. Po kilkudziesięciu minutach czuć zimno na twarzy, nos się przytykał. Jak to robią himalaiści , czy nawet inne osoby które biwakują w namiotach w ekstremalnych warunkach?. Jednak ogrzewanie to ogrzewanie, nawet mój niewielkiej mocy promiennik dawał poczucie komfortu termicznego?. Zawsze lepiej trochę na plusie niż w minusowej temperaturze spać. 

Pozdrawiam wszystkich

Edytowane przez janekorka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2021 o 17:39, danielpoz napisał:

Jest ktoś może teraz w Zieleńcu lub Czarnej Górze? Chodzi mi jakie sa warunki bo z tego co widzę zimno?

 

18 godzin temu, Focus napisał:

Daniel teraz jest ok. Ale od piątku już nie będzie ok. 

Hej, rozumiem, że na okres Świąt BN będą tłumy?

A jak po weekendzie? Bo zamierzam się zakręcić właśnie do Zieleńca i Czarnej Góry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Prusiak napisał:

 

Hej, rozumiem, że na okres Świąt BN będą tłumy?

A jak po weekendzie? Bo zamierzam się zakręcić właśnie do Zieleńca i Czarnej Góry?

Jak będzie pogoda i odpowiednie warunki to będą tłumy. Rok temu w pierwszy dzień świąt było sporo ludzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lbuster napisał:

@vrs Ty na poważnie :blink:

:jump:

No co Ty, żartuję sobie :]

 

Narty tak mają że skrzypią i tyle. Przecież sprzęt pracuje

Edytowane przez vrs (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.