Skocz do zawartości

Narty w Polsce 2021/2022


Zulos

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie

Ostatnio mało pisze , ale przeglądam sporo. Natrafiłem na ten temat z prezentem... Powiem, że Janka zawsze czytam i pasja "się wylewa" z  opisów jego wyjazdów. Czuć Radość z Życia!

Akcja z prezentem...Fajnie i miło :)

Edytowane przez Dioblik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersowa, VRS, danielpoz, maarec, jacek00, jacekzoo, zulos, Focus, pawel1966 no i oczywiście suzu4x4 jeszcze raz dziękuję za prezent mikołajkowy. Teraz powoli przymierzam, gdzie by go zamontować. Najchętniej bym go dał przy wejściu przy drzwiach przesuwnych - chyba najmniej kombinacji. Pod siedzeniem kierowcy też by było miejsce, tylko zaraz za nim jest plastikowy bak więc nie byloby jak rury że spalinami umieścić. Kwestia tylko gdzie zbiornik z paliwem umieścić. W sumie na moje wyjazdy tonie musi być 10 litrów, może kanister 5 litrowy mógłby posłużyć za bazę, tylko gdzie go umieścić, może na miejscu hotelowego akumulatora w komorze silnika? I czy to dobry pomysł. Może gdzieś pod podłogą. Jak będę miał czas to bede się zastanawiał.

 

Dioblik, każdy wyjazd to na wariackich papierach , wszystko w ostatniej chwili. Ale mam taką zajawkę na kampervaning, że brnę w to ??.  Poszerzają się możliwości, mogę spać gdzie chcę nie rzucając się zbytnio w oczy. Jestem w gorącej wodzie kąpany. Cieszę się , że kampervan może mi służyć jako samochód użytkowy. Tym bardziej się z tego cieszę, bo jak w nim zasiadam i jadę to już jestem mega szczęśliwy. Dziś też w pracy nim byłem i za chwilę znów nim pojadę ?.

Pozdrawiam Wszystkich gorąco

IMG_20211221_162304.jpg

IMG_20211221_161737.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, janekorka napisał:

Wersowa, VRS, danielpoz, maarec, jacek00, jacekzoo, zulos, Focus, pawel1966 no i oczywiście suzu4x4 jeszcze raz dziękuję za prezent mikołajkowy. Teraz powoli przymierzam, gdzie by go zamontować. Najchętniej bym go dał przy wejściu przy drzwiach przesuwnych - chyba najmniej kombinacji. Pod siedzeniem kierowcy też by było miejsce, tylko zaraz za nim jest plastikowy bak więc nie byloby jak rury że spalinami umieścić. Kwestia tylko gdzie zbiornik z paliwem umieścić. W sumie na moje wyjazdy tonie musi być 10 litrów, może kanister 5 litrowy mógłby posłużyć za bazę, tylko gdzie go umieścić, może na miejscu hotelowego akumulatora w komorze silnika? I czy to dobry pomysł. Może gdzieś pod podłogą. Jak będę miał czas to bede się zastanawiał.

 

Dioblik, każdy wyjazd to na wariackich papierach , wszystko w ostatniej chwili. Ale mam taką zajawkę na kampervaning, że brnę w to ??.  Poszerzają się możliwości, mogę spać gdzie chcę nie rzucając się zbytnio w oczy. Jestem w gorącej wodzie kąpany. Cieszę się , że kampervan może mi służyć jako samochód użytkowy. Tym bardziej się z tego cieszę, bo jak w nim zasiadam i jadę to już jestem mega szczęśliwy. Dziś też w pracy nim byłem i za chwilę znów nim pojadę ?.

Pozdrawiam Wszystkich gorąco

IMG_20211221_162304.jpg

IMG_20211221_161737.jpg

Wiesz co, mamy takie auto jak oni, ale u nas jest truma w szafkach, na wysokości tylnej kanapy. Ale może cos ich sposób Ci podpowie. Zobacz mniej więcej po 7 minucie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, janekorka napisał:

Teraz tylko muszę podjechać do znajomego mechanika aby pomógł mi je zamontować. Kuba, bardzo dziękuję. 

Koło Tarnowa, w Lisiej Górze masz serwis Webasto - Bartman. Porządni fachowcy. Byłem u nich dosłownie kilka dni temu bo musiałem zdemotnowac płytkę z moejgo "mokrego Webasto ( zaczęła coś szwankować i czasem nie wyłączał się wiatrak ) Ale oni to ogarną:)

8 godzin temu, janekorka napisał:

Chcę podziękować Suzu4x4

Tak jest to właśnie tej osobie podziękuj przede wszystkim za zoganizowanie akcji!!!! Mam nadzieję, że jak założysz to porządnie to będziesz miał z tego wielką radochę i poczujesz swobodę z użytkowania twojego kamperka w każdych warunkach - bezpiecznie i komfortowo!

Jesli chodzi o instalację - to może przejdźmy do innego tematu  - na pewno taki znajdziesz w dziale technicznym

Pozdrowienia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piknie... !!!  Mega !!!

 

Szkoda, że nie było info szerszego...

Bo co niektóre Zgredy z zachodniopomorskiego też by się pewnie dorzuciły, bo paczeć  nie mogły na ten promiennik nakręcony  na gazówce...

Pozdro

 

A Janek teraz musisz niestety wystąpić w ogrzanym kampervanie w samych majtach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, czyś napisał:

Teraz widzisz jak pozytywnie zarażasz innych swoim kampervanem i pasją w tych wyjazdach. 

Właśnie o to chodzi! Janek pokazuje tu na forum swoje zamiłowanie do prawdziwego karawaningu, bez względu na niedogodności - a  to jest zaraźliwe:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, TomekKnaus napisał:
7 godzin temu, Suzu4x4 napisał:

Brawo Szanowni Państwo !!!

Dołączam do gratulacji, dopisałem autora :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy. Dziękuję za dobre słowo pod moim adresem. Ja mam teraz tak, że do każdej mojej aktywności chciałbym użyć mojego kampervana: mam jechać na narty to kampervanem, na kajak to kampervanem. Na rower- to szukam jakiś tras z dala od domu, rower na bagażnik na hak i w drogę. Jest to cudowne. Ale o tym w innym temacie. Tu będę pisał już tylko o wyjazdach na narty. Może przed wigilią uda mi się jeszcze gdzieś wyskoczyć ?.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, lbuster napisał:
16 godzin temu, TomekKnaus napisał:
21 godzin temu, Suzu4x4 napisał:

Brawo Szanowni Państwo !!!

Dołączam do gratulacji, dopisałem autora :ok:

I ja się dopisuje z gratulacjami.

Miło poczytać o takim geście, o dobrych ludziach, o fajnych kumplach, szczególnie w takim świątecznym czasie i wątku.

@janekorka lubię Cię czytać, właśnie dziś rano naszła mnie myśl, że ostatnio na forum naszym więcej sporów o benzynę, wirusa itd. niż pasji która nas łączy. Fajnie jak pojawia się taki zapaleniec jak Ty i przypomina, że radość, optymizm, satysfakcja, to pojęcia względne i na wyciągnięcie ręki dla każdego.

Dużo śniegu Wam wszystkim życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł, super akcja. Gratulacje dla darczyńców i obdarowanego. Fajnie zobaczyć coś pozytywnego niemal "na żywo". Udanych wyjazdów wszystkim!

PS. Na przyszłość proszę o mnie nie zapominać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.