Skocz do zawartości

Alexa dojazd wzdłuż wybrzeża


macieku

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę jechać na mikołajki do Chłapowa (Alexa). Czy ma ktoś pomysł na jakiś dobry dojazd ze Szczecina ? Do momentu zjechania z 6 jest spoko ale po zjeździe ostatnie 30 km to jakaś masakra przez wiochy i za każdym razem jak jadę to przysięgam sobie że ostatni raz (nawet jest kawałek krzywego bruku) .

Priorytetem dla mnie jest równa droga (troszkę większy zestaw) ... może trzeba pojechać do 3 miasta i do Chłapowa od strony 3 miasta jechać, nie znam tamtych okolic wiec nie wiem, proszę lokalesów z 3 miasta lub zorientowanych o poradę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, macieku napisał:

Chcę jechać na mikołajki do Chłapowa (Alexa). Czy ma ktoś pomysł na jakiś dobry dojazd ze Szczecina ? Do momentu zjechania z 6 jest spoko ale po zjeździe ostatnie 30 km to jakaś masakra przez wiochy i za każdym razem jak jadę to przysięgam sobie że ostatni raz (nawet jest kawałek krzywego bruku) .

Priorytetem dla mnie jest równa droga (troszkę większy zestaw) ... może trzeba pojechać do 3 miasta i do Chłapowa od strony 3 miasta jechać, nie znam tamtych okolic wiec nie wiem, proszę lokalesów z 3 miasta lub zorientowanych o poradę ?

To niema szans tam są jeszcze kocie łby :-)

Edytowane przez MARKON (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Piotrekm13 napisał:

Żeby ominąć te kocie łby to chyba tylko plażą. 

Od przejazdu we Władku do Alexy jest rzut beretem  i kostka jest w miarę równa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem tak jak fujek google prowadził i skręcałem wcześniej z 6-ki ale  tym razem spróbuję przez redę.

A i nie chodzi o bruk przed alexą .. ten ostatni kilometr to przeżyje, jechałem przez jakąś wiochę zaraz po zjeździe z 6-ki w której był bruk klasy katastrofa budowlana ... gdyby było gdzie to bym zawrócił i poszukał innej drogi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, janm napisał:

 Kierunek 3-miasta do Redy i skręt w lewo do Władysławowa .

Kierunkowskaz jest chyba na Hel

10 godzin temu, janm napisał:

Od przejazdu we Władku do Alexy jest rzut beretem  i kostka jest w miarę równa .

Zgadza się - to najlepszy dojazd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, macieku napisał:

Chcę jechać na mikołajki do Chłapowa (Alexa). Czy ma ktoś pomysł na jakiś dobry dojazd ze Szczecina ? Do momentu zjechania z 6 jest spoko ale po zjeździe ostatnie 30 km to jakaś masakra przez wiochy i za każdym razem jak jadę to przysięgam sobie że ostatni raz (nawet jest kawałek krzywego bruku) .

Priorytetem dla mnie jest równa droga (troszkę większy zestaw) ... może trzeba pojechać do 3 miasta i do Chłapowa od strony 3 miasta jechać, nie znam tamtych okolic wiec nie wiem, proszę lokalesów z 3 miasta lub zorientowanych o poradę ?

Tylko i wyłącznie trasa 216 z Redy do Władysławowa. We Władysławowie  na końcu uważaj żeby nie skręcić w tzw "Drogę Chłapowską" (tak prowdzi google) tylko jedź do ronda (zaraz za Polo Marketem) i tam skręć na Chłapowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jechałem od Władysława za 1 razem,  teraz zjeżdżam wcześniej i jadę do Alexy od strony kościoła, czyli dojazd do łbów a po drugiej stronie Alexa, zaznaczam obok kościoła jest ciasno 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MARKON napisał:

Ja jechałem od Władysława za 1 razem,  teraz zjeżdżam wcześniej i jadę do Alexy od strony kościoła, czyli dojazd do łbów a po drugiej stronie Alexa, zaznaczam obok kościoła jest ciasno 

Pamiętam że jest ciasno a w sezonie jeszcze auta stoją (łaziłem w trakcie eksploracji okolicznych  knajp bo ta na alexie knajpa faktycznie ładnie wygląda ale na tym kończą się jej zalety). Bruk na ostatnim odcinku od Władka do alexy nie stresuje mnie .... to już tylko 5 minut do pierwszego bronka więc jakoś wytrzymam. ? Poprzednio dwa razy w dupę dostałem bo fujek gugle kazał zjechać wcześniej z 6-ki (kawałek za Lęborkiem) i puścił mnie po jakiś strasznych dziurach. 

 

Zastosuję się do rad i pojadę 6-ką aż do Redy a później na Puck i Władysławowo

 

Podziękował ?

Edytowane przez macieku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, macieku napisał:

Pamiętam że jest ciasno a w sezonie jeszcze auta stoją (łaziłem w trakcie eksploracji okolicznych  knajp bo ta na alexie knajpa faktycznie ładnie wygląda ale na tym kończą się jej zalety). Bruk na ostatnim odcinku od Władka do alexy nie stresuje mnie .... to już tylko 5 minut do pierwszego bronka więc jakoś wytrzymam. ? Poprzednio dwa razy w dupę dostałem bo fujek gugle kazał zjechać wcześniej z 6-ki (kawałek za Lęborkiem) i puścił mnie po jakiś strasznych dziurach. 

 

Zastosuję się do rad i pojadę 6-ką aż do Redy a później na Puck i Władysławowo

 

Podziękował ?

Co do knajp też szukaliśmy a przypadkiem znaleźliśmy tuż za płotem Alexy, tam gdzie miejski deptak na plaże, wygląda jak za PRL ale jedzenie super, nazywa się sfinx chyba  ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MARKON napisał:

Co do knajp też szukaliśmy a przypadkiem znaleźliśmy tuż za płotem Alexy, tam gdzie miejski deptak na plaże, wygląda jak za PRL ale jedzenie super, nazywa się sfinx chyba  ?? 

Zgadza się , żarcie ok i ceny w miarę normalne. Tylko teraz to chyba zamknięte, poza tym zimno troszkę by było ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.