Jump to content
Januszsi

Mikołajki

Recommended Posts

ed
37 minut temu, track222 napisał:

Lub nie były te osoby zainteresowane wspólną fotką, a było to 12 lat temu.

Oj na pewno wtedy były:zolta:

39 minut temu, zbyszekbianco napisał:

Szkoda bo się pojawiła możliwość i zabierałem się do wpisania na listę .

A kto napisał o odwołaniu spotkania - pan Track222 nie ma z tym spotkaniem nic wspólnego.

track222
1 minutę temu, ed napisał:

Chyba piszemy na inny temat, a nie zlotu mikołajkowego. To nie piłka nożna, czy inna dyscyplina sportowa, gdzie potrzebne są kartki!!!

bozka
6 godzin temu, Januszsi napisał:

Jak widać na zdjęciu przesłanym przez kolegę Track222 ta impreza cieszyła się nie małym zainteresowaniem 13 załóg.

W tym roku niestety po rezygnacji paru Kolegów pozostało by 3 załogi, więc z przykrością muszę odwołać to spotkanie,

pozdrawiam i do zobaczenia na wiosnę.

Kolega Januszsi.  Chyba był organizatorem spotkania.

track222
8 minut temu, ed napisał:

A kto napisał o odwołaniu spotkania - pan Track222 nie ma z tym spotkaniem nic wspólnego.

Panie Ed wiesz o czy piszesz, chyba nie bardzo. A kto powiedział, że ze spotkaniem  mam coś wspólnego, ja tylko wypominam jakie były początki spotkań mikołajkowych.

ed
12 godzin temu, track222 napisał:

Panie Ed wiesz o czy piszesz, chyba nie bardzo. A kto powiedział, że ze spotkaniem  mam coś wspólnego, ja tylko wypominam jakie były początki spotkań mikołajkowych.

Tak wiem o czym piszę. Dla pana były to pierwsze i ostatnie Mikołajki (było ich potem sporo) - bo po pierwszych ........... zostawię  to bez komentarza.

track222
21 minut temu, ed napisał:

Tak wiem o czym piszę. Dla pana były to pierwsze i ostatnie Mikołajki (było ich potem sporo) - bo po pierwszych ........... zostawię  to bez komentarza.

Chciałbym usłyszeć ten komentarz................................ .

Panie Ed nie będę zaśmiecał Januszowi tematu, napisałem na pw. Temat uważam za zakończony.

ed

Temat został zamknięty - spotkanie odwołane.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...