Skocz do zawartości

Mikołajki


Januszsi

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, track222 napisał:

Lub nie były te osoby zainteresowane wspólną fotką, a było to 12 lat temu.

Oj na pewno wtedy były:zolta:

39 minut temu, zbyszekbianco napisał:

Szkoda bo się pojawiła możliwość i zabierałem się do wpisania na listę .

A kto napisał o odwołaniu spotkania - pan Track222 nie ma z tym spotkaniem nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Januszsi napisał:

Jak widać na zdjęciu przesłanym przez kolegę Track222 ta impreza cieszyła się nie małym zainteresowaniem 13 załóg.

W tym roku niestety po rezygnacji paru Kolegów pozostało by 3 załogi, więc z przykrością muszę odwołać to spotkanie,

pozdrawiam i do zobaczenia na wiosnę.

Kolega Januszsi.  Chyba był organizatorem spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ed napisał:

Oj na pewno wtedy były:zolta:

A kto napisał o odwołaniu spotkania - pan Track222 nie ma z tym spotkaniem nic wspólnego.

Panie Ed wiesz o czy piszesz, chyba nie bardzo. A kto powiedział, że ze spotkaniem  mam coś wspólnego, ja tylko wypominam jakie były początki spotkań mikołajkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, track222 napisał:

Panie Ed wiesz o czy piszesz, chyba nie bardzo. A kto powiedział, że ze spotkaniem  mam coś wspólnego, ja tylko wypominam jakie były początki spotkań mikołajkowych.

Tak wiem o czym piszę. Dla pana były to pierwsze i ostatnie Mikołajki (było ich potem sporo) - bo po pierwszych ........... zostawię  to bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ed napisał:

Tak wiem o czym piszę. Dla pana były to pierwsze i ostatnie Mikołajki (było ich potem sporo) - bo po pierwszych ........... zostawię  to bez komentarza.

Chciałbym usłyszeć ten komentarz................................ .

Panie Ed nie będę zaśmiecał Januszowi tematu, napisałem na pw. Temat uważam za zakończony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ed zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.